Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár SDH Jarošov Kdy: 21. 05. 2017 14:00
Kontakt:   Jiří Vyoral Telefon:  723862683
Začátek rezervace: 01. 05. 2017 19:00 Konec rezervace: 21. 05. 2017 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jarošov UHPetr Kropáč
22Salaš UHLukáš Snopek
33Tupesy Uherské HradištěUHPetr Janováč
44Hradčovice UHMartin
55Částkov UHLibor Gajdůšek
66Mistřice UHPetr Kropáč
77Kněžpole UHDavid Volařík
88Chvalnov KMDaniel Šušlík
99Vésky BUHJiří Vyoral
1010Mladcová ZLKateřina Kutálková
1111Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
1212Velký Ořechov ZLTomáš Jankůj
1313Velký Ořechov BZLTomáš Gregor
1414Jarošov BUHJiří Vyoral
1515Mařatice UHJiří Vyoral
1620Pohořelice ZLJiří Vyoral
1721Ratiboř VSLibor Vítek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jarošov UHJiří Vyoral
22Prštné ZLNela Kvíčalová
33Velký Ořechov ZLZuzka
44Hostětín UHPavel Hamšík
55Bílovice UHMichaela Medková
66Kunovice UHJiří Vyoral
77Mařatice UHJiří Vyoral
88Pohořelice ZLJiří Vyoral
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
29. 07. Futbalové ihriskoMT
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
06. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.