Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 4. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 03. 06. 2017 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2017 07:00 Konec rezervace: 03. 06. 2017 07:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radovesnice I KOMarek Jandák
22Horní Měcholupy ABJiří Markuci
33Křížkový Újezdec PHKarel K
44Ratenice KOJan Čáslava
55Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
66Zásmuky KOLibor Skala
77Horní Kruty KOLída Voslářová
88Klučov KOZdeněk Měřička
99Lojovice PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHKarel K
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
33Zásmuky KOLibor Skala

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHKarel K
22Ovčáry KOGabriela Hovorková
33Sloup PZBaďa
44Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
55Klučov KOZdeněk Měřička
66Zásmuky KOLibor Skala
77Kolovraty ABLída Voslářová
88Lojovice PHLída Voslářová
99Říčany PHLída Voslářová
1010Svojšovice PHLída Voslářová
1111Psáry PZLída Voslářová
1212Modletice PHPetra Skružná
1313Struhařov PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ovčáry AKOGabriela Hovorková
22Ovčáry BKOGabriela Hovorková
34Sloup APZBaďa
45Sloup BPZBaďa
56Sloup CPZBaďa
67Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
78Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
89Rostoklaty KOKarel K
910Psáry PZLída Voslářová
1011Popovičky PHLída Voslářová
1112Říčany PHLída Voslářová
1213Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1314Svojšovice APHLída Voslářová
1415Svojšovice BPHLída Voslářová
1516Lojovice PHLída Voslářová
1617Modletice APHPetra Skružná
1718Modletice BPHPetra Skružná

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rožmitál pod Třemšínem PBLibuše Poláková
22Rostoklaty KOKarel K
33Doubek PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABJiří Markuci
22Křížkový Újezdec PHKarel K
33Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
46Lojovice PHLída Voslářová
57Modletice PHLída Voslářová
67Svojšovice PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tuchoraz MŽ, SŽ, DKOLída Voslářová
22Rožmitál pod Třemšínem ŽPBLibuše Poláková
33Poříčany KOAneta Nouzovská
44Ovčáry Muži, ženy A,B, přípravkaKOGabriela Hovorková
55Dobré Pole KOIveta Rysova
66Ratenice MŽ, SŽKOJan Čáslava
77Rožmitál pod Třemšínem MPBJiří Morávek
88Třebovle ženy A,B, ml.žáci A,B, přípravka, st. žáci, dorostKOMartin Kirlík
99Klučov ženy, ml. žáci A,B, dorostKOZdeněk Měřička
1010Pňov MužiNBTomáš Tůma
1111Kšely MŽ * SŽ * D A,B * MKOLída Voslářová
1212Zásmuky MŽKOLída Voslářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Městský stadion Horšovský TýnDO
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.