Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Květinov

Pozvánka | Obnovit
Kde: Květinov - noční Kdy: 02. 06. 2017 22:00
Kontakt:   Martin Fikar Telefon:  774951531
Začátek rezervace: 19. 05. 2017 22:00 Konec rezervace: 02. 06. 2017 22:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Nová Ves u Světlé, Havlíčkův Brod Vávris
2. Česká Bělá, AHavlíčkův Brod Michal Semerád
3. Olešná, Havlíčkův Brod Pavel Kos
4. Světlá nad Sázavou, BHavlíčkův Brod Martin Šustek
5. Kynice, Havlíčkův Brod Martin Bárta
6. Kámen, Havlíčkův Brod michal koubek
7. Vepříkov, Havlíčkův Brod SDHVepříkov
8. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
9. Česká Bělá, BHavlíčkův Brod Michal Semerád
10. Květinov, Havlíčkův Brod Martin Bárta
11. Petrovice, Havlíčkův Brod Marek
12. Krasonice, Jihlava Lukáš Pivonka
13. Světlá nad Sázavou, AHavlíčkův Brod Martin Šustek
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15. Žižkovo Pole, BHavlíčkův Brod Jaromír Joukl
16. Věž, Havlíčkův Brod Martin Bárta
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Michal Semerád
3. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
4. Herálec, Havlíčkův Brod Kateřina Stojanová
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6. Kejžlice, Pelhřimov Lenka Prokopová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 05. ÚněticePJ
27. 05. KřenovyDO
27. 05. BohdalínPE
27. 05. HalámkyJH
27. 05. LudslaviceKM
27. 05. StražiskoPV
27. 05. MříčnáSM
27. 05. Křepice (Znojmo), hřištěZN
27. 05. RadíkovPR
28. 05. RadíkovPR
28. 05. ÚhercePS
28. 05. Velké KarloviceVS
28. 05. LibuňJC
28. 05. JabloňanyBK
28. 05. NetínZR
28. 05. Myslibořice areál u ZŠTR
28. 05. Svoboda - hřištěOP
02. 06. KvětinovHB
03. 06. Křížkový ÚjezdecPH
03. 06. ChvaloviceZN
03. 06. Český RudolecJH
03. 06. Chlum u TřeboněJH
03. 06. RadslaviceVY
03. 06. fotbalové hřištěBR
03. 06. PočeniceKM
03. 06. Blatnice - fotb. hřištěHO
03. 06. JeřmaniceLI
03. 06. JeřmaniceLI
04. 06. PasohlávkyBV
04. 06. BořitovBK
04. 06. VýčapyTR
04. 06. Obec ŠarovyZL
04. 06. Vrbka, u hasičské zbrojniceOP
09. 06. Leskovec,hřištěVS
09. 06. ProvodovicePR
10. 06. Hluboká, areál koupalištěDO
10. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
10. 06. PříšoviceLI
10. 06. DřešínST
10. 06. Janovice u RýmařovaBR
10. 06. Žižkovo PoleHB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. HonezovicePJ
10. 06. HeřmanečJH
10. 06. Paršovice ( ve Valšovicích)PR
10. 06. CísařovPR
10. 06. TrnovRK
10. 06. Ratíškovice - fotb. hřištěHO
10. 06. DešnáJH
10. 06. Velké HamryJN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.