Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční Císařov - soutěž v požárním útoku Kdy: 19. 08. 2017 21:00
Kontakt:   Luboš Zatloukal Telefon:  605403261
Začátek rezervace: 00. 00. 0000 00:00 Konec rezervace: 18. 08. 2017 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Císařov PRLuboš Zatloukal
22Nenakonice ŽenyOLBarbora Bajerová
33Morkovice MužiKMPavel Krejčí
44Sobíšky PRCukrblik Babovka
55Opatovice PRDalibor Vašíček
66Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
77Nenakonice MužiOLBarbora Bajerová
88Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
99Chropyně KMMarek Mucha
1010Tršice OLCukrblik Babovka
1111Určice ženyPVvaša mirvald
1212Vrchoslavice PVSDH Vrchoslavice
1313Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
1414Oplocany Muži APRMonika Koutná
1515Podolí VSAleš
1616Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
1717Oplocany ŽENYPRJana Bitalová
1818Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1919Počenice MužiKMPavel Kunčar
2020Oplocany BETAPRJana Bitalová
2121Rymice KMRadim Svěchota
2222Albrechtičky NJjiljí Šimíček
2323Kokory PRTomáš Horák
2424Sulimov KMSvatopluk Minařík
2525Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
2626Dřevohostice PRPatrik Josiek
2727Rokytnice PRHana Lašáková
2828Mokrá BBOMiroslav Neveselý
2929Hodějice ženyVYDenisa Kežlínková
3030Hoštice MužiKMRadek Šťastný
3131Dětkovice MužiVYSDH Ivanovice na Hané
3232Rokytnice MuziPRHana Lašáková
3334Zdislavice Drink team veteranKMRadek Šťastný
3435Ivanovice na Hané MužiVYSDH Ivanovice na Hané
3536Dětkovice ŽenyVYSDH Ivanovice na Hané
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.