Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Josefa Ryse Kdy: 20. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda Telefon:  736 284 709
Začátek rezervace: 15. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 19. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTMiloš Zeman
22Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
33Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
44Podůlší JCJakub Tomeš
55Smidary HKBlanka Kuntošová
66Chyjice JCTomáš Mikolášek
77Malá Skála JNRadek Havelka
88Dneboh MBBlanka Kuntošová
99Tatobity SMDan Všetečka
1010Kopidlno JCTomáš Mikšík
1111Jablonec nad Jizerou SMBlanka Kuntošová
1212Pšánky HKBlanka Kuntošová
1313Dobšín MBMichal Čermák
1414Kosmonosy BMBBlanka Kuntošová
1515Krásná Ves MBJan Macoun
1616Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1717Obrubce MBBlanka Kuntošová
1818Sychrov MBBarbora Křapková
1922Veselá MBOlda Česák
2023Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
2124Příchovice JNJan Kupka
2225Jirkov JNMíra Berka
2326Košťálov SMTomáš Tulach

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Huť JNBlanka Kuntošová
22Bukovina HKJaromír Rosůlek
33Libuň JCMichaela Malá
44Sychrov MBBarbora Křapková
55Břehy MBHana Prokurátová
66Smidary HKMichaela Malá
77Benešov u Semil SMKateřina Krejčová
88Malá Skála BéčkoJNVeronika Kaprálková
99Krásná Ves MBJan Macoun
1010Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1111Sychrov MMBBarbora Křapková
1212Košťálov SMTomáš Tulach
1313Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1414Borovice MBRadek Kuntoš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
06. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.