Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Josefa Ryse Kdy: 20. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda Telefon:  736 284 709
Začátek rezervace: 15. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 19. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTMiloš Zeman
22Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
33Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
44Podůlší JCJakub Tomeš
55Smidary HKBlanka Kuntošová
66Chyjice JCTomáš Mikolášek
77Malá Skála JNRadek Havelka
88Dneboh MBBlanka Kuntošová
99Tatobity SMDan Všetečka
1010Kopidlno JCTomáš Mikšík
1111Jablonec nad Jizerou SMBlanka Kuntošová
1212Pšánky HKBlanka Kuntošová
1313Dobšín MBMichal Čermák
1414Kosmonosy BMBBlanka Kuntošová
1515Krásná Ves MBJan Macoun
1616Jílové u Držkova JNMAD Matthew videos
1717Obrubce MBBlanka Kuntošová
1818Sychrov MBBarbora Křapková
1922Veselá MBOlda Česák
2023Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
2124Příchovice JNJan Kupka
2225Jirkov JNMíra Berka
2326Košťálov SMTomáš Tulach

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Huť JNBlanka Kuntošová
22Bukovina HKJaromír Rosůlek
33Libuň JCMichaela Malá
44Sychrov MBBarbora Křapková
55Břehy MBHana Prokurátová
66Smidary HKMichaela Malá
77Benešov u Semil SMKateřina Krejčová
88Malá Skála BéčkoJNVeronika Kaprálková
99Krásná Ves MBJan Macoun
1010Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1111Sychrov MMBBarbora Křapková
1212Košťálov SMTomáš Tulach
1313Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1414Borovice MBRadek Kuntoš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 05. ÚněticePJ
27. 05. KřenovyDO
27. 05. BohdalínPE
27. 05. HalámkyJH
27. 05. LudslaviceKM
27. 05. StražiskoPV
27. 05. MříčnáSM
27. 05. Křepice (Znojmo), hřištěZN
27. 05. RadíkovPR
28. 05. RadíkovPR
28. 05. ÚhercePS
28. 05. Velké KarloviceVS
28. 05. LibuňJC
28. 05. JabloňanyBK
28. 05. NetínZR
28. 05. Myslibořice areál u ZŠTR
28. 05. Svoboda - hřištěOP
02. 06. KvětinovHB
03. 06. Křížkový ÚjezdecPH
03. 06. ChvaloviceZN
03. 06. Český RudolecJH
03. 06. Chlum u TřeboněJH
03. 06. RadslaviceVY
03. 06. fotbalové hřištěBR
03. 06. PočeniceKM
03. 06. Blatnice - fotb. hřištěHO
03. 06. JeřmaniceLI
03. 06. JeřmaniceLI
04. 06. PasohlávkyBV
04. 06. BořitovBK
04. 06. VýčapyTR
04. 06. Obec ŠarovyZL
04. 06. Vrbka, u hasičské zbrojniceOP
09. 06. Leskovec,hřištěVS
09. 06. ProvodovicePR
10. 06. Hluboká, areál koupalištěDO
10. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
10. 06. PříšoviceLI
10. 06. DřešínST
10. 06. Janovice u RýmařovaBR
10. 06. Žižkovo PoleHB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. HonezovicePJ
10. 06. HeřmanečJH
10. 06. Paršovice ( ve Valšovicích)PR
10. 06. CísařovPR
10. 06. TrnovRK
10. 06. Ratíškovice - fotb. hřištěHO
10. 06. DešnáJH
10. 06. Velké HamryJN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.