Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Benešov Kdy: 24. 08. 2014 09:30
Kontakt:   Zdeněk Menšík Telefon:  737169988
Začátek rezervace: 10. 08. 2014 20:00 Konec rezervace: 24. 08. 2014 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMMichaela
22Jeřmanice LIJan Sajewicz
33Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
44Podůlší BJCJan Strnad
55Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
66Hrobice PAOndra Kolibík
77Slavětín LNDaniel Peterka
88Tatobity SMJosef Židů
99Čeperka NPALeoš Kříž
1010Petrovice TRHonza Adamec
1111Libuň JCHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1313Trnava TRHonza Adamec
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Dobšín KameniceMBJan Klimo
1616Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
1717Bozkov SMkarel Čermák
1818Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Žernovník BKHonza Adamec
2121Chrášťany LTMiloš Zeman
2222Sychotín BKHonza Adamec
2323Lavičky ZRHonza Adamec
2424Jirkov JNKarel Bukvic
2525Velký Třebešov NAHonza Adamec
2626Pšánky HKnepřihlášen
2727Tuř JCOndřej Bajer
2828Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
2929Myštěves HKJaromír Rosůlek
3030Trnov RKnepřihlášen
3131Krotějov Sport (Dvorce) TAAdéla Brožková
3232Chotěmice TAAdéla Brožková
3333Bohdalín PELukáš Přibyl
3434Košťálov SMTomáš Tulach
3535Malá Skála JNRadek Havelka
3636Jeřmanice LIJan Sajewicz
3737Žebnice PSMichal Bulín
3838Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
3939Stará Říše JInepřihlášen
4040Lhotky Sport ZRnepřihlášen
4141Slepotice PAnepřihlášen

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JILibor Mrozowski
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov OLHonza Adamec
44Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
55Benešov u Semil SMMichaela
66Sychotín BKHonza Adamec
77Libuň JCVojtěch Kratochvíl
88Radimovice LIAnna
99Krotějov Sport (Dvorce) TAAdéla Brožková
1010Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1111Vitiněves JCMartina Panožková
1212Malá Skála BéčkoJNGabriela Prokopová
1313Myštěves HKVeronika Borůvková
1414Letohrad - Kunčice UOTereza
1515Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1616Bozkov SMJan Berka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 10. sportovní areál v ČíměřiTR
01. 10. Nová Ves-O pohár starosty SDHDO
01. 10. MarkvarecJH
08. 10. Letohrad- Orlice, areál OstrovUO
08. 10. Eurocamp BěšinyKT
08. 10. ChlumčanyPJ
08. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
08. 10. Podhradní Lhota areal SDHKM
15. 10. Libkova VodaPE
29. 10. Zdislavice - u požární nádržeKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.