Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Jezeřany-Maršovice, 1.kolo ZNL + BHL Kdy: 27. 05. 2017 09:45
Kontakt:   Lukáš Badin Telefon:  +420 777 228 092
Začátek rezervace: 13. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 26. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
22Dobřínsko ZNTomáš Kerndl
33Chvalovice ZNLukáš Badin
44Moutnice BOPetr Josef Janoušek
55Šaratice VYJan Jeřábek
66Lanžhot BVVít Kaňa
77Černín ZNJiří Veselý
88Pasohlávky BVJakub Sirbu
99Mikulovice ZNMichal Urbánek
1010Hrušky BVTomáš Rajchman
1111Poštorná BBVJiri Melion
1212Police TRAleš Coufal
1313Čikov TROndřej Lukeš
1414Tvrdonice ABVZdeněk Salajka
1515Prušánky HOJosef Polách
1616Jezeřany-Maršovice BZNLukáš Badin
1717Střelice BOJakub Vašulín
1818Blížkovice ZNRudolf Petříček
1919Tvrdonice BBVZdeněk Salajka
2020Velké Pavlovice BVMartin Valenta
2121Hovorany HOTom Vyhňák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Moutnice BOPetr Josef Janoušek
25Poštorná BVLucie Stiburkova
36Vémyslice ZNDaniela Plachá
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 03. Velká nad Veličkou - halaHO
31. 03. Zdešov, na návsiJH
31. 03. LitovanyTR
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
20. 05. RadimoviceLI
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. MoravanyPA
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. Výrovice, sportovní areálZN
17. 06. KřenovicePR
17. 06. ZderazCR
17. 06. Velké HamryJN
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
24. 06. RadíkovPR
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.