Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jabloňany Kdy: 28. 05. 2017 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brťov-Jeneč BKHonza Opluštil
22Sudice BKIva Nejezchlebova
33Žernovník BKAleš Havelka
44Senetářov BKIva Nejezchlebova
55Stražisko PVzdenek
66Okrouhlá BKJiří Horák
77Petrovice SKBKRoman Skoták
88Rudice BKPetr
99Obora BKJakub Alexa
1010Jabloňany BKAleš Havelka
1111Bořitov ABKDavid Páral
1212Šošůvka BKJaroslav Zouhar
1313Benešov BKMartin Švéda
1414Sebranice BKMichaela Špidlíková
1515Brodek u Konice PVMilan Burget
1616Bořitov BBKDavid Páral
1717Lysice BKOndřej Daněk
1818Chrastavec SYJakub Šudoma
1919Malá Lhota BKAleš Havelka
2020Černovice BBKGabriela Musilová
2121Niva PVZdenek Ovad
2222Olešnice XOLlukin28
2323Vážany BKMilan Veselý
2424Čelechovice na Hané PVJan Makovec
2525Žďár BKMiroslav Vintr
2626Brumov BKJaroslav Culek
2728Sychotín BBKAleš Havelka
2829Buková PVMichal Ošlejšek
2930Pamětice BKMichal Konečný
3031Míchov BKMartin Koutný
3132Dětkovice VYMichal Hrabánek
3240Sychotín BKAleš Havelka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Sudice BKIva Nejezchlebova
23Senetářov ABKIva Nejezchlebova
34Žernovník BKPetra Dvořáková
45Němčice BKJiřina Vymazalová
56Malá Lhota BKEva Kotolanová
67Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
78Sychotín BKAleš Havelka
89Černovice BKGabriela Musilová
910Černá Hora BKLibuše Sychrová
1011Žďár BKKateřina Štefková
1112Sebranice BKMichaela Špidlíková
1213Dětkovice VYMichal Hrabánek
1314Senetářov BBKLuboš Šebela
1415Černovice BBKGabriela Musilová
1520Sebranice BBKMichaela Špidlíková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.