Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční hasičská soutěž na 2B o putovní pohár Kdy: 16. 09. 2017 20:00
Kontakt:   Petr Holoubek Telefon:  724917533
Začátek rezervace: 01. 09. 2017 19:00 Konec rezervace: 16. 09. 2017 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolany BOLPetr Holoubek
22Kožušany OLPetr Zmeškal
33Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
44Svésedlice ženyOLAleš Zavadil
55Bělkovice-Lašťany Ženy OLPetr Holoubek
66Janovice mužiBRpetrb boxan
77Blatec ženyOLKateřina Skládalová
88Břidličná BRpetrb boxan
99Svésedlice OLAleš Zavadil
1010Dolany ženyOLPetr Holoubek
1111Janovice BRpetrb boxan
1212Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1313Blatec OLKateřina Skládalová
1414Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
1515Hlubočky mužiOLPetr Holoubek
1616Chválkovice ženyOLBernard ŠAFAŘÍK
1717Mezice Ženy OLPetr Holoubek
1818Sobíšky PRHonza Balint
1919Staměřice PRMiroslav Kolář
2020Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
2121Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
2222Trusovice ženyOLTomáš Hradil
2323Měrotín OLkryštof pluskal
2424Tršice OLTomáš Hradil
2525Hlubočky OLGabriela Krejčí
2626Mezice Muži OLPetr Holoubek
2727Hlubočky RáječekOLGabriela Krejčí
2828Chválkovice Chvázrož BOLGabriela Krejčí
2929Mladeč OLMiroslav Mlčoch
3030Odrlice OLLukáš Kuba
3131Ludéřov OLPetr Holoubek
3232Cholina ženyOLSabina Hájíčková
3333Medlov OLLukáš Debnár
3434Pěnčín PVAlžběta Polanská
3536Lošov OLJiří
3637Ráječek SUlallin
3738Mladeč ŽenyOLMiroslav Mlčoch
3839Štěpánov ženyOLLenka Rotterová
3940Droždín Chvádrož "B"OLBernard ŠAFAŘÍK
4041Šumvald OLBoB Kobylka
4142Staměřice PRMiroslav Kolář
4243Odry NJPetr Holoubek
4344Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
4445Grygov OLštěpán dvorský
4547Velký Týnec muži OLAnna Majerova
4648Bělkovice-Lašťany OLPetr Holoubek
4749Podolí PRBřeťa Koplík
4850Velká Bystřice MužiOLMichal Surma
4951Domamyslice DvojkaPVPetr Holoubek
5052Spálov Ženy NJPetr Holoubek
5153Velká Bystřice ŽenyOLMichal Surma
5254Vraclávek BRPetr Holoubek
5355Valšov BRPetr Holoubek
5456Přáslavice ženyOLHana Bartoňková
5557Medlov ženyOLMagdalena Břeňová
5658Střelice OLTábuk Kubát
5759Dolany OLPetr Holoubek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.