Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2017/01/01 2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky PS -
2 2017/01/01 2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017 PS -
3 2016/11/23 2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž TR -
4 2017/01/30 2017/04/29 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA BR -
5 2017/05/01 2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves HK PKL
6 2017/04/23 2017/05/07 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
7 2017/05/08 2017/05/13 Svijany, Svijanká 13 LI PKL
8 2017/05/15 2017/05/20 Cetenov, PKL Cetenov LI PKL
9 2017/05/06 2017/05/20 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
10 2017/05/14 2017/05/20 Loučany , hřiště, Loučany OL HE
11 2017/05/06 2017/05/20 Dubňany - has. areál, O putovní pohár města Dubňany HO GPHO
12 2017/05/10 2017/05/20 Škodějov, FNC Škodějov SM FNC
13 2017/05/13 2017/05/27 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
14 2017/05/15 2017/05/26 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
15 2017/05/14 2017/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
16 2017/05/15 2017/05/27 Úherce, O pohár starosty SDH Úherce PS ZČHL
17 2017/05/20 2017/06/02 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ ZN EXČR
18 2017/05/20 2017/06/03 Blatnice - fotb. hřiště, O pohár SDH HO GPHO
19 2017/05/29 2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017 LI PKL
20 2017/05/24 2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice LI FNC
21 2017/05/21 2017/06/02 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ BV EXČR
22 2017/06/05 2017/06/10 Příšovice, PKL Příšovíce LI PKL
23 2017/05/29 2017/06/09 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
24 2017/05/27 2017/06/10 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
25 2017/05/27 2017/06/10 Ratíškovice - fotb. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
26 2017/05/31 2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry JN FNC
27 2017/05/29 2017/06/10 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
28 2017/06/03 2017/06/17 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
29 2017/06/04 2017/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
30 2017/06/07 2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn JN FNC
31 2017/06/03 2017/06/18 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
32 2017/06/13 2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem SM FNC
33 2017/06/11 2017/06/23 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
34 2017/06/17 2017/06/30 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice VS EXČR
35 2017/06/19 2017/06/30 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy PS ZČHL
36 2017/06/17 2017/07/01 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
37 2017/06/18 2017/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
38 2017/06/18 2017/06/30 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR EXČR
39 2017/06/19 2017/07/01 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
40 2017/06/21 2017/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
41 2017/06/24 2017/07/07 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ PV EXČR
42 2017/06/28 2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
43 2017/07/01 2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie SI -
44 2017/06/25 2017/07/07 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
45 2017/07/03 2017/07/14 Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice ST ZČHL
46 2017/07/01 2017/07/15 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
47 2017/07/02 2017/07/14 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
48 2017/07/01 2017/07/15 Rohatec u Kulturního domu, O pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
49 2017/07/05 2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB FNC
50 2017/07/03 2017/07/15 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly ST ZČHL
51 2017/07/10 2017/07/16 Smidary, PKL Smidary HK PKL
52 2017/07/02 2017/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
53 2017/07/17 2017/07/22 Podmoklice, PKL Podmoklice SM PKL
54 2017/07/08 2017/07/21 Kunčice, Kunčický pohár UO EXČR
55 2017/07/22 2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár UO VČHL
56 2017/07/08 2017/07/22 Krchleby, Osmá Krchlebská káď DO OPH
57 2017/07/09 2017/07/21 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov KM PHL
58 2017/07/12 2017/07/22 Tuř, FNC Tuř JC FNC
59 2017/07/09 2017/07/21 Letohrad - Orlice, Orlický pohár UO EXČR
60 2017/07/24 2017/07/29 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2017 LI PKL
61 2017/07/15 2017/07/28 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI EXČR
62 2017/07/17 2017/07/28 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
63 2017/07/16 2017/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
64 2017/07/16 2017/07/28 Karolín, O pohár obce Karolín KM EXČR
65 2017/07/17 2017/07/29 Obora, O pohár SDH Obora PS ZČHL
66 2017/07/31 2017/08/05 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2017 JN PKL
67 2017/07/22 2017/08/05 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
68 2017/07/24 2017/08/04 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
69 2017/07/26 2017/08/05 Karlinky, FNC Karlinky - Lyžařský areál Liberec-Vesec LI FNC
70 2017/07/22 2017/08/05 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
71 2017/07/24 2017/08/05 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
72 2017/07/23 2017/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
73 2017/07/29 2017/08/12 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
74 2017/07/29 2017/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
75 2017/07/30 2017/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
76 2017/07/29 2017/08/12 Vřesovice - fotb.hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
77 2017/07/23 2017/08/11 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice ST EXČR
78 2017/08/05 2017/08/18 Radimovice, Sychrovský pohár LI EXČR
79 2017/08/09 2017/08/19 Roudný, FNC Roudný JN FNC
80 2017/08/06 2017/08/18 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany LT EXČR
81 2017/08/06 2017/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
82 2017/08/05 2017/08/20 Hrubá Vrbka - fotb. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
83 2017/08/16 2017/08/26 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
84 2017/08/21 2017/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
85 2017/08/20 2017/09/01 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
86 2017/08/21 2017/09/02 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
87 2017/08/19 2017/09/03 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
88 2017/09/04 2017/09/09 Loukov, PKL Loukov 2017 MB PKL
89 2017/09/03 2017/09/03 Srbice, O pohár SDH Srbice (okres Teplice) TP KL
90 2017/09/02 2017/09/16 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
91 2017/09/25 2017/09/30 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2017 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Široká Niva, hřištěnerozlišeno Široká Niva52017-01-18 15:55:08
2Široká Niva, hřištěnerozlišeno Široká Niva12017-01-18 15:54:52
3Štítarynerozlišeno Štítary12017-01-18 12:20:12
4Srbicenerozlišeno Srbice12017-01-18 11:51:39
5Oplotnerozlišeno Oplot12017-01-18 11:48:32
6Kostelecnerozlišeno Kostelec12017-01-18 11:46:08
7Strýčkovicenerozlišeno Strýčkovice12017-01-18 11:42:07
8Krchlebynerozlišeno Krchleby12017-01-18 11:39:52
9Všekarynerozlišeno Všekary12017-01-18 11:37:13
10Lisovnerozlišeno Lisov12017-01-18 11:27:01
11Honezovicenerozlišeno Honezovice12017-01-18 11:23:57
12Křenovynerozlišeno Křenovy12017-01-18 11:22:07
13Ves Touškovnerozlišeno Ves Touškov12017-01-18 11:20:38
14Hradec u Stodanerozlišeno Hradec12017-01-18 10:55:40
15Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Jelence252017-01-17 18:28:20
16Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Horní Metelsko232017-01-16 21:21:09
17Nevřeňnerozlišeno Horní Metelsko242017-01-16 21:20:23
18Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Buková222017-01-14 22:24:36
19Nevřeňnerozlišeno Buková232017-01-14 22:13:44
20Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Letiny212017-01-14 14:43:43
21Nevřeňnerozlišeno Letiny222017-01-14 14:38:37
22Dolní Hradištěnerozlišeno Letiny192017-01-13 19:09:09
23Dolní Hradištěnerozlišeno Chotíkov92017-01-13 14:12:06
24Dolní Hradištěnerozlišeno Kmetiněves292017-01-11 23:14:31
25Dolní Hradištěnerozlišeno Bolevec72017-01-11 15:30:40
26Dolní Hradištěnerozlišeno Bolevec282017-01-11 12:26:33
27Dolní Hradištěnerozlišeno Nové Dvory302017-01-11 07:19:10
28Dolní Hradištěnerozlišeno Nové Dvory272017-01-11 07:17:35
29Dolní Hradištěnerozlišeno Božkov262017-01-10 13:57:56
30Dolní Hradištěnerozlišeno Hostivice252017-01-10 12:12:20
31Nevřeňnerozlišeno Neznašovy12017-01-09 17:29:43
32Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Neznašovy12017-01-09 17:27:34
33Nevřeňnerozlišeno Radětice212017-01-09 10:12:21
34Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Radětice202017-01-09 10:10:39
35Dolní Hradištěnerozlišeno Radětice242017-01-09 10:02:26
36Dolní Hradištěnerozlišeno Mirošov232017-01-08 16:30:51
37Dolní Hradištěnerozlišeno Obora212017-01-08 14:08:23
38Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Obora192017-01-08 14:07:46
39Nevřeňnerozlišeno Obora202017-01-08 14:07:19
40Nevřeňnerozlišeno Příšov192017-01-07 13:20:45
41Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Příšov182017-01-07 13:19:42
42Dolní Hradištěnerozlišeno Příšov202017-01-05 19:12:43
43Nevřeňnerozlišeno Mirošov152017-01-04 23:03:41
44Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Mirošov162017-01-04 23:01:29
45Nevřeňnerozlišeno Chotíkov182017-01-04 07:57:44
46Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Chotíkov32017-01-04 07:57:09
47Nevřeňnerozlišeno Úněšov162017-01-03 21:20:02
48Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Úněšov152017-01-03 21:18:43
49Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov182017-01-03 21:16:35
50Nevřeňnerozlišeno Nová Ves32017-01-03 19:54:10
51Dolní Hradištěnerozlišeno Nová Ves162017-01-03 19:52:34
52Nevřeňnerozlišeno Mělník132017-01-03 18:53:51
53Nevřeňnerozlišeno Mělník52017-01-03 18:53:37
54Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Mělník132017-01-03 18:52:46
55Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Mělník52017-01-03 18:52:20
56Dolní Hradištěnerozlišeno Mělník142017-01-03 18:46:54
57Nevřeňnerozlišeno Úněšov22017-01-03 15:53:29
58Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Úněšov22017-01-03 15:48:38
59Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov12017-01-03 15:44:49
60Dolní Hradištěnerozlišeno Horní Metelsko132017-01-03 08:49:40
61Dolní Hradištěnerozlišeno Neznašovy22017-01-02 16:32:50
62Nevřeňnerozlišeno Štítary42017-01-02 15:23:24
63Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Štítary42017-01-02 15:21:48
64Dolní Hradištěnerozlišeno Štítary32017-01-02 15:18:11
65LhoticeMuži Mysletice142017-01-02 12:51:16
66LhoticeMuži Mysletice102017-01-02 12:50:59
67Nevřeňnerozlišeno Vranovice92017-01-02 08:39:38
68Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Vranovice92017-01-02 08:38:34
69Dolní Hradištěnerozlišeno Vranovice42017-01-02 08:37:26
70Dolní Hradištěnerozlišeno Buková52017-01-01 15:45:46
71Nevřeňnerozlišeno Nevřeň112017-01-01 13:54:40
72Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Nevřeň112017-01-01 13:54:18
73Dolní Hradištěnerozlišeno Nevřeň112017-01-01 13:53:48
74Dolní Hradištěnerozlišeno Březová152017-01-01 13:41:24
75Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn122017-01-01 12:50:30
76Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Horšovský Týn122017-01-01 12:49:15
77Nevřeňnerozlišeno Vidice142017-01-01 12:44:14
78Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Vidice142017-01-01 12:43:18
79Dolní Hradištěnerozlišeno Vidice82017-01-01 12:33:40
80Nevřeňnerozlišeno Vidice82017-01-01 12:32:35
81Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Vidice82017-01-01 12:30:34
82Dolní Hradištěnerozlišeno Horšovský Týn122017-01-01 12:20:15
83Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Zahorčice72017-01-01 12:19:17
84Nevřeňnerozlišeno Zahorčice72017-01-01 12:17:59
85Nevřeňnerozlišeno Černuc62017-01-01 11:39:40
86Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Černuc62017-01-01 11:38:46
87Dolní Hradištěnerozlišeno Černuc62017-01-01 11:37:28
88Dolní Hradištěnerozlišeno Štítary172017-01-01 11:02:01
89Dolní Hradištěnerozlišeno Štítary102017-01-01 11:01:48
90Nevřeňnerozlišeno Štítary172017-01-01 11:01:00
91Nevřeňnerozlišeno Štítary102017-01-01 11:00:46
92Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Štítary102017-01-01 01:03:18
93Úněšov, Dílny statek ÚněšovMuži Štítary172017-01-01 01:02:19
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání