Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jabloňany Kdy: 28. 05. 2017 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brťov-Jeneč BKHonza Opluštil
22Sudice BKIva Nejezchlebova
33Žernovník BKAleš Havelka
44Senetářov BKIva Nejezchlebova
55Stražisko PVzdenek
66Okrouhlá BKJiří Horák
77Petrovice SKBKRoman Skoták
88Rudice BKPetr
99Obora BKJakub Alexa
1010Jabloňany BKAleš Havelka
1111Bořitov ABKDavid Páral
1212Šošůvka BKJaroslav Zouhar
1313Benešov BKMartin Švéda
1414Sebranice BKMichaela Špidlíková
1515Brodek u Konice PVMilan Burget
1616Bořitov BBKDavid Páral
1717Lysice BKOndřej Daněk
1818Chrastavec SYJakub Šudoma
1919Malá Lhota BKAleš Havelka
2020Černovice BBKGabriela Musilová
2121Niva PVZdenek Ovad
2222Olešnice XOLlukin28
2323Vážany BKMilan Veselý
2424Čelechovice na Hané PVJan Makovec
2525Žďár BKMiroslav Vintr
2626Brumov BKJaroslav Culek
2728Sychotín BBKAleš Havelka
2829Buková PVMichal Ošlejšek
2930Pamětice BKMichal Konečný
3031Míchov BKMartin Koutný
3132Dětkovice VYMichal Hrabánek
3240Sychotín BKAleš Havelka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Sudice BKIva Nejezchlebova
23Senetářov ABKIva Nejezchlebova
34Žernovník BKPetra Dvořáková
45Němčice BKJiřina Vymazalová
56Malá Lhota BKEva Kotolanová
67Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
78Sychotín BKAleš Havelka
89Černovice BKGabriela Musilová
910Černá Hora BKLibuše Sychrová
1011Žďár BKKateřina Štefková
1112Sebranice BKMichaela Špidlíková
1213Dětkovice VYMichal Hrabánek
1314Senetářov BBKLuboš Šebela
1415Černovice BBKGabriela Musilová
1520Sebranice BBKMichaela Špidlíková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
29. 07. Futbalové ihriskoMT
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
06. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.