Nejlepší výsledky v roce 2017

Síň slávy

Vyberte pravidla


Nejlepší výsledky v roce: 2017

Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Křenovice PR 15,232017/06/17 Kokory
2.Oponešice TR 15,932017/07/08 Plumlov
3.Oponešice TR 15,932017/07/08 Plumlov
4.Krotějov Sport TA 15,952017/08/19 Želeč
5.Trnava TR 16,012017/08/12 Chotěmice
6.Trnava TR 16,012017/08/12 Chotěmice
7.Jinolice Renmotor JC 16,062017/07/05 Roudnice
8.Pasohlávky BV 16,062017/08/12 Chotěmice
9.Prchalov NJ 16,072017/07/01 Babice
10.Prchalov NJ 16,072017/07/01 Babice
11.Bašnice JC 16,072017/07/09 Olšovec
12.Oponešice TR 16,082017/07/09 Olšovec
13.Oponešice TR 16,082017/07/09 Olšovec
14.TAG Zahnašovice KM 16,112017/07/15 Roštění
15.Prchalov NJ 16,112017/08/12 Chotěmice
16.Prchalov NJ 16,112017/08/12 Chotěmice
17.Jinolice Renmotor JC 16,122017/06/24 Sychrov
18.Jinolice Renmotor JC 16,172017/06/25 Nepomuky
19.Bašnice JC 16,182017/09/16 Velichovky
20.Krasonice JI 16,192017/05/28 Myslibořice areál u ZŠ
21.Oponešice TR 16,192017/08/26 Heroltice
22.Oponešice TR 16,212017/09/03 Mladoňovice
23.Oponešice TR 16,242017/07/30 Karolín
24.Oponešice TR 16,242017/08/12 Chotěmice
25.Oponešice TR 16,242017/08/12 Chotěmice
26.Mladoňovice TR 16,262017/08/05 Jakubov
27.Jinolice Renmotor JC 16,262017/08/12 Chotěmice
28.Jinolice Renmotor JC 16,262017/08/12 Chotěmice
29.Letohrad Jeleni UO 16,272017/06/10 Trnov
30.Chrášťany LT 16,282017/06/24 Jimlín
31.Trnava TR 16,292017/07/02 Radíkov
32.Velké Hoštice OP 16,302017/07/02 Radíkov
33.Krasonice JI 16,302017/08/05 Jakubov
34.Krasonice JI 16,322017/06/11 Černín, U Bieglerova mlýna
35.Velké Hoštice OP 16,322017/08/13 Zahorčice
36.Trnava TR 16,352017/06/03 Chvalovice
37.Mladoňovice TR 16,352017/07/02 Radíkov
38.Mladoňovice TR 16,372017/06/04 Pasohlávky
39.Mladoňovice TR 16,372017/06/04 Pasohlávky, hřiště
40.Mladoňovice TR 16,372017/07/09 Olšovec
41.Mladoňovice TR 16,372017/07/22 Kunčice
42.Mladoňovice TR 16,372017/07/22 Letohrad- Kunčice
43.Velké Hoštice OP 16,372017/08/12 Chotěmice
44.Milenovice PI 16,382017/07/22 Srubec
45.Bašnice JC 16,382017/08/13 Zahorčice
46.Jinolice Renmotor JC 16,392017/06/03 Chvalovice
47.Oponešice TR 16,392017/07/23 Letohrad - Orlice
48.Oponešice TR 16,392017/07/23 Letohrad- Orlice
49.Jinolice Renmotor JC 16,402017/07/29 Stará Říše
50.Pasohlávky BV 16,412017/06/04 Pasohlávky
51.Pasohlávky BV 16,412017/06/04 Pasohlávky, hřiště
52.Jinolice Renmotor JC 16,412017/07/02 Radíkov
53.Stará Říše JI 16,412017/07/23 Letohrad - Orlice
54.Radostín nad Oslavou B ZR 16,412017/08/26 Heroltice
55.Prchalov NJ 16,422017/05/21 Žernovník
56.Stará Říše JI 16,422017/07/08 Plumlov
57.Stará Říše JI 16,422017/07/08 Plumlov
58.Bašnice JC 16,422017/07/05 Roudnice
59.Oponešice TR 16,422017/08/05 Jakubov
60.Jinolice Renmotor JC 16,422017/09/03 Dneboh
61.Louňovice pod Blaníkem BN 16,432017/08/12 Chotěmice
62.Louňovice pod Blaníkem BN 16,432017/08/12 Chotěmice
63.Prchalov NJ 16,432017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích
64.Letohrad - Kunčice B UO 16,432017/09/10 Pšánky
65.Čikov TR 16,442017/07/01 Babice
66.Oponešice TR 16,442017/07/01 Babice
67.Čikov TR 16,442017/07/01 Babice
68.Pasohlávky BV 16,442017/07/09 Olšovec
69.Lavičky ZR 16,442017/08/12 Chotěmice
70.Prchalov NJ 16,452017/07/08 Plumlov
71.Prchalov NJ 16,452017/07/08 Plumlov
72.Chrášťany LT 16,452017/07/15 Černčice
73.Lavičky ZR 16,452017/07/23 Letohrad - Orlice
74.Mladoňovice TR 16,452017/08/12 Chotěmice
75.Mladoňovice TR 16,452017/08/12 Chotěmice
76.Jinolice Renmotor JC 16,462017/05/06 Fotbalové hřiště Dříteč
77.Letohrad Jeleni UO 16,462017/05/20 Rohovládova Bělá
78.Jinolice Renmotor JC 16,462017/07/23 Letohrad - Orlice
79.Jinolice Renmotor JC 16,462017/07/23 Letohrad- Orlice
80.Bašnice JC 16,462017/08/19 Radimovice
81.Jinolice Renmotor JC 16,472017/06/11 Myštěves
82.Oponešice TR 16,472017/07/22 Kunčice
83.Oponešice TR 16,472017/07/22 Letohrad- Kunčice
84.Čikov TR 16,472017/07/29 Stará Říše
85.Oponešice TR 16,472017/08/13 Zahorčice
86.Chrášťany LT 16,472017/08/26 Borovice
87.Lavičky ZR 16,482017/05/21 Velké Meziříčí
88.Prchalov NJ 16,482017/07/22 Kunčice
89.Prchalov NJ 16,482017/07/22 Letohrad- Kunčice
90.Pasohlávky BV 16,482017/07/30 Karolín
91.Prchalov NJ 16,492017/07/23 Letohrad - Orlice
92.Prchalov NJ 16,492017/07/23 Letohrad- Orlice
93.Oponešice TR 16,492017/06/11 Čikov
94.Valšovice (Hranice VI) PR 16,502017/06/25 Troubky
95.Stará Říše JI 16,502017/07/01 Babice
96.Trnava TR 16,502017/07/08 Plumlov
97.Bohdalín PE 16,502017/08/20 Bezděčín
98.Stará Říše JI 16,502017/09/02 Maršovice
99.Pasohlávky BV 16,512017/05/07 Vlkoš - fotba. hřiště
100.Lavičky ZR 16,512017/06/03 Chvalovice
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media


Muži - Počet prvních míst v roce: 2017



Muži - Počet druhých míst v roce: 2017



Muži - Počet třetích míst v roce: 2017



MUŽI - Dosažené body v roce: 2017




Nejlepší výsledky v roce: 2017

Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Skrochovice OP 16,062017/07/01 Babice
2.Louňovice pod Blaníkem BN 16,222017/07/23 Letohrad - Orlice
3.Chrášťany LT 16,312017/07/01 Babice
4.Stará Říše JI 16,412017/08/26 Heroltice
5.Skrochovice OP 16,462017/07/23 Letohrad - Orlice
6.Malé Hoštice OP 16,462017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích
7.Skrochovice OP 16,752017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích
8.Skrochovice OP 16,852017/07/08 Plumlov
9.Stará Říše JI 16,852017/09/02 Maršovice
10.Myštěves HK 16,912017/07/23 Letohrad - Orlice
11.Stará Říše JI 16,952017/07/23 Letohrad - Orlice
12.Letohrad - Orlice UO 16,972017/07/23 Letohrad - Orlice
13.TAG Zahnašovice KM 17,002017/07/08 Plumlov
14.Rokytno PA 17,082017/07/23 Letohrad - Orlice
15.Velké Meziříčí FŇ ZR 17,172017/08/06 Radostín nad Oslavou
16.Radíkov PR 17,262017/07/23 Letohrad - Orlice
17.Velké Meziříčí FŇ ZR 17,322017/09/02 Maršovice
18.Velké Meziříčí FŇ ZR 17,362017/08/26 Heroltice
19.Libuň JC 17,402017/07/08 Plumlov
20.Benešov u Semil SM 17,422017/07/01 Babice
21.Bílovice A PV 17,422017/08/12 Plinkout
22.Benešov u Semil SM 17,442017/07/08 Plumlov
23.Bohuňov SY 17,482017/08/26 Heroltice
24.Sloup PZ 17,552017/07/23 Letohrad - Orlice
25.Stará Říše JI 17,592017/08/06 Radostín nad Oslavou
26.Komárovice VS 17,602017/07/01 Babice
27.Opatovice PR 17,652017/07/01 Babice
28.Stará Říše JI 17,692017/08/27 Katov
29.Nová Včelnice JH 17,722017/05/07 Markvarec
30.Pěnčín PV 17,832017/08/12 Plinkout
31.Vávrovice OP 17,862017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích
32.Lhotky Sport ZR 17,872017/08/06 Radostín nad Oslavou
33.Žernovník BK 17,912017/07/08 Plumlov
34.Žernovník BK 17,942017/08/06 Radostín nad Oslavou
35.Dvorce TA 17,992017/07/01 Babice
36.Lhotky Sport ZR 18,002017/08/26 Heroltice
37.Netín ZR 18,182017/09/02 Maršovice
38.Hrobice PA 18,332017/07/23 Letohrad - Orlice
39.Svoboda OP 18,332017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích
40.Velké Meziříčí FŇ ZR 18,342017/08/27 Katov
41.Služovice OP 18,342017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích
42.Hovorany HO 18,362017/07/01 Petrov u koupaliště
43.TAG Zahnašovice KM 18,372017/07/01 Babice
44.Kozmice OP 18,392017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích
45.Rokytno PA 18,402017/07/01 Babice
46.Kunovice VS 18,432017/07/01 Babice
47.Chrášťany LT 18,482017/07/23 Letohrad - Orlice
48.Velké Hoštice OP 18,562017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích
49.Netín ZR 18,602017/08/26 Heroltice
50.Pravčice KM 18,632017/07/02 Radíkov
51.Hlubočky OL 18,642017/08/12 Plinkout
52.Střítež nad Ludinou PR 18,692017/07/01 Babice
53.Dolní Libina SU 18,702017/08/12 Plinkout
54.Radostín nad Oslavou ZR 18,782017/08/26 Heroltice
55.Radostín nad Oslavou ZR 18,782017/09/02 Maršovice
56.Radíkov PR 18,832017/07/01 Babice
57.Loučany OL 18,832017/08/12 Plinkout
58.Zajíčkov PE 18,852017/05/07 Markvarec
59.Bohuňov SY 18,882017/09/02 Maršovice
60.Nová Dědina OL 18,922017/08/12 Plinkout
61.Louňovice pod Blaníkem BN 18,992017/07/08 Plumlov
62.Nepomuky UO 19,022017/07/23 Letohrad - Orlice
63.Radostín nad Oslavou ZR 19,082017/08/06 Radostín nad Oslavou
64.Milostovice OP 19,092017/09/02 Hasičský areál v Milostovicích
65.Netín ZR 19,202017/08/06 Radostín nad Oslavou
66.Pavlov ZR 19,212017/09/02 Maršovice
67.Krasice PV 19,312017/07/08 Plumlov
68.Bílovice PV 19,392017/07/08 Plumlov
69.Haňovice OL 19,442017/08/12 Plinkout
70.Lipov HO 19,452017/07/01 Petrov u koupaliště
71.Touchovice LN 19,462017/07/23 Letohrad - Orlice
72.Droždín Chvadrož OL 19,572017/08/12 Plinkout
73.Dětkovice PV 19,622017/08/12 Plinkout
74.Olešnice OL 19,652017/07/08 Plumlov
75.Libuň JC 19,742017/07/23 Letohrad - Orlice
76.Chrášťany LT 19,852017/07/08 Plumlov
77.Hlinsko PR 20,092017/07/01 Babice
78.Lhotky Sport ZR 20,142017/08/27 Katov
79.TAG Zahnašovice KM 20,172017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí
80.Rymice KM 20,222017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí
81.Heroltice BO 20,222017/08/26 Heroltice
82.Pavlov ZR 20,342017/08/27 Katov
83.Heroltice BO 20,392017/08/27 Katov
84.Radostín nad Oslavou ZR 20,692017/08/27 Katov
85.Drahotuše (Hranice IV) PR 21,342017/07/01 Babice
86.Paršovice PR 21,662017/07/01 Babice
87.Pavlov ZR 21,932017/08/26 Heroltice
88.Bohuňov SY 21,982017/08/06 Radostín nad Oslavou
89.Heroltice BO 22,032017/08/06 Radostín nad Oslavou
90.Petrov HO 22,092017/07/01 Petrov u koupaliště
91.Letničie SI 22,112017/07/01 Petrov u koupaliště
92.Potštát PR 22,152017/07/01 Babice
93.Hroznová Lhota HO 22,162017/07/01 Petrov u koupaliště
94.Chválkov PE 22,182017/05/07 Markvarec
95.Kuželov HO 22,242017/07/01 Petrov u koupaliště
96.Benešov u Semil SM 22,332017/07/23 Letohrad - Orlice
97.Radíkov PR 22,372017/07/08 Plumlov
98.Heroltice BO 22,542017/09/02 Maršovice
99.Strachoňovice JI 22,752017/05/07 Markvarec
100.Pěnčín PV 22,912017/07/08 Plumlov
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media


Ženy - Počet prvních míst v roce: 2017



Ženy - Počet druhých míst v roce: 2017



Ženy - Počet třetích míst v roce: 2017



ŽENY - Dosažené body v roce: 2017