Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár SDH Jarošov Kdy: 21. 05. 2017 14:00
Kontakt:   Jiří Vyoral Telefon:  723862683
Začátek rezervace: 01. 05. 2017 19:00 Konec rezervace: 21. 05. 2017 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jarošov UHPetr Kropáč
22Salaš UHLukáš Snopek
33Tupesy Uherské HradištěUHPetr Janováč
44Hradčovice UHMartin
55Částkov UHLibor Gajdůšek
66Mistřice UHPetr Kropáč
77Kněžpole UHDavid Volařík
88Chvalnov KMDaniel Šušlík
99Vésky BUHJiří Vyoral
1010Mladcová ZLKateřina Kutálková
1111Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
1212Velký Ořechov ZLTomáš Jankůj
1313Velký Ořechov BZLTomáš Gregor
1414Jarošov BUHJiří Vyoral
1515Mařatice UHJiří Vyoral
1620Pohořelice ZLJiří Vyoral
1721Ratiboř VSLibor Vítek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jarošov UHJiří Vyoral
22Prštné ZLNela Kvíčalová
33Velký Ořechov ZLZuzka
44Hostětín UHPavel Hamšík
55Bílovice UHMichaela Medková
66Kunovice UHJiří Vyoral
77Mařatice UHJiří Vyoral
88Pohořelice ZLJiří Vyoral
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.