Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: ICE CUP 2018 Kdy: 14. 01. 2018 11:00
Kontakt:   Josef Vokáč Telefon:  730 579 494
Začátek rezervace: 01. 01. 2018 12:00 Konec rezervace: 13. 01. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střeziměř KTTomáš Lederer
22Radětice PBRadětice Vaci
33Vidice MužiDOTereza Voráčová
44Úněšov PSMiloslav Pytlik
55Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
66Štítary ženyDODenis Balounová
77Zahorčice SportKTJosef Kolář
88Mělník BlataMERadek Svoboda
99Mirošov ROsmatlak vaclav
1010Malá Víska RED DEVILSKTJosef Malát
1111Štítary mužiDODenis Balounová
1212Úněšov ženyPSDenisa Joudalová
1313Bolevec ženyPMZdeněk Vykoupil
1414Mochtín KTPetr Kanta
1515Mělník Blata - ženyMERadek Svoboda
1616Bolevec mužiPMZdeněk Vykoupil
1717Rožmitál pod Třemšínem ženyPBLibuše Poláková
1818Chotíkov PSSDH Chotikov
1919Kmetiněves KLJosef Polívka
2020Zahorčice STMarek Janoušek
2121Příšov PSJitka Racková
2222Neznašovy KTMartin Salamánek
2323Chlum ŽenyPJZbyněk
2424Božkov PMMartin Šůla
2525Nová Ves ( Domažlice) DOMartin Gombár
2626Letiny PJDušan Faitenhanzl
2727Chlum MužiPJZbyněk
2828Kamenný Újezd ROsdhku
2929Nebílovy PJJiří Studnička
3030Štítary muži BDOMiroslav Žáček
3132Čelákovy PJJiří Böhm
3240Nevřeň PSHouk
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.