Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár, 9. kolo ZNL Kdy: 19. 08. 2017 09:45
Kontakt:   Martin Bloudíček Telefon:  +420 607 583 303
Začátek rezervace: 05. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 18. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Blížkovice ZNMartin Bloudíček
22Rešice ZNAnna Čurdová
33Mikulovice ZNMichal Urbánek
44Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
55Lesná ZNLuboš Svoboda
67Černín ZNJiří Veselý
78Dobřínsko ZNRadim Herout
89Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
912Police TRAleš Coufal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Miroslav ZNKatka Porubová
23Božice ZNDagmar Szabóová
36Miroslav ZNKatka Porubová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 08. TřebovleKO
26. 08. DolanyPT
26. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
26. 08. náměstí Míru, Rýmařov. 795 01BR
26. 08. BoroviceMB
26. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
26. 08. Bílý Potok -bývalé hřištěJE
26. 08. HlubočkyOL
26. 08. DolanyPT
26. 08. SmilovHB
26. 08. HamrJH
26. 08. VranínTR
26. 08. TučapyVY
26. 08. Heroltice, HřištěBO
26. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
26. 08. TroubeliceOL
26. 08. ŽirovnicePE
26. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
26. 08. Areál SDH PetroviceTR
26. 08. Svatá Maří ( noční )PT
26. 08. MyslibořiceTR
26. 08. KosořiceMB
27. 08. HuťJN
27. 08. Dolní ČermnáUO
27. 08. OlešnáHB
27. 08. TvarožnáBO
27. 08. KatovZR
27. 08. SychotínBK
01. 09. Vyhlášení - VacovPT
01. 09. Jezdkovice, fotbalové hřištěOP
01. 09. NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY KostníkyTR
01. 09. Areal Podhradní LhotaKM
02. 09. RateniceKO
02. 09. Březno, fotbalové hřištěMB
02. 09. Hřiště Dolní BukovskoCB
02. 09. JirkovJN
02. 09. StřezimířBN
02. 09. ŽákavaPJ
02. 09. ŠtítaryDO
02. 09. Bořetice, hřištěBV
02. 09. PravčiceKM
02. 09. HodějiceVY
02. 09. Chvalkovice TFCOL
02. 09. LhoticeTR
02. 09. MaršoviceZR
02. 09. RokytnicePR
02. 09. BohumilicePT
02. 09. Chvalovice, sportovní areálZN
02. 09. Zborovice, hřiště T.J. PilanaKM
02. 09. Jaroměřice nad / Rok StřelniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.