Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál br. Vašíčka Kdy: 30. 09. 2017 10:00
Kontakt:   David Stiskálek Telefon:  607 666 818
Začátek rezervace: 10. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 29. 09. 2017 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dřevohostice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
22Kožušany OLPetr Zmeškal
33Hrabůvka PRHonza
44Kožušany OLPetr Zmeškal
55Špičky ženyPRVeronika Květoňová
66Luboměř NJAdam Melichar
77TAG Zahnašovice KMPavel Kunčar
88Dřevohostice muži 35PRAdmin Přerovská liga PÚ
99TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1010Křenovice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
1111Radkova Lhota PRJan Klimecký
1212Hlinsko MužiPRPetr Šromota
1313Čechy ženy APRAdéla Janků
1414Hranice PRmartin humplik
1515Břevenec OLLukáš Kyselý
1616Radkova Lhota 35PRJan Klimecký
1717Hlinsko ŽenyPRPetr Šromota
1818Čechy mužiPRAdéla Janků
1919Provodovice PRJiři Buzinis
2021Holešov ženyKMBlanka Janálová
2122Čechy ženy BPRAdéla Janků
2223Podolí PRBřeťa Koplík
2324Břevenec ženyOLLukáš Kyselý
2425Čechy muži 35+PRAdéla Janků
2526Louky mužiZLpeca
2627Císařov PRAleš Pěkník
2728Mladcová ZLOndra Struška
2829Opatovice PRDalibor Vašíček
2931Louky +35ZLpeca
3032Troubky mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
3133Sobíšky PRJiří Kočař
3234Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
3335Císařov PRLuboš Zatloukal
3436Staměřice PRMiroslav Kolář
3537Staměřice PRMiroslav Kolář
3638Cholupice Zlaté-SKABJakub Mitaľ
3739Zlaté muži-Sk BJJakub Mitaľ
3840Mořice 35+PVJirka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
16. 12. Cvičiště KojatínTR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
18. 08. Horní MetelskoDO
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
01. 09. Štítary - hřiště SDHDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.