Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH, 3B úzké Kdy: 27. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Lukáš Semotán Telefon:  732 580 503
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 18:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohdalín PEOndřej Pecha
22Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
33Bořetín PEOndřej Pecha
44Heřmaneč JHOndřej Pecha
55Kaliště JIVojta Šindelář
66Rohovka PEJan Štětka
77Střížov JIPetr Kabátek
88Markvarec JHmartin pecha
99Žirovnice PEjakub
1010Chválkov PEOndřej Pecha
1112Božejovice TAJiří Mácha
1213Libkova Voda PEVena Drahný
1314Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
1415Krotějov SportTADavid Kozel
1516Český Rudolec JHOndřej Huml
1617Drunče JHJiří Melecký
1718Strmilov JHLuboš Nečeda
1819Včelnička PEOndřej Pecha
1921Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
2022Oponešice TRMartin Mařík
2123Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
2229Mysletice JIStanislav Dolský
2330Strachoňovice JIJiří Líčka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkov PEBarbora Michalová
22Strachoňovice JIJiří Líčka
34Kamenice nad Lipou APEVeronika Staňková
47Zdešov JHIvana Procházková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.