Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Herálec

Pozvánka | Obnovit
Kde: Herálec Kdy: 19. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Adéla Miksová Telefon:  723 259 419
Začátek rezervace: 05. 08. 2017 11:00 Konec rezervace: 19. 08. 2017 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
4. Česká Bělá, BHavlíčkův Brod Michal Semerád
5. Kynice, Havlíčkův Brod Martin Bárta
6. Vepříkov, Havlíčkův Brod SDHVepříkov
7. Světlá nad Sázavou, BHavlíčkův Brod Martin Šustek
8. Smilov, DobráHavlíčkův Brod Dalibor Novotný
9. Petrovice, Havlíčkův Brod Jakub Heřmánek
10. Květinov, Havlíčkův Brod Martin Fikar


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod Karolína Nedělková
2. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Michal Semerád
6. Herálec, Havlíčkův Brod Kateřina Stojanová


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
5.Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
6.Dolní Krupá, Havlíčkův Brod Vít Eisenvort
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. SKIAREÁL KAROLINKAVS
19. 08. Věžky, Vlčí DolyKM
19. 08. Velká LhotaVS
19. 08. Horní PoříčíST
19. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
19. 08. Blížkovice, sportovní areálZN
19. 08. BojkoviceUH
19. 08. Chudenice (KT)KT
19. 08. RadimoviceLI
19. 08. HerálecHB
19. 08. fotbalové hřiště ve StaňkověDO
19. 08. BačiceTR
19. 08. RapšachJH
19. 08. Bílý KámenJI
19. 08. ProvodovicePR
19. 08. Velký Týnec - TFCOL
19. 08. fotbalové hřištěKA
19. 08. LobodicePR
19. 08. TyloviceVS
19. 08. VícovPV
19. 08. Hřiště TJ SlaviaOP
19. 08. Vítonice - hřištěZN
19. 08. MěrotínOL
19. 08. Císařov - hasičská zbrojnicePR
19. 08. Staňkov fotbalové hřištěDO
19. 08. RoudnýJN
20. 08. PodsediceLT
20. 08. LešnáVS
20. 08. VítoniceKM
20. 08. RudiceBK
20. 08. StařečTR
20. 08. Výletiště VysokáPR
20. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
20. 08. Hrubá Vrbka - fotb. hřištěHO
20. 08. Staré MěstoUH
26. 08. TřebovleKO
26. 08. DolanyPT
26. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
26. 08. náměstí Míru, Rýmařov. 795 01BR
26. 08. BoroviceMB
26. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
26. 08. Bílý Potok -bývalé hřištěJE
26. 08. HlubočkyOL
26. 08. DolanyPT
26. 08. SmilovHB
26. 08. HamrJH
26. 08. VranínTR
26. 08. TučapyVY
26. 08. Heroltice, HřištěBO
26. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.