Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Jezeřany-Maršovice, 1.kolo ZNL + BHL Kdy: 27. 05. 2017 09:45
Kontakt:   Lukáš Badin Telefon:  +420 777 228 092
Začátek rezervace: 13. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 26. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
22Dobřínsko ZNTomáš Kerndl
33Chvalovice ZNLukáš Badin
44Moutnice BOPetr Josef Janoušek
55Šaratice VYJan Jeřábek
66Lanžhot BVVít Kaňa
77Černín ZNJiří Veselý
88Pasohlávky BVJakub Sirbu
99Mikulovice ZNMichal Urbánek
1010Hrušky BVTomáš Rajchman
1111Poštorná BBVJiri Melion
1212Police TRAleš Coufal
1313Čikov TROndřej Lukeš
1414Tvrdonice ABVZdeněk Salajka
1515Prušánky HOJosef Polách
1616Jezeřany-Maršovice BZNLukáš Badin
1717Střelice BOJakub Vašulín
1818Blížkovice ZNRudolf Petříček
1919Tvrdonice BBVZdeněk Salajka
2020Velké Pavlovice BVMartin Valenta
2121Hovorany HOTom Vyhňák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Moutnice BOPetr Josef Janoušek
25Poštorná BVLucie Stiburkova
36Vémyslice ZNDaniela Plachá
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 05. ÚněticePJ
27. 05. KřenovyDO
27. 05. BohdalínPE
27. 05. HalámkyJH
27. 05. LudslaviceKM
27. 05. StražiskoPV
27. 05. MříčnáSM
27. 05. Křepice (Znojmo), hřištěZN
27. 05. RadíkovPR
28. 05. RadíkovPR
28. 05. ÚhercePS
28. 05. Velké KarloviceVS
28. 05. LibuňJC
28. 05. JabloňanyBK
28. 05. NetínZR
28. 05. Myslibořice areál u ZŠTR
28. 05. Svoboda - hřištěOP
02. 06. KvětinovHB
03. 06. Křížkový ÚjezdecPH
03. 06. ChvaloviceZN
03. 06. Český RudolecJH
03. 06. Chlum u TřeboněJH
03. 06. RadslaviceVY
03. 06. fotbalové hřištěBR
03. 06. PočeniceKM
03. 06. Blatnice - fotb. hřištěHO
03. 06. JeřmaniceLI
03. 06. JeřmaniceLI
04. 06. PasohlávkyBV
04. 06. BořitovBK
04. 06. VýčapyTR
04. 06. Obec ŠarovyZL
04. 06. Vrbka, u hasičské zbrojniceOP
09. 06. Leskovec,hřištěVS
09. 06. ProvodovicePR
10. 06. Hluboká, areál koupalištěDO
10. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
10. 06. PříšoviceLI
10. 06. DřešínST
10. 06. Janovice u RýmařovaBR
10. 06. Žižkovo PoleHB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. HonezovicePJ
10. 06. HeřmanečJH
10. 06. Paršovice ( ve Valšovicích)PR
10. 06. CísařovPR
10. 06. TrnovRK
10. 06. Ratíškovice - fotb. hřištěHO
10. 06. DešnáJH
10. 06. Velké HamryJN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.