Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár pivovaru Zubr Kdy: 24. 09. 2017 10:00
Kontakt:   Jemelka Martin Telefon:  777 718 547
Začátek rezervace: 10. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 09. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Henčlov - Přerov VIII mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
22Špičky ženyPRVeronika Květoňová
33Hrabůvka PRHonza
44Oplocany ŽENYPRJana Bitalová
55Hlinsko MužiPRPetr Šromota
66Radkova Lhota mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
77Oplocany BETA - MUŽIPRJana Bitalová
88Čechy mužiPRAdéla Janků
99Pravčice KMJiří Možíš
1010Henčlov - Přerov VIII ženyPRAdmin Přerovská liga PÚ
1111Křenovice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
1212Hlinsko ŽenyPRPetr Šromota
1313Radkova Lhota muži 35PRAdmin Přerovská liga PÚ
1414Čechy ženy APRAdéla Janků
1515Hranice PRmartin humplik
1616Pravčice zenyKMJiří Možíš
1717Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1818Čechy muži 35+PRAdéla Janků
1919Provodovice PRJiři Buzinis
2020Podolí PRBřeťa Koplík
2121Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
2222Luboměř NJJakub Vojtek
2323Čechy ženy BPRAdéla Janků
2424TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
2525Kokory MUŽIPRMichal Pokorný
2626Loučka VSOndřej
2727TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
2828Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
2929Prchalov NJJakub Adámek
3030Morkovice KMPavel Krejčí
3131Sobíšky PRJiří Kočař
3232Albrechtičky SDH Spálov - ženyNJAdmin Přerovská liga PÚ
3333Rymice KMJana Nevřalová
3434Opatovice PRDalibor Vašíček
3535Mladcová ZLOndra Struška
3636Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
3737Dřevohostice PRPatrik Josiek
3838Chropyně KMVladislav Sedlařík
3939Troubky mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
4040Oplocany APRMonika Koutná
4141Majetín ŽenyOLJana Charvátová
4242Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
4343Trnava Trnava mužiZLJiri Vajdak
4444Majetín MužiOLJana Charvátová
4545Dřevohostice muži 35+PRPatrik Josiek
4646Mořice Muži 35+PVJirka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.