Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Budišov

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Kdy: 23. 07. 2017 12:30
Kontakt:   elektrobudisov@volny.cz Telefon:  725444651
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 12:30 Konec rezervace: 23. 07. 2017 08:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Jasenice, Třebíč Ondřej Nováček
2. Výčapy, Třebíč Michal Svoboda
3. Bačice, Třebíč Petra Mezírková
4. Čechtín, Třebíč Žaneta Slabá
5. Myslibořice, Třebíč Roman Benda
6. Příštpo, Třebíč Vojtěch Tomšíček
7. Střížov, Jihlava Petr Kabátek
8. Litovany, Třebíč Petra Mezírková
9. Hodov, Třebíč SDH Hodov
10. Chlum, Třebíč Ludvík Tvarůžek
11. Stařeč, Třebíč Sabina Maštalířová
12. Petrovice, BTřebíč Jakub Jeřábek
13. Kamenná, Třebíč Milan Prochazka
14. Nárameč, Třebíč Petr Pavlík
15. Vladislav, Třebíč Jan Havlena
16. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
17. Moravské Budějovice, Třebíč Filip Šťastný
18. Bransouze, Třebíč SDH Bransouze
19. Radonín, Třebíč Jakub Picmaus
20. Výčapy, BTřebíč Vít Svoboda
21. Černovice, Blansko Gabriela Musilová
22. Příložany, Třebíč Michal Machálek
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29. Černovice, BBlansko Gabriela Musilová
30. Kamenná, Třebíč Milan Prochazka


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Budišov, Třebíč Žaneta Slabá
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Radonín, Třebíč Viktorie Vidláková
4. Myslibořice, Třebíč Roman Benda
5. Petrůvky, Třebíč Pavla Pěnčová
6. Výčapy, Třebíč Vít Svoboda
7. Jakubov u Moravských Budějovic, Třebíč Vendula Vejmelkova
8. Petrovice, Třebíč Eliška Novotná
9. Domamil, Třebíč Lucie Polická
10. Stařeč, Třebíč Sabina Maštalířová
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15. Nárameč, Třebíč Petr Pavlík
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Střítež nad LudinouPR
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. MachováZL
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. ŠumvaldOL
22. 07. VěžHB
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. StříbřecJH
22. 07. KučerovVY
22. 07. ÚtušicePJ
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. cvičiště KojatínTR
22. 07. Medlov, hasičský areálOL
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
22. 07. Čelechovice na Hané - NOČNÍPV
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.