Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2016/05/10 2016/05/28 Radíkov, O putovní pohár SDH Radíkov PR VCPR
2 2016/04/26 2016/05/29 Jarošov, Pohár UH VCUH
3 2016/05/16 2016/05/28 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
4 2016/05/23 2016/05/27 Libuň, O pohár starostky obce JC JL
5 2016/05/02 2016/05/28 Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany BK VCBL
6 2016/05/19 2016/05/28 Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
7 2016/05/15 2016/05/29 Výčapy, O pohár SDH Výčapy TR JOL
8 2016/05/23 2016/05/31 Hluboká areál koupaliště, Memoriál Františka Voráče DO CHL
9 2016/05/21 2016/06/04 Hluboká, Soutěže dětí v požárním útoku DO PHLKT
10 2016/05/21 2016/06/03 Vémyslice, u koupaliště, O pohár, 2.kolo ZNL ZN ZNL
11 2016/05/21 2016/06/04 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
12 2016/05/22 2016/06/03 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL UO VČHL
13 2016/06/04 2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár UO VCU
14 2016/05/06 2016/06/04 Peč na návsi, O putovní pohár starosty obce Peč 4.6.2016 JH FS
15 2016/05/09 2016/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony 2B BR FS
16 2016/05/15 2016/06/03 Počenice,fotbalové hřiště, Soutěž v požárním sportu KM FS
17 2016/05/21 2016/06/04 Nové Sedliště, O pohár SDH Nové Sedliště TC OPH
18 2016/05/22 2016/06/03 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse JH VCT
19 2016/05/22 2016/06/03 Výškovice (v Bohumilicích), Výškovice PT ŠHL
20 2016/05/23 2016/06/03 Čikov, 8. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
21 2016/05/27 2016/06/03 Radslavice, O pohár starosty obce VY VCOV
22 2016/05/28 2016/06/04 Medlov, Medlov - TOHATSU FIRE CUP OL FS
23 2016/05/21 2016/06/03 Hasičský areál, Tyršova ulice, 3. kolo Moravskoslezského poháru OP FS
24 2016/05/24 2016/06/04 Martínkov, O pohár starosty obce TR FS
25 2016/05/25 2016/06/04 Blatnice - fotb. hřiště, O pohár SDH HO GPHO
26 2016/05/21 2016/06/04 Velké Karlovice, 18.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
27 2016/05/15 2016/06/04 Babice, O pohár SDH Babice VS VCPR
28 2016/05/22 2016/06/04 Bystřec, 4. kolo VČHL UO VČHL
29 2016/05/23 2016/06/04 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
30 2016/05/22 2016/06/04 Unětice, Unětice (ZČHL + ŠHL) PJ ŠHL
31 2016/05/23 2016/06/04 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
32 2016/05/21 2016/06/05 Výčapy, Pohár SDH Výčapy TR TRL
33 2016/05/09 2016/06/05 Šarovy, XVI. Ročník o Melůnový pohár v PÚ ZL FS
34 2016/05/21 2016/06/04 Hovězí, 16. ročník - O putovní pohár starostů, 3B VS VHL
35 2016/05/30 2016/06/10 Leskovec, 4.Noční soutěž o pohár Valašských kotárů VS FS
36 2016/06/06 2016/06/11 Příšovice, PKL Příšovice LI PKL
37 2016/05/28 2016/06/11 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
38 2016/05/29 2016/06/10 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ ZN EXČR
39 2016/05/11 2016/06/11 Slavošovice, Soutěž v požárním ůtoku - PS 8 a PS 12 2B. Široké CB FS
40 2016/05/13 2016/06/10 Císařov, Velká cena MHJ PR MHJPR
41 2016/05/28 2016/06/11 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
42 2016/05/28 2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž CK ŠHL
43 2016/05/29 2016/06/10 Kalenice, Kalenice ST ŠHL
44 2016/05/29 2016/06/11 Rychlov, O putovní pohár SDH Rychlov KM VCPR
45 2016/06/01 2016/06/11 Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry JN FNC
46 2016/05/09 2016/06/11 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL FS
47 2016/05/15 2016/06/10 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž PR FS
48 2016/05/24 2016/06/11 Martínkov, areál na, O pohár starosty SDH TR FS
49 2016/05/29 2016/06/11 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ BV EXČR
50 2016/05/24 2016/06/10 Čekyně, Memorial Zdeňka Obziny PR PRL
51 2016/01/01 2016/06/11 Tasov, fotbalové hřiště, memoriál Ing. Pavla Stokláska TR FS
52 2016/05/29 2016/06/12 Horky, Memoriál Jana Částka TR JOL
53 2016/06/13 2016/06/17 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
54 2016/04/01 2016/06/17 Liblín fotbalové hřiště, O pohár starostky Liblína RO FS
55 2016/06/04 2016/06/18 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
56 2016/06/05 2016/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
57 2016/06/04 2016/06/18 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
58 2016/06/06 2016/06/17 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
59 2016/06/04 2016/06/18 Dřešín, O pohár ST ŠHL
60 2016/06/04 2016/06/17 Hřiště TJ Sokol Tvrdonice, O pohár obce Tvrdonice BV FS
61 2016/06/04 2016/06/17 Tvrdonice, O pohár BV BHL
62 2016/06/05 2016/06/18 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční PE PLPU
63 2016/04/12 2016/06/12 Světlá nad Sázavou, NOČNÍ SOUTĚŽ O POHÁR MĚSTA HB FS
64 2016/06/08 2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn JN FNC
65 2016/06/04 2016/06/17 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
66 2016/06/04 2016/06/18 Nevšová - areál SDH, Noční soutěž - II. kolo JLNS Nevšová ZL FS
67 2016/05/11 2016/06/18 Troubky, hřiště TJ Sokol, O pohár Hané PR PRL
68 2016/06/06 2016/06/18 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
69 2016/06/05 2016/06/18 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
70 2016/06/04 2016/06/18 Francova Lhota, 5. ročník Pohárové soutěže, Francova Lhota, 2B VS VHL
71 2016/06/05 2016/06/19 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
72 2016/05/27 2016/06/18 ZŠ Gorazdova Púchov, Hasičský trojboj o pohár primátora Púchov(SK) PU FS
73 2016/06/24 2016/06/24 Dřevohostice, zámecký areál, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
74 2016/06/20 2016/06/24 Chotětov, fotbalové hřiště, Chotětovský pohár MB BP
75 2016/05/09 2016/06/24 Knínice, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice JI FS
76 2016/05/25 2016/06/24 Ryžoviště, pohárová soutěž 2B BR FS
77 2016/06/11 2016/06/24 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár, 3. kolo ZNL ZN ZNL
78 2016/06/11 2016/06/24 Moutnice, Memoriál BO BHL
79 2016/06/12 2016/06/24 Pustkovec, Putovní pohár Městského obvodu Pustkovec OV EXČR
80 2016/06/11 2016/06/25 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa TR TRL
81 2016/05/19 2016/06/25 HERALTICE. Na návsi obce, SOUTĚŽ O POHÁR STAROSTY MĚSTYSE HERALTICE TR FS
82 2016/05/25 2016/06/24 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva obce PR VCPR
83 2016/06/01 2016/06/24 Křenovice, Velká cena MHJ PR MHJPR
84 2016/06/11 2016/06/25 Bystřice nad Úhlavou, O pohár, děti KT PHLKT
85 2016/06/11 2016/06/25 Letničie, O zlatú medailu starostu obce Letničie 2016 SI FS
86 2016/06/12 2016/06/24 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
87 2016/06/12 2016/06/24 Nišovice, Nišovice ST ŠHL
88 2016/06/17 2016/06/24 Hlubočany, O pohár starosty obce VY VCOV
89 2016/06/11 2016/06/24 Zdíkov, O pohár starosty obce Zdíkov, muži - 3B, ženy - 2B PT PBHL
90 2016/05/25 2016/06/25 Štítary, NIGHT CUP, O pohár města Hostouň, noční, 2B DO FS
91 2016/06/01 2016/06/25 Vranín areál U havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR FS
92 2016/06/12 2016/06/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR EXČR
93 2016/06/11 2016/06/24 Výrovice, sportovní areál, O pohár, 4. kolo ZNL ZN ZNL
94 2016/06/13 2016/06/25 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
95 2016/06/21 2016/07/01 Vesec p. Kozákovem, 4. kolo Vesec pod Kozákovem SM FNC
96 2016/06/18 2016/07/01 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, 5. kolo ZNL ZN ZNL
97 2016/06/27 2016/07/01 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
98 2016/06/18 2016/07/02 Kynice, Kynice HB HBHL
99 2016/06/20 2016/07/01 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy PS ZČHL
100 2016/05/10 2016/07/01 Dolní Skrýchov, O pohár starosty města Jindřichův Hradec. JH FS
101 2016/06/18 2016/07/02 Předín, O pohár starosty obce TR JOL
102 2016/06/18 2016/07/01 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla PJ FS
103 2016/06/19 2016/07/01 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
104 2016/06/19 2016/07/01 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
105 2016/06/19 2016/07/01 Drachkov, Drachkov ST ŠHL
106 2016/06/24 2016/07/01 Topolany, O pohár starosty obce VY VCOV
107 2016/07/02 2016/07/02 Jindřichov, O pohár SDH Jindřichov PR VCPR
108 2016/07/02 2016/07/02 Uhřičice, Velká cena MHJ PR MHJPR
109 2016/06/18 2016/07/01 Bohumilice (R), O pohár starosty SDH, muži+ženy-2B,vyřazovací styl PT PBHL
110 2016/06/17 2016/07/02 Předín - sportovní areál, Noční soutěž MH v požárním útoku TR FS
111 2016/06/22 2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves MB FNC
112 2016/06/18 2016/07/03 Olešná, Olešná HB HBHL
113 2016/06/20 2016/07/02 Bolkov, O pohár zasloužilých členů PJ ZČHL
114 2016/06/19 2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
115 2016/06/18 2016/07/02 Študlov, X. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
116 2016/06/18 2016/07/04 Jevišovice, hřiště, O pohár obce J-M, 6. kolo ZNL ZN ZNL
117 2016/06/20 2016/07/04 Mikulůvka, O pohár starosty obce - 3.ročník , 2B VS VHL
118 2016/06/19 2016/07/05 Střížov, O pohár SDH Střížov, 3B úzké, sklopky JI PLPU
119 2016/06/21 2016/07/04 Lanžhot, O pohár BV BHL
120 2016/07/04 2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
121 2016/06/25 2016/07/09 Budilov, O pohár PT ŠHL
122 2016/06/25 2016/07/08 Božice, hřiště, O pohár, 7. kolo ZNL ZN ZNL
123 2016/06/25 2016/07/09 Kámen, Kámen HB HBHL
124 2016/06/26 2016/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ PV EXČR
125 2016/06/26 2016/07/08 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice KM PHL
126 2016/06/25 2016/07/09 Radotice, O pohár SDH Radotice TR JOL
127 2016/06/26 2016/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
128 2016/06/26 2016/07/08 Novosedly, Novosedly ST ŠHL
129 2016/06/25 2016/07/09 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
130 2016/06/25 2016/07/08 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
131 2016/05/05 2016/07/09 fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty SDH - noční závody TR FS
132 2016/06/25 2016/07/08 Velké Pavlovice, O pohár BV BHL
133 2016/04/24 2016/07/08 Stražisko koupaliště, noční soutěž, M 3B, Ž 2B PV FS
134 2016/06/29 2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava LI FNC
135 2016/06/26 2016/07/09 Kunčice, Kunčický pohár UO EXČR
136 2016/06/19 2016/07/09 Velké Karlovice, Tisňavy, O Valašsky širák, 2B VS FS
137 2016/06/25 2016/07/10 Chlum, O pohár SDH TR TRL
138 2016/07/02 2016/07/15 Miroslav, před hasič.zbrojnicí, Pohár rady města Miroslav, 8. kolo ZNL ZN ZNL
139 2016/07/02 2016/07/16 Ždírec nad Doubravou, Ždírec nad Doubravou HB HBHL
140 2016/07/03 2016/07/15 Jaronice, O pohár SDH Jaronice CB EXČR
141 2016/07/02 2016/07/16 Krchleby, Šestá Krchlebská káď DO OPH
142 2016/07/03 2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky JH PLPU
143 2016/07/02 2016/07/16 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
144 2016/07/03 2016/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
145 2016/07/03 2016/07/15 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
146 2016/07/08 2016/07/15 Habrovany, O pohár starosty obce VY VCOV
147 2016/07/03 2016/07/16 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B úzké, sklopky, noční JI PLPU
148 2016/07/03 2016/07/16 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice ST EXČR
149 2016/07/02 2016/07/15 Černín - u Bieglerova mlýna, O pohár obce Černín, 9. kolo ZNL ZN ZNL
150 2016/07/03 2016/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
151 2016/07/18 2016/07/23 Semily, Podmoklice, PKL Semily SM PKL
152 2016/05/01 2016/07/23 Areál koupaliště Zálesí, O POHÁR STAROSTKY OBCE PJ FS
153 2016/07/01 2016/07/21 Miřetice, O pohár starosty obce - 105 let SDH Miřetice BN FS
154 2016/07/09 2016/07/23 _Věž_, _Věž_ HB HBHL
155 2016/07/10 2016/07/22 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ OP EXČR
156 2016/07/09 2016/07/22 Hrušky, O pohár BV BHL
157 2016/07/10 2016/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
158 2016/07/10 2016/07/22 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
159 2016/07/15 2016/07/22 Kučerov, Kučerov VY VCOV
160 2016/07/16 2016/07/23 Kučerov, hřiště SDH, O POHÁR STAROSTY OBCE KUČEROV VY FS
161 2016/07/13 2016/07/23 Tuř, 7. kolo Tuř JC FNC
162 2016/07/10 2016/07/23 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
163 2016/07/25 2016/07/30 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh LI PKL
164 2016/07/22 2016/07/29 Drnovice, O pohár obce Drnovice VY VCOV
165 2016/07/18 2016/07/29 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
166 2016/07/16 2016/07/30 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
167 2016/07/16 2016/07/29 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí BV BHL
168 2016/07/17 2016/07/30 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky PE PLPU
169 2016/07/17 2016/07/29 Nihošovice, Nihošovice ST ŠHL
170 2016/07/25 2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej LI PKL
171 2016/07/16 2016/07/30 Benešova Hora, O pohár PT ŠHL
172 2016/07/20 2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice LI FNC
173 2016/07/30 2016/07/30 Prušánky - has. areál, O pohár starosty obce HO GPHO
174 2016/07/16 2016/07/31 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
175 2016/07/18 2016/07/30 Úherce, O pohár starosty SDH Úherce PS ZČHL
176 2016/07/17 2016/07/31 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI JOL
177 2016/08/01 2016/08/06 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2016 JN PKL
178 2016/07/24 2016/07/22 Karolín, O pohár obce Karolín KM EXČR
179 2016/07/23 2016/08/06 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
180 2016/07/25 2016/08/05 Namnice, XX kolo XII. Ročníku ZČHL PB ZČHL
181 2016/07/23 2016/08/05 Milotice nad Bečvou, Pohárová soutěž, 2B PR VHL
182 2016/07/24 2016/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
183 2016/07/24 2016/08/05 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
184 2016/07/27 2016/08/06 Karlinky, 9. kolo Karlinky LI FNC
185 2016/07/24 2016/08/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár UO EXČR
186 2016/07/01 2016/08/07 Sportovní areál obce Pavlov, Požární útok na 3B Hanácká extraliga SU FS
187 2016/07/25 2016/08/06 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
188 2016/07/24 2016/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
189 2016/07/30 2016/08/13 Kostelec u Stříbra, O putovní pohár TC OPH
190 2016/07/30 2016/08/12 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
191 2016/08/08 2016/08/12 Borovice, Borovický pohár MB JL
192 2016/08/05 2016/08/12 Hostěrádky - Rešov, O pohár starosty obce VY VCOV
193 2016/08/01 2016/08/12 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
194 2016/07/23 2016/08/13 Radonín, O pohár starosty obce TR TRL
195 2016/07/30 2016/08/13 Hrotovice, O pohár města Hrotovice TR TRL
196 2016/07/30 2016/08/12 Poštorná, Váltická, O pohár BV BHL
197 2016/07/31 2016/08/12 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
198 2016/08/03 2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný JN FNC
199 2016/07/31 2016/08/14 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
200 2016/07/30 2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH VS VHL
201 2016/05/24 2016/08/19 Hřiště TJ Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS FS
202 2016/08/15 2016/08/19 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár MB BP
203 2016/08/06 2016/08/19 Blížkovice, O pohár, 11. kolo ZNL ZN ZNL
204 2016/08/06 2016/08/20 Bačice - Udeřice, Pohár obcí Bačice Udeřice TR TRL
205 2016/08/07 2016/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár LI EXČR
206 2016/08/07 2016/08/19 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
207 2016/08/01 2016/08/19 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
208 2016/08/07 2016/08/20 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen, 3B úzké, sklopky JI PLPU
209 2016/08/07 2016/08/19 Zahorčice, Zahorčice ST ŠHL
210 2016/08/05 2016/08/19 Tylovice, O pohár starosty města - 5. ročník, 2B VS VHL
211 2016/08/07 2016/08/19 Lužnice, O pohár kempu Lužnice JH VCT
212 2016/08/07 2016/08/20 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov SM EXČR
213 2016/08/07 2016/08/20 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
214 2016/08/06 2016/08/21 Stařeč, o pohár starosty města Stařeč TR TRL
215 2016/08/06 2016/08/06 Třebovle, 8. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy KO PL
216 2016/08/22 2016/08/26 Bakov nad Jizerou, koupaliště, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
217 2016/08/13 2016/08/27 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
218 2016/08/13 2016/08/27 Smilov, Smilov HB HBHL
219 2016/08/13 2016/08/27 Dolany, O pohár PT ŠHL
220 2016/08/14 2016/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
221 2016/08/14 2016/08/26 Dolany, Dolany + vyhlášení PT ŠHL
222 2016/03/09 2016/08/27 Na kopci u Myslivce, Noční soutěž o pohár starosty NA FS
223 2016/08/14 2016/08/27 Žirovnice, O perleťovou plaketu, 3B úzké, sklopky, noční PE PLPU
224 2016/08/13 2016/08/26 Sv. Maří (N), O pohár starosty obce, muži+ženy - 3B PT PBHL
225 2016/08/14 2016/08/27 Sportovní areál Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B KM FS
226 2016/08/29 2016/09/02 Březno, fotbalové hřiště, Pohár Klenice MB BP
227 2016/08/20 2016/09/02 Jasenice, O pohár SDH Jasenice VS VHL
228 2016/08/29 2016/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
229 2016/08/22 2016/09/02 Seč, O pohár SDH Seč PJ ZČHL
230 2016/08/20 2016/09/03 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
231 2016/08/20 2016/09/02 Bořetice, O pohár BV BHL
232 2016/08/21 2016/09/02 Stajka, O pohár SDH Stajka JH VCT
233 2016/08/21 2016/09/02 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
234 2016/08/20 2016/09/02 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
235 2016/08/20 2016/09/02 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 12. kolo ZNL + VYHLÁŠENÍ LIGY ZN ZNL
236 2016/08/29 2016/09/02 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
237 2016/08/27 2016/09/10 Žihobce, O pohár KT ŠHL
238 2016/09/05 2016/09/09 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka MB BP
239 2016/08/27 2016/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
240 2016/08/27 2016/09/10 Květinov, Květinov HB HBHL
241 2016/08/27 2016/09/09 Kunovice, O pohár SDH Kunovice VS VHL
242 2016/08/20 2016/09/03 Oplot, O pohár Hořiny PJ OPH
243 2016/08/01 2016/09/08 Skalica, Františkánska záhrada, Súťaž o pohár riaditeľa spoločnosti INA SKALICA SI FS
244 2016/08/27 2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
245 2016/08/27 2016/09/10 Malá Víska, O pohár, muži, ženy a děti KT PHLKT
246 2016/08/27 2016/09/09 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
247 2016/09/12 2016/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
248 2016/09/03 2016/09/17 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
249 2016/09/03 2016/09/17 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
250 2016/09/03 2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně TR TRL
251 2016/09/04 2016/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice CB VCT
252 2016/09/04 2016/09/17 Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín, 3B úzké, sklopky PE PLPU
253 2016/09/19 2016/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
254 2016/09/10 2016/09/24 Staňkov, IV. kolo (závěrečné) DO CHL
255 2016/09/11 2016/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
256 2016/09/11 2016/09/24 Heřmaneč, O pohár SDH Heřmaneč, 3B úzké, sklopky JH PLPU
257 2016/09/19 2016/09/24 Ploukonice, O Posvícenskou husu SM PKL
258 2016/08/30 2016/09/23 Henčlov, hřiště, O pohár pivovaru Zubr PR PRL
259 2016/09/18 2016/10/01 Markvarec, O pohár starosty, 3B úzké, sklopky JH PLPU
260 2014/01/01 2017/12/31 Strážov, Test rezervace systému.. KT FS
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Výškovice (v Bohumilicích)Muži Dražejov22016-05-29 00:50:27
2RadíkovŽeny Klokočí32016-05-28 23:34:35
3MedlovMuži Nenakonice82016-05-28 23:06:58
4Honezovicenerozlišeno Štítary192016-05-28 22:55:32
5MedlovMuži Bělkovice-Lašťany12016-05-28 22:27:40
6Chlum u KřemžeStarší žáci Rožmitál na Šumavě32016-05-28 22:22:41
7MedlovŽeny Nenakonice82016-05-28 22:21:30
8Chlum u KřemžeStarší žáci Dolní Dvořiště22016-05-28 22:21:20
9VýčapyŽeny Jakubov u Moravských Budějovic92016-05-28 22:18:55
10HovězíMuži Študlov62016-05-28 21:18:18
11Žižkovo PoleŽeny Pohled32016-05-28 21:11:48
12Žižkovo PoleMuži Pohled62016-05-28 21:11:02
13Žižkovo PoleMuži Petrovice42016-05-28 20:55:24
14VýčapyŽeny Budišov12016-05-28 20:54:07
15MedlovŽeny Pavlov202016-05-28 20:39:14
16Honezovicenerozlišeno Štítary142016-05-28 20:36:14
17JarošovMuži Šarovy102016-05-28 20:32:22
18MedlovMuži Nová Dědina72016-05-28 20:30:16
19MedlovŽeny Nová Dědina72016-05-28 20:28:56
20MedlovMuži Pavlov52016-05-28 19:52:00
21ÚněticeMuži Žebnice212016-05-28 19:46:25
22Chlum u KřemžeMladší žáci Žihobce42016-05-28 19:42:56
23Chlum u KřemžeStarší žáci Žihobce42016-05-28 19:42:26
24Blatnice - fotb. hřištěMuži Hrubá Vrbka202016-05-28 19:21:53
25Počenice,fotbalové hřištěMuži Rymice102016-05-28 19:21:39
26Žižkovo PoleMuži Smilov102016-05-28 19:05:15
27ŠarovyŽeny Hřivínův Újezd12016-05-28 18:59:10
28fotbalové hřištěnerozlišeno Moravský Kočov282016-05-28 18:54:13
29MedlovŽeny Svésedlice52016-05-28 18:50:41
30MedlovMuži Svésedlice42016-05-28 18:48:57
31MedlovŽeny Dolní Studénky12016-05-28 18:10:20
32MedlovMuži Břevenec32016-05-28 18:10:10
33MedlovŽeny Droždín22016-05-28 18:06:24
34MedlovMuži Chválkovice62016-05-28 18:02:34
35MedlovMuži Hlubočky22016-05-28 18:01:53
36MedlovŽeny Nová Hradečná42016-05-28 18:00:55
37Chlum u KřemžeMladší žáci Třísov12016-05-28 17:17:09
38Chlum u KřemžeStarší žáci Třísov12016-05-28 17:16:39
39VýčapyMuži Nárameč242016-05-28 14:51:05
40Honezovicenerozlišeno Nové Sedliště132016-05-28 14:48:59
41VýčapyŽeny Stařeč132016-05-28 13:52:16
42Honezovicenerozlišeno Vidice152016-05-28 12:39:25
43Honezovicenerozlišeno Vidice102016-05-28 12:39:06
44PodmoklanyŽeny Zdislavice62016-05-28 11:10:06
45PodmoklanyMuži Světlá nad Sázavou112016-05-28 10:50:05
46Chlum u TřeboněMuži Rapšach192016-05-28 10:44:28
47Honezovicenerozlišeno Stříbro122016-05-28 10:40:28
48Honezovicenerozlišeno Krchleby82016-05-28 10:33:49
49ŠarovyMuži Zádveřice402016-05-28 10:28:10
50Počenice,fotbalové hřištěMuži Zádveřice92016-05-28 10:21:14
51OpatoviceŽeny Rychlov112016-05-28 09:52:24
52JabloňanyMuži Starý Lískovec Sport362016-05-28 09:32:02
53Honezovicenerozlišeno Kostelec22016-05-28 09:30:01
54Honezovicenerozlišeno Strýčkovice112016-05-28 09:15:07
55Honezovicenerozlišeno Strýčkovice72016-05-28 09:13:28
56Honezovicenerozlišeno Ves Touškov62016-05-28 09:12:59
57RadslaviceMuži >35 let Hlubočany22016-05-28 09:11:13
58Dolní NěmčiceMuži Mladoňovice62016-05-28 08:54:16
59Dolní NěmčiceMuži Dolní Němčice52016-05-28 08:53:38
60Dolní NěmčiceMuži Radkov42016-05-28 08:52:45
61Dolní NěmčiceMuži Sedlejov32016-05-28 08:52:22
62Dolní NěmčiceMuži Sedlatice22016-05-28 08:52:06
63Ryžovištěnerozlišeno Karlovice302016-05-28 08:25:38
64Ryžovištěnerozlišeno Suchá Rudná282016-05-28 08:25:09
65Ryžovištěnerozlišeno Karlovice262016-05-28 08:24:37
66Honezovicenerozlišeno Všekary32016-05-28 08:09:11
67Honezovicenerozlišeno Srbice92016-05-28 07:56:37
68Honezovicenerozlišeno Srbice42016-05-28 07:44:34
69SlavošoviceMuži Nedabyle42016-05-28 07:42:49
70VýčapyMuži Rácovice232016-05-28 06:56:18
71HovězíMuži Podolí32016-05-28 06:23:30
72JabloňanyMuži Olešnice352016-05-28 05:02:29
73Ryžovištěnerozlišeno Vraclávek232016-05-28 02:13:24
74fotbalové hřištěMuži Blatnice32016-05-28 00:17:55
75Martínkov, areál nanerozlišeno Blatnice32016-05-28 00:12:52
76Troubky, hřiště TJ SokolMuži Sulimov132016-05-27 23:53:23
77BučíMuži Štítary222016-05-27 22:21:39
78VýčapyMuži Střížov22016-05-27 22:17:09
79JabloňanyŽeny Okrouhlá152016-05-27 22:12:48
80ÚněticeMuži Štěnovický Borek12016-05-27 22:07:58
81RadíkovŽeny Paršovice142016-05-27 22:07:58
82VýčapyMuži Stará Říše222016-05-27 22:03:05
83RadíkovMuži Vítonice302016-05-27 21:55:45
84Chlum u TřeboněŽeny Hamr42016-05-27 21:42:24
85Chlum u TřeboněMuži Hamr182016-05-27 21:41:02
86Dolní NěmčiceMuži Stará Říše232016-05-27 21:37:16
87VýčapyŽeny Lažínky122016-05-27 21:09:31
88BučíMuži Štěnovický Borek202016-05-27 20:54:27
89RadslaviceŽeny Pustiměř52016-05-27 20:31:21
90RadslaviceMuži Drnovice152016-05-27 20:17:12
91RadslaviceMuži Drnovice102016-05-27 20:17:03
92VýčapyŽeny Radonín112016-05-27 20:03:54
93OboraMuži Štěnovický Borek22016-05-27 19:04:34
94Dolní NěmčiceŽeny Boršov32016-05-27 19:00:11
95VýčapyŽeny Boršov32016-05-27 18:55:19
96RadslaviceMuži >35 let Tučapy12016-05-27 18:27:20
97VýčapyMuži Radonín202016-05-27 18:05:00
98Velké Karlovicenerozlišeno Kunovice32016-05-27 18:01:20
99JabloňanyMuži Lysice342016-05-27 17:44:41
100RadslaviceŽeny Dětkovice62016-05-27 17:37:59
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání