Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12017/01/012017/05/27 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
22017/05/012017/05/27 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
32017/05/132017/05/27 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
42017/05/212017/05/27 Stražisko, O pohár starosty PV VCPV
52017/05/222017/05/27 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
62017/05/122017/05/28 Velké Karlovice, 19.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
72017/05/222017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
82017/05/012017/05/28 Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany BK VCBL
92017/05/142017/05/28 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce TR TRL
102017/05/082017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B OP -
112017/05/202017/06/03 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ ZN EXČR
122017/01/012017/06/03 Blatnice - fotb. hřiště, O pohár SDH HO GPHO
132017/05/242017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice LI FNC
142017/05/212017/06/04 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2. kolo BHL BV BHL
152017/05/212017/06/04 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ BV EXČR
162017/05/012017/06/04 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
172017/05/212017/06/04 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
182017/05/142017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár ZL -
192017/05/222017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B OP -
202017/06/012017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž PR -
212017/03/292017/06/10 Hluboká, areál koupaliště, Memoriál Františka Voráče DO CHL
222017/05/272017/06/10 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár, 2.kolo ZNL ZN ZNL
232017/05/102017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B BR -
242017/01/012017/06/10 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
252017/01/012017/06/10 Ratíškovice - fotb. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
262017/05/012017/06/10 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
272017/05/312017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry JN FNC
282017/05/132017/06/10 Nová Ves, O pohár DO CHNHL
292017/06/012017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
302017/05/142017/06/11 Čekyně, Memoriál Z. Obziny PR PRL
312017/05/282017/06/11 Černín, U Bieglerova mlýna, O pohár, 3. kolo ZNL ZN ZNL
322017/04/232017/06/11 Horky, Memoriál Jana Částka TR JOL
332017/06/012017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B OL -
342017/01/012017/06/17 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
352017/06/042017/06/17 Tvrdonice, hasičské hřiště, O Pohár obce Tvrdonice, 3.kolo BHL BV BHL
362017/06/032017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
372017/05/012017/06/17 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
382017/05/022017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B ZN -
392017/06/032017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy TR -
402017/06/072017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn JN FNC
412017/05/212017/06/18 Křenovice, 19. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PRL
422017/04/232017/06/18 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
432017/01/012017/06/18 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
442017/06/132017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem SM FNC
452017/06/102017/06/24 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
462017/06/102017/06/24 Vémyslice, u koupaliště, O pohár, 4. kolo ZNL ZN ZNL
472017/06/102017/06/24 Moutnice, hřiště, Memoriál por. J. Garguly - XIII.ročník, 4.kolo BHL BO BHL
482017/06/172017/06/24 Hřiště TJ Štíty, Holba Cup Štíty SU VCOS
492017/06/192017/06/24 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
502017/06/102017/06/24 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa TR TRL
512017/05/012017/06/24 Mosty, Mosty JH JHHL
522017/06/172017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
532017/05/262017/06/25 Troubky, O pohár Hané PR PRL
542017/06/182017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina SU VCOS
552017/01/012017/07/01 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
562017/06/172017/07/01 Výrovice, sportovní areál, O pohár, 5. kolo ZNL ZN ZNL
572017/06/172017/07/01 Babice, O pohár starosty SDH Babice - Extraliga ČR v PÚ VS EXČR
582017/04/232017/07/01 Předín, O pohár starosty obce TR JOL
592017/01/012017/07/01 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
602017/06/172017/07/01 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
612017/05/012017/07/01 Horní Meziříčko (noční), Horní Meziříčko (noční) JH JHHL
622017/05/082017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B ZN -
632017/05/262017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
642017/06/182017/07/02 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
652017/06/162017/07/02 Študlov, XI. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
662017/01/012017/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
672017/06/212017/07/05 Lanžhot, hřiště, O putovní pohár starosty města 5.kolo BHL BV BHL
682017/06/012017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH KM -
692017/03/252017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
702017/06/242017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ PV EXČR
712017/06/282017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
722017/06/242017/07/08 Velké Pavlovice, hřiště, O putovní pohár starosty města Velké Pavlovice BV BHL
732017/06/252017/07/09 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
742017/06/302017/07/09 Pozděchov, O pohár přátelství 42. ročník, 2B VS VHL
752017/07/102017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
762017/07/012017/07/15 Božice, hřiště, O pohár, 6. kolo ZNL ZN ZNL
772017/07/012017/07/15 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
782017/01/012017/07/15 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
792017/05/012017/07/15 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
802017/07/012017/07/15 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
812017/01/012017/07/15 Rohatec u Kulturního domu, O pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
822017/07/052017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB FNC
832017/07/012017/07/16 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár, 7. kolo ZNL ZN ZNL
842017/07/012017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
852017/07/022017/07/16 Chlum, O pohár SDH TR TRL
862017/07/082017/07/22 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
872017/01/012017/07/22 Krchleby, Osmá Krchlebská káď DO OPH
882017/07/082017/07/22 Hrušky, hřiště, O pohár starostky, 7. kolo BHL BV BHL
892017/05/012017/07/22 Kunžak, Kunžak JH JHHL
902017/07/082017/07/22 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov KM PHL
912017/07/122017/07/22 Tuř, FNC Tuř JC FNC
922017/07/092017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
932017/07/092017/07/23 Budišov, O pohár starosty SDH TR TRL
942017/07/152017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
952017/07/152017/07/29 Kobylí, hřiště, O pohár obce Kobylí, 8. kolo BHL BV BHL
962017/05/012017/07/29 Telč, Telč (denní) JI JHHL
972017/07/152017/07/29 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
982017/04/222017/07/29 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
992017/07/162017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ KM EXČR
1002017/07/162017/07/30 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
1012017/08/012017/08/05 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
1022017/01/012017/08/05 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
1032017/04/232017/08/05 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
1042017/07/262017/08/05 Karlinky, FNC Karlinky - Lyžařský areál Liberec-Vesec LI FNC
1052017/01/012017/08/05 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
1062017/07/012017/08/05 Horšovský Týn, O pohár DO CHNHL
1072017/04/232017/08/06 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI JOL
1082017/07/222017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
1092017/07/292017/08/12 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
1102017/01/012017/08/12 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
1112017/07/292017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
1122017/07/292017/08/12 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
1132017/05/012017/08/12 Studená, Studená JH JHHL
1142017/01/012017/08/12 Vřesovice - fotb.hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
1152017/07/232017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
1162017/07/302017/08/13 Poštorná, O putovní pohár starosty města Břeclav BV BHL
1172017/07/302017/08/13 Radonín, O pohár starosty obce TR TRL
1182017/04/232017/08/13 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
1192017/08/012017/08/19 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
1202017/08/052017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ LI EXČR
1212017/08/182017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B DO -
1222017/07/222017/08/19 Bačice, Pohár obcí Bačice Udeřice TR TRL
1232017/08/042017/08/19 Tylovice, O pohár starosty města - 6. ročník, 2B VS VHL
1242017/08/092017/08/19 Roudný, FNC Roudný JN FNC
1252017/07/152017/08/19 Horní Metelesko, O pohár DO CHNHL
1262017/08/062017/08/20 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ LT EXČR
1272017/08/052017/08/20 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
1282017/08/062017/08/20 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
1292017/01/012017/08/20 Hrubá Vrbka - fotb. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
1302017/08/052017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
1312017/08/212017/08/26 Borovice, Borovický pohár MB JL
1322017/04/232017/08/26 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
1332017/05/012017/08/26 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
1342017/08/162017/08/26 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
1352017/08/212017/08/27 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
1362017/05/072017/08/27 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a města Kunštát BK VCBL
1372017/08/282017/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
1382017/01/312017/09/02 Střezimíř, 8. kolo BNL- denní soutěž BN BNL
1392017/08/192017/09/02 Bořetice, hřiště, XII.Bořetická hasičská soutěž v požárním útoku BV BHL
1402017/08/192017/09/02 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně TR TRL
1412017/08/192017/09/02 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
1422017/08/262017/09/02 Štítary, hřiště SDH Štítary, Noční soutěž, 2B DO CHNHL
1432017/08/282017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
1442017/01/012017/09/03 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1452017/08/252017/09/09 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
1462017/08/262017/09/09 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1472017/05/012017/09/09 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
1482017/09/032017/09/09 Srbice, O pohár SDH Srbice (okres Teplice) TP KL
1492017/01/012017/09/10 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
1502017/09/112017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1512017/01/012017/09/16 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
1522017/09/182017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1MříčnáŽenyMichal Matějíček2017-05-26 21:47:12
2MříčnáMužiMichal Matějíček2017-05-26 21:46:01
3StražiskoŽenyMichal Matějíček2017-05-26 21:44:37
4StražiskoMužiMichal Matějíček2017-05-26 21:44:18
5Panské DubenkyŽenyMichal Matějíček2017-05-26 21:43:03
6Panské DubenkyMužiMichal Matějíček2017-05-26 21:42:48
7LudslaviceŽenyMichal Matějíček2017-05-26 21:42:00
8LudslaviceMužiMichal Matějíček2017-05-26 21:41:42
9KřenovyŽenyMichal Matějíček2017-05-26 21:40:36
10KřenovyMužiMichal Matějíček2017-05-26 21:40:17
11CetenovŽenyMichal Matějíček2017-05-26 21:39:18
12CetenovMužiMichal Matějíček2017-05-26 21:38:55
13Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyMichal Matějíček2017-05-26 21:37:11
14Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiMichal Matějíček2017-05-26 21:36:48
15JeřmaniceŽenyTomáš Palme2017-05-25 21:28:06
16JeřmaniceMužiTomáš Palme2017-05-25 21:27:30
17CetenovŽenyVeronika Kaprálková2017-05-25 14:27:00
18CetenovMužiVeronika Kaprálková2017-05-25 14:26:52
19LibuňŽenyVeronika Kaprálková2017-05-25 14:26:16
20LibuňMužiVeronika Kaprálková2017-05-25 14:26:05
21MříčnáŽenyVeronika Kaprálková2017-05-25 14:25:15
22MříčnáMužiVeronika Kaprálková2017-05-25 14:25:00
23ChvaloviceŽenyMichaela Malá2017-05-25 08:57:04
24ChvaloviceMužiMichaela Malá2017-05-25 08:56:55
25Blatnice - fotb. hřištěŽenyJosef Polách2017-05-24 22:13:47
26Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyJosef Polách2017-05-24 22:11:48
27Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiJosef Polách2017-05-24 22:11:32
28Blatnice - fotb. hřištěMužiJosef Polách2017-05-24 22:10:53
29HorkyŽenyRadek Staněk2017-05-22 10:54:22
30HorkyMužiRadek Staněk2017-05-22 10:54:09
31VýčapyŽenyRadek Staněk2017-05-22 10:53:22
32VýčapyMužiRadek Staněk2017-05-22 10:53:10
33BořitovŽenyRadek Staněk2017-05-22 10:52:49
34BořitovMužiRadek Staněk2017-05-22 10:52:38
35JabloňanyŽenyRadek Staněk2017-05-22 10:52:14
36JabloňanyMužiRadek Staněk2017-05-22 10:51:59
37Myslibořice areál u ZŠŽenyRadek Staněk2017-05-22 10:51:37
38Myslibořice areál u ZŠMužiRadek Staněk2017-05-22 10:51:27
39StražiskoŽenyRadek Staněk2017-05-22 10:50:57
40StražiskoMužiRadek Staněk2017-05-22 10:50:45
41Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyRadek Staněk2017-05-22 10:50:23
42Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiRadek Staněk2017-05-22 10:50:09
43ChvaloviceŽenyRadek Staněk2017-05-22 10:02:30
44ChvaloviceMužiRadek Staněk2017-05-22 10:02:07
45PasohlávkyŽenyRadek Staněk2017-05-22 10:01:05
46PasohlávkyMužiRadek Staněk2017-05-22 10:00:36
47Blatnice - fotb. hřištěMužiAnna Šmídová2017-05-21 20:03:36
48ŽernovníkŽenyMichal Matějíček2017-05-20 21:40:04
49ŽernovníkMužiMichal Matějíček2017-05-20 21:39:45
50Dubňany - has. areálŽenyDušan Ingr2017-05-20 13:10:50
51Dubňany - has. areálMužiDušan Ingr2017-05-20 13:10:31
52Dubňany - has. areálMužiOndřej Zemánek2017-05-20 12:20:40
53Dubňany - has. areálŽenyOndřej Zemánek2017-05-20 12:12:03
54Dubňany - has. areálŽenyLukáš Vaculík2017-05-20 11:56:07
55Dubňany - has. areálMužiLukáš Vaculík2017-05-20 11:55:56
56Radkova LhotaŽenyMichal Matějíček2017-05-19 21:46:06
57Radkova LhotaMužiMichal Matějíček2017-05-19 21:45:45
58Dubňany - has. areálŽenyMichal Matějíček2017-05-19 21:08:19
59Dubňany - has. areálMužiMichal Matějíček2017-05-19 21:07:58
60ŠkodějovŽenySDH Karlinky 2017-05-19 08:44:30
61ŠkodějovŽenyMichal Matějíček2017-05-18 22:21:11
62ŠkodějovMužiMichal Matějíček2017-05-18 22:20:55
63JabloňanyŽenyPetra Dvořáková2017-05-18 10:45:33
64JabloňanyMužiPetra Dvořáková2017-05-18 10:45:08
65ŽernovníkŽenyPetra Dvořáková2017-05-18 10:43:17
66ŽernovníkMužiPetra Dvořáková2017-05-18 10:42:37
67Dubňany - has. areálŽenyJosef Polách2017-05-17 22:55:17
68Dubňany - has. areálMužiJosef Polách2017-05-17 22:54:13
69Dubňany - has. areálMužiAnna Šmídová2017-05-17 19:29:38
70JaseniceŽenyMichal Matějíček2017-05-15 23:31:22
71JaseniceMužiMichal Matějíček2017-05-15 23:31:07
72KosmonosyŽenyMichal Matějíček2017-05-15 23:29:33
73KosmonosyMužiMichal Matějíček2017-05-15 23:28:48
74ŠkodějovMužiSDH Karlinky 2017-05-15 19:56:32
75Ratíškovice - Fotbalové hřištěŽenyMichal Matějíček2017-05-13 22:03:49
76Ratíškovice - Fotbalové hřištěMužiMichal Matějíček2017-05-13 22:03:22
77Ratíškovice - Fotbalové hřištěŽenyLukáš Vaculík2017-05-13 20:57:24
78Ratíškovice - Fotbalové hřištěMužiLukáš Vaculík2017-05-13 20:54:37
79Hrubá Vrbka - fotb. hřištěŽenyAnna Šmídová2017-05-13 20:18:36
80Vřesovice - fotb.hřištěŽenyAnna Šmídová2017-05-13 20:16:44
81Rohatec u Kulturního domuŽenyAnna Šmídová2017-05-13 20:14:53
82Vel. nad Veličkou - náměstíŽenyAnna Šmídová2017-05-13 20:13:40
83Petrov u koupalištěŽenyAnna Šmídová2017-05-13 20:11:23
84Čeložnice - has.areálŽenyAnna Šmídová2017-05-13 20:10:00
85Ratíškovice - fotb. hřištěŽenyAnna Šmídová2017-05-13 20:07:38
86Ratíškovice - Fotbalové hřištěMužiAnna Šmídová2017-05-13 20:01:20
87Velké HamryŽenyMichal Matějíček2017-05-12 17:23:20
88Velké HamryMužiMichal Matějíček2017-05-12 17:22:50
89DětkoviceŽenyMichal Matějíček2017-05-12 17:22:19
90DětkoviceMužiMichal Matějíček2017-05-12 17:21:42
91Dolní NěmčiceŽenyMichal Matějíček2017-05-12 17:21:20
92Dolní NěmčiceMužiMichal Matějíček2017-05-12 17:21:06
93Ratíškovice - fotb. hřištěŽenyPavel Váňa2017-05-12 15:58:28
94Ratíškovice - fotb. hřištěMužiPavel Váňa2017-05-12 15:58:16
95Blatnice - fotb. hřištěŽenyPavel Váňa2017-05-12 15:57:19
96Blatnice - fotb. hřištěMužiPavel Váňa2017-05-12 15:56:33
97Dubňany - has. areálŽenyPavel Váňa2017-05-12 15:55:47
98Dubňany - has. areálMužiPavel Váňa2017-05-12 15:55:28
99Ratíškovice - Fotbalové hřištěŽenyPavel Váňa2017-05-12 15:54:58
100Ratíškovice - Fotbalové hřištěMužiPavel Váňa2017-05-12 15:54:19
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu