Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE Kdy: 07. 10. 2017 09:00
Kontakt:   Michal Krieger Telefon:  378 022 637
Začátek rezervace: 01. 09. 2017 19:00 Konec rezervace: 06. 10. 2017 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice PekloPBStanislav Strnad
22Starosedlský Hrádek PBVáclav Smolka
33Buková PBPavel Fiřt
44Šipoun PTOndřej Carvan
55Nevřeň PSJícháč
66Dehtín KTVláďa Kučera
77Radíč PBLáďa
88Chářovice ŠponaBNMilan Pádivý
99Křečovice BNLáďa
1010Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1111Radětice PBRadětice Vaci
1212Vidice MužiDOTereza Voráčová
1313Zahorčice KTJosef Kolář
1414Sedlčany PBTomáš Fiala
1515Hlubyně PBPavel Borczák
1616Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1717Ves Touškov MužiPJDenis Balounová
1818Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
1919Útušice PJZdeněk Dědek
2020Chotíkov PSDenisa Joudalová
2121Hradec PJKarolína Podlipská
2222Štítary MuziDODenis Balounová
2323Zalužany PBTomáš Jouja
2424Pasečnice mužiDOPetr Příbek
2525Lhotka PBVáclav Luzar
2626Štítary Muzi BDODenis Balounová
2727Dnešice PJVáclav Soukup
2828Březnice PBHonza Kostka Kostka
2932Štrbice BTPMichala Kadeřábková
3033Drahňovice BNFilip Košata
3134Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
3235Štrbice TPika
3336Příšov PSJitka Racková
3437Křištín KTJiří Freiberk
3538Chrášťany LTVašek Maderák
3639Jaronice CBJan Völfl
3740Žebnice PSVladimír Záhrobský
3841Mochtín mužiKTPetr Kanta
3942Záborná Lhota PBKamil Vondrák
4043Bolkov PJVladimír Štýs
4144Robčice PJRadek Růt
4258Dubí TPika
4380Chlumčany LASSELSBERGERPJHonza Adamec
44100Nalžovice PBPetra Marešová
45102Únětice Únětice1911PJPetr Skala

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTVašek Maderák
22Štěnovický Borek PJMonča
33Štítary ŽenyDODenis Balounová
44Úněšov PSDenisa Joudalová
55Vranovice PekelnicePBStanislav Strnad
66Hradec ženy PJKarolína Podlipská
77Líchovy PBPetra Marešová
88Hlubyně PBPavel Borczák
99Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1010Zalužany PBTomáš Jouja
1111Chotíkov PSMonča
1212Srbice ŽenyDODenis Balounová
1313Dnešice PJHonza Adamec
1414Poděvousy DOHonza Adamec
1515Útušice PJHonza Adamec
1630Štrbice TPMichala Kadeřábková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.