Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Hořiny Kdy: 27. 05. 2017 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 05. 2017 00:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křenovy MužiDOPavel Krchlebak
22Stříbro MužiTCMichal Polívka
33Srbice ženyDODenis Balounová
44Kostelec mužiTCjosef simek
55Ves Touškov mužiPJDenis Balounová
66Vidice MužiDOTereza Voráčová
77Oprechtice SPORT Team,mužiDOVáclav Pejsar
88Strýčkovice MužiDODaniela Skalová
99Honezovice mužiPJSDH Honezovice
1010Srbice mužiDODenis Balounová
1111Štítary MužiDOMiroslav Žáček
1212Strýčkovice ŽenyDODaniela Skalová
1313Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1414Honezovice ženyPJSDH Honezovice
1515Hradec MužiPJZdeněk Horák
1616Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
1717Strýčkovice ŽenyDODaniela Skalová
1818Štítary ŽenyDOMiroslav Žáček
1920Krchleby MužiDOPavel Krchlebak
2021Kostelec ženyTCPavel Pechát
2124Hejná SPORT, z.s.KTTlumič
2225Všekary MužiDOSDH Všekary
2326Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
06. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.