Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Halámky

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Halámky Kdy: 27. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Jan Prokeš Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 18:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 13:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Halámky, Jindřichův Hradec Jan Zahradník
2. Stříbřec, AJindřichův Hradec Kateřina Jonáčková
3. Novosedly nad Nežárkou, Jindřichův Hradec vlasta kotek
4. Lásenice, Jindřichův Hradec Hanka Straňáková
5. Slavošovice, České Budějovice Kuba Kohoutek
6. Stajka, Jindřichův Hradec Luboš Petr
7. Kolence, Jindřichův Hradec Daniel Vacek
8. Rapšach, Jindřichův Hradec stáňa
9. Stříbřec, BJindřichův Hradec Kateřina Jonáčková
10. Mníšek, Jindřichův Hradec Jan Zahradník
11. Polště, Jindřichův Hradec Karel Hummler
12. Cizkrajov, Jindřichův Hradec bohuslav brůžek
13. Chlum u Třeboně, Jindřichův Hradec Petr Belanský
14. Frahelž, Jindřichův Hradec Jan Slipka
15. Lomnice nad Lužnicí, Jindřichův Hradec Kateřina Bočková
16. Hamr, Jindřichův Hradec Michal Szokol
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Stříbřec, Jindřichův Hradec Kateřina Jonáčková
2. Rapšach, Jindřichův Hradec stáňa
3. Novosedly nad Nežárkou, Jindřichův Hradec vlasta kotek
4. Lomnice nad Lužnicí, Jindřichův Hradec Kateřina Bočková
5. Staňkov, Jindřichův Hradec Hasiči Staňkov
6. Lásenice, Jindřichův Hradec Hanka Straňáková
7. Chlum u Třeboně, Jindřichův Hradec Petr Belanský
8. Suchdol nad Lužnicí, Jindřichův Hradec Natálie Petroušková
9. Hrdějovice, České Budějovice Silvie Gërvalla
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 05. ÚněticePJ
27. 05. KřenovyDO
27. 05. BohdalínPE
27. 05. HalámkyJH
27. 05. LudslaviceKM
27. 05. StražiskoPV
27. 05. MříčnáSM
27. 05. Křepice (Znojmo), hřištěZN
27. 05. RadíkovPR
28. 05. RadíkovPR
28. 05. ÚhercePS
28. 05. Velké KarloviceVS
28. 05. LibuňJC
28. 05. JabloňanyBK
28. 05. NetínZR
28. 05. Myslibořice areál u ZŠTR
28. 05. Svoboda - hřištěOP
02. 06. KvětinovHB
03. 06. Křížkový ÚjezdecPH
03. 06. ChvaloviceZN
03. 06. Český RudolecJH
03. 06. Chlum u TřeboněJH
03. 06. RadslaviceVY
03. 06. fotbalové hřištěBR
03. 06. PočeniceKM
03. 06. Blatnice - fotb. hřištěHO
03. 06. JeřmaniceLI
03. 06. JeřmaniceLI
04. 06. PasohlávkyBV
04. 06. BořitovBK
04. 06. VýčapyTR
04. 06. Obec ŠarovyZL
04. 06. Vrbka, u hasičské zbrojniceOP
09. 06. Leskovec,hřištěVS
09. 06. ProvodovicePR
10. 06. Hluboká, areál koupalištěDO
10. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
10. 06. PříšoviceLI
10. 06. DřešínST
10. 06. Janovice u RýmařovaBR
10. 06. Žižkovo PoleHB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. HonezovicePJ
10. 06. HeřmanečJH
10. 06. Paršovice ( ve Valšovicích)PR
10. 06. CísařovPR
10. 06. TrnovRK
10. 06. Ratíškovice - fotb. hřištěHO
10. 06. DešnáJH
10. 06. Velké HamryJN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.