Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE Kdy: 07. 10. 2017 09:00
Kontakt:   Michal Krieger Telefon:  378 022 637
Začátek rezervace: 01. 09. 2017 19:00 Konec rezervace: 06. 10. 2017 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice PekloPBStanislav Strnad
22Starosedlský Hrádek PBVáclav Smolka
33Buková PBPavel Fiřt
44Šipoun PTOndřej Carvan
55Nevřeň PSJícháč
66Dehtín KTVláďa Kučera
77Radíč PBLáďa
88Chářovice ŠponaBNMilan Pádivý
99Křečovice BNLáďa
1010Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1111Radětice PBRadětice Vaci
1212Vidice MužiDOTereza Voráčová
1313Zahorčice KTJosef Kolář
1414Sedlčany PBTomáš Fiala
1515Hlubyně PBPavel Borczák
1616Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1717Ves Touškov MužiPJDenis Balounová
1818Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
1919Útušice PJZdeněk Dědek
2020Chotíkov PSDenisa Joudalová
2121Hradec PJKarolína Podlipská
2222Štítary MuziDODenis Balounová
2323Zalužany PBTomáš Jouja
2424Pasečnice mužiDOPetr Příbek
2525Lhotka PBVáclav Luzar
2626Štítary Muzi BDODenis Balounová
2727Dnešice PJVáclav Soukup
2828Březnice PBHonza Kostka Kostka
2932Štrbice BTPMichala Kadeřábková
3033Drahňovice BNFilip Košata
3134Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
3235Štrbice TPika
3336Příšov PSJitka Racková
3437Křištín KTJiří Freiberk
3538Chrášťany LTVašek Maderák
3639Jaronice CBJan Völfl
3740Žebnice PSVladimír Záhrobský
3841Mochtín mužiKTPetr Kanta
3942Záborná Lhota PBKamil Vondrák
4043Bolkov PJVladimír Štýs
4144Robčice PJRadek Růt
4258Dubí TPika
4380Chlumčany LASSELSBERGERPJHonza Adamec
44100Nalžovice PBPetra Marešová
45102Únětice Únětice1911PJPetr Skala

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTVašek Maderák
22Štěnovický Borek PJMonča
33Štítary ŽenyDODenis Balounová
44Úněšov PSDenisa Joudalová
55Vranovice PekelnicePBStanislav Strnad
66Hradec ženy PJKarolína Podlipská
77Líchovy PBPetra Marešová
88Hlubyně PBPavel Borczák
99Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1010Zalužany PBTomáš Jouja
1111Chotíkov PSMonča
1212Srbice ŽenyDODenis Balounová
1313Dnešice PJHonza Adamec
1414Poděvousy DOHonza Adamec
1515Útušice PJHonza Adamec
1630Štrbice TPMichala Kadeřábková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
16. 12. Cvičiště KojatínTR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.