Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Benešov Kdy: 24. 08. 2014 09:30
Kontakt:   Zdeněk Menšík Telefon:  737169988
Začátek rezervace: 10. 08. 2014 20:00 Konec rezervace: 24. 08. 2014 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMMichaela
22Jeřmanice LIJan Sajewicz
33Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
44Podůlší BJCJan Strnad
55Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
66Hrobice PAOndra Kolibík
77Slavětín LNDaniel Peterka
88Tatobity SMJosef Židů
99Čeperka NPALeoš Kříž
1010Petrovice TRHonza Adamec
1111Libuň JCHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1313Trnava TRHonza Adamec
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Dobšín KameniceMBJan Klimo
1616Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
1717Bozkov SMkarel Čermák
1818Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Žernovník BKHonza Adamec
2121Chrášťany LTMiloš Zeman
2222Sychotín BKHonza Adamec
2323Lavičky ZRHonza Adamec
2424Jirkov JNKarel Bukvic
2525Velký Třebešov NAHonza Adamec
2626Pšánky HKnepřihlášen
2727Tuř JCOndřej Bajer
2828Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
2929Myštěves HKJaromír Rosůlek
3030Trnov RKnepřihlášen
3131Dvorce TAAdéla Brožková
3232Chotěmice TAAdéla Brožková
3333Bohdalín PELukáš Přibyl
3434Košťálov SMTomáš Tulach
3535Malá Skála JNRadek Havelka
3636Jeřmanice LIJan Sajewicz
3737Žebnice PSMichal Bulín
3838Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
3939Stará Říše JInepřihlášen
4040Lhotky Sport ZRnepřihlášen
4141Slepotice PAnepřihlášen

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JILibor Mrozowski
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov OLHonza Adamec
44Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
55Benešov u Semil SMMichaela
66Sychotín BKHonza Adamec
77Libuň JCVojtěch Kratochvíl
88Radimovice LIAnna
99Dvorce TAAdéla Brožková
1010Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1111Vitiněves JCMartina Panožková
1212Malá Skála BéčkoJNGabriela Prokopová
1313Myštěves HKVeronika Borůvková
1414Letohrad - Kunčice UOTereza
1515Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1616Bozkov SMJan Berka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
24. 07. OlšovecPR
24. 07. PaměticeBK
24. 07. Fotbalové hřištěTR
24. 07. LeskovecVS
29. 07. Fotbalové hřiště TJ Sokol BěláOP
30. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
30. 07. Karolinka, údolí RaťkovVS
30. 07. DrnoviceVY
30. 07. Štěnovický BorekPJ
30. 07. Kamenice nad LipouPE
30. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
30. 07. PolkovicePR
30. 07. JakubovTR
30. 07. Střítež nad LudinouPR
30. 07. MeziříčkoZR
30. 07. NihošoviceST
30. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
30. 07. JeřmaniceLI
30. 07. Fotbalové hřiště TJ Sokol BěláOP
30. 07. TutlekyRK
30. 07. Benešova HoraPT
30. 07. JeřmaniceLI
30. 07. DrahanoviceOL
30. 07. Prušánky - has. areálHO
30. 07. DrnoviceZL
31. 07. ValšovicePR
31. 07. ÚhercePS
31. 07. LitovanyTR
31. 07. ČernoviceBK
31. 07. KrasoniceJI
31. 07. Hustopeče nad BečvouPR
31. 07. SlužoviceOP
05. 08. Hřiště U LukášůVS
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. Jílové u DržkovaJN
06. 08. Široká Niva, hřištěBR
06. 08. KarolínKM
06. 08. StrýčkoviceDO
06. 08. NamnicePB
06. 08. FrahelžJH
06. 08. DražejovST
06. 08. Milotice nad BečvouPR
06. 08. Oldřišov Zámecký parkOP
06. 08. Náměšť na Hané, koupalištěOL
06. 08. KarlinkyLI
06. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
06. 08. TršiceOL
06. 08. Vítonice, Hřiště u KDKM
07. 08. Letohrad - OrliceUO
07. 08. ChrástPB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.