Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memorial Jana Zapletala Kdy: 16. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 14. 09. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chropyně KMMarek Mucha
22Valšovice (Hranice VI) PRMarek Mucha
33Nenakonice MužiOLJiří Tomecek
44Morkovice KMPavel Krejčí
55Sobíšky PRHonza Balint
66TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
77Nenakonice ŽenyOLJiří Tomecek
88Luboměř NJJakub Vojtek
99TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1010Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1111Hoštice MužiKMAntonín Novák
1212Rymice KMRadim Svěchota
1313Chvalnov KMDaniel Šušlík
1414Hoštice ŽenyKMStanislav Župka
1515Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1616Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
1717Hrabůvka PRHonza
1818Medlov KMZdeněk Bršlica
1919Vrbka mužiKMViliam Pospíšil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.