Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Hořiny Kdy: 27. 05. 2017 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 05. 2017 00:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křenovy MužiDOPavel Krchlebak
22Stříbro MužiTCMichal Polívka
33Srbice ženyDODenis Balounová
44Kostelec mužiTCjosef simek
55Ves Touškov mužiPJDenis Balounová
66Vidice MužiDOTereza Voráčová
77Oprechtice SPORT Team,mužiDOVáclav Pejsar
88Strýčkovice MužiDODaniela Skalová
99Honezovice mužiPJSDH Honezovice
1010Srbice mužiDODenis Balounová
1111Štítary MužiDOMiroslav Žáček
1212Strýčkovice ŽenyDODaniela Skalová
1313Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1414Honezovice ženyPJSDH Honezovice
1515Hradec MužiPJZdeněk Horák
1616Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
1717Strýčkovice ŽenyDODaniela Skalová
1818Štítary ŽenyDOMiroslav Žáček
1920Krchleby MužiDOPavel Krchlebak
2021Kostelec ženyTCPavel Pechát
2124Hejná SPORT, z.s.KTTlumič
2225Všekary MužiDOSDH Všekary
2326Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 03. Velká nad Veličkou - halaHO
31. 03. Zdešov, na návsiJH
31. 03. LitovanyTR
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
20. 05. RadimoviceLI
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. MoravanyPA
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. Výrovice, sportovní areálZN
17. 06. KřenovicePR
17. 06. ZderazCR
17. 06. Velké HamryJN
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
24. 06. RadíkovPR
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.