Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Podsedice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 20. 08. 2017 09:30
Kontakt:   Vašek Maderák Telefon:  724517552
Začátek rezervace: 06. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 19. 08. 2017 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Chrášťany, Litoměřice Vašek Maderák
2. Pasohlávky, Břeclav Honza Adamec
3. Jimlín, Louny Vašek Maderák
4. Prchalov, Nový Jičín Martin Ondra
5. Oponešice, Třebíč Josef Navrátil
6. Štrbice, Teplice ika
7. Dubenec, Trutnov Martínek z Dubence
8. Lhotky Sport, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
9. Velké Hoštice, Opava Honza Adamec
10. Česká Bělá, BHavlíčkův Brod Kateřina Dipoldová
11. Štrbice, ATeplice Vašek Maderák
12. Nekmíř, Plzeň-sever Jícháč
13. Touchovice, Louny jirka kocina
14. Chářovice, Benešov Martin Ondra
15. Plumlov, Prostějov Honza Adamec
16. Letohrad, JeleniÚstí nad Orlicí Martin Ondra
17. Útušice, Plzeň-jih Zdeněk Dědek
18. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
19. Jinolice, RenmotorJičín Honza Adamec
20. Lhenice, Teplice Lenka Vaicová
21. Trnava, Třebíč Honza Adamec
22. Chotěmice, Tábor Honza Adamec
23. Bašnice, Jičín Honza Adamec
24. Lavičky, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26. Sloup, Praha-západ Baďa
27. Obrubce, Mladá Boleslav Honza Adamec
28. Líchovy, Příbram Marek Janoušek
29. Zlatá Olešnice, Jablonec nad Nisou Honza Adamec
30. Mladoňovice, Třebíč Honza Adamec
31. Únětice, Plzeň-jih Honza Adamec
32. Hrobice, Pardubice Honza Adamec
33. Nové Dvory, Litoměřice Jirka Šimek
34. Louňovice pod Blaníkem, Benešov Honza Adamec
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36. Moravany, Pardubice Honza Adamec
37. Nevřeň, Plzeň-sever Jícháč
38. Nevcehle, Jihlava Miroslav Jelínek
39. Tatobity, Semily Jakub Doskočil
40. Krasonice, Jihlava Lukáš Pivonka
41. Novosedly, Strakonice Bohuslav Chval
42. Slavětín, Louny Daniel Peterka
43. Předonín, Litoměřice Vašek Maderák
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45. Zeměchy, Louny Leoš Matyáš
46. Mělník, BlataMělník Radek Svoboda
47. Germany ( Německo ), Zella bez určení okresu Vašek Maderák
48. Germany ( Německo ), Grossolbersdorf bez určení okresu Vašek Maderák
49. Měrunice, Teplice Leoš Matyáš
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
62.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
63.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
64.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
65.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
66.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
67.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
68.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
69.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
70.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Duchcov, ATeplice Vašek Maderák
2. Chrášťany, Litoměřice Honza Adamec
3. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
4. Libuň, Jičín Honza Adamec
5. Dvorce, Tábor Honza Adamec
6. Louňovice pod Blaníkem, Benešov Honza Adamec
7. Radíkov, Přerov Honza Adamec
8. Skrochovice, Opava Honza Adamec
9. Rokytno, Pardubice Martin Ondra
10. Benešov u Semil, Semily Honza Adamec
11. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Kateřina Dipoldová
12. Sloup, Praha-západ Baďa
13. Štrbice, Teplice ika
14. Nové Dvory, Litoměřice Jirka Šimek
15. Touchovice, Louny Lucie Hajmová
16. Obora, Louny Nikola
17. Lhenice, Teplice Lenka Vaicová
18. Jeřmanice, Liberec Jan Kühnel
19. Holice, Pardubice Veronika Janusová
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. SKIAREÁL KAROLINKAVS
19. 08. Věžky, Vlčí DolyKM
19. 08. Velká LhotaVS
19. 08. Horní PoříčíST
19. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
19. 08. Blížkovice, sportovní areálZN
19. 08. BojkoviceUH
19. 08. Chudenice (KT)KT
19. 08. RadimoviceLI
19. 08. HerálecHB
19. 08. fotbalové hřiště ve StaňkověDO
19. 08. BačiceTR
19. 08. RapšachJH
19. 08. Bílý KámenJI
19. 08. ProvodovicePR
19. 08. Velký Týnec - TFCOL
19. 08. fotbalové hřištěKA
19. 08. LobodicePR
19. 08. TyloviceVS
19. 08. VícovPV
19. 08. Hřiště TJ SlaviaOP
19. 08. Vítonice - hřištěZN
19. 08. MěrotínOL
19. 08. Císařov - hasičská zbrojnicePR
19. 08. Staňkov fotbalové hřištěDO
19. 08. RoudnýJN
20. 08. PodsediceLT
20. 08. LešnáVS
20. 08. VítoniceKM
20. 08. RudiceBK
20. 08. StařečTR
20. 08. Výletiště VysokáPR
20. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
20. 08. Hrubá Vrbka - fotb. hřištěHO
20. 08. Staré MěstoUH
26. 08. TřebovleKO
26. 08. DolanyPT
26. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
26. 08. náměstí Míru, Rýmařov. 795 01BR
26. 08. BoroviceMB
26. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
26. 08. Bílý Potok -bývalé hřištěJE
26. 08. HlubočkyOL
26. 08. DolanyPT
26. 08. SmilovHB
26. 08. HamrJH
26. 08. VranínTR
26. 08. TučapyVY
26. 08. Heroltice, HřištěBO
26. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.