Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Letohrad - Orlice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 23. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Jaroslav Motl Telefon:  731 726 683
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Rohovládova Bělá, Pardubice Honza Volejník
2. Čeperka, NPardubice Leoš Kříž
3. Krasonice, Jihlava Lukáš Pivonka
4. Letohrad - Kunčice, "B"Ústí nad Orlicí Láďa Sýkora
5. Oponešice, Třebíč Martin Ondra
6. Stradouň, Ústí nad Orlicí SDH Stradouň
7. Prchalov, Nový Jičín Honza Adamec
8. Karolín, Kroměříž Martin Ondra
9. Velké Hoštice, Opava Honza Adamec
10. Chrášťany, Litoměřice Honza Adamec
11. Pasohlávky, Břeclav Honza Adamec
12. Bohdalín, Pelhřimov Honza Adamec
13. Čikov, Třebíč Ondřej Lukeš
14. Chářovice, Benešov Martin Ondra
15. Plumlov, Prostějov Honza Adamec
16. Letohrad, JeleniÚstí nad Orlicí Martin Ondra
17. Olešná, Havlíčkův Brod Honza Adamec
18. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
19. Jinolice, RenmotorJičín Honza Adamec
20. Myštěves, Hradec Králové Veronika Borůvková
21. Trnava, Třebíč Honza Adamec
22. Chotěmice, Tábor Honza Adamec
23. Bašnice, Jičín Honza Adamec
24. Lavičky, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
25. Malá Skála, Jablonec nad Nisou Radek Havelka
26. Trnov, Rychnov nad Kněžnou Lukáš Žid
27. Obrubce, Mladá Boleslav Honza Adamec
28. Lhotky Sport, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
29. Zlatá Olešnice, Jablonec nad Nisou Honza Adamec
30. Mladoňovice, Třebíč Honza Adamec
31. Únětice, Plzeň-jih Honza Adamec
32. Hrobice, Pardubice Honza Adamec
33. Letohrad - Orlice, BÚstí nad Orlicí Petr Hlaváček
34. Louňovice pod Blaníkem, Benešov Honza Adamec
35. Radostín nad Oslavou, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
36. Moravany, Pardubice Honza Adamec
37. Horní Třešňovec, Ústí nad Orlicí Petr Jirásek
38. Míchov, Blansko Martin Koutný
39. Letohrad - Kunčice, DÚstí nad Orlicí Ivan Felkl
40. Chrastavec, Svitavy Jakub Šudoma
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42. Svídnice, Chrudim David Netolický
43. Novosedly, Strakonice Bohuslav Chval
44. Dubenec, Trutnov Martínek z Dubence
45. Bystřec, AÚstí nad Orlicí Honzin Matějka
46. Pšánky, Hradec Králové Jakub Doskočil
47. Choustníkovo Hradiště, Trutnov Honza Seneta
48. Nemrlov, Šumperk Jan Navrátil
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50. Babice, Vsetín Martin Ondra
51. Zderaz, AChrudim Jan Tměj
52. Lanšperk, Ústí nad Orlicí petr
53. Touchovice, Louny Lucie Hajmová
54. Jeníkovice, Hradec Králové Matěj Potůček
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Letohrad - Červená, Ústí nad Orlicí adus
2. Chrášťany, Litoměřice Honza Adamec
3. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
4. Libuň, Jičín Honza Adamec
5. Dvorce, Tábor Honza Adamec
6. Louňovice pod Blaníkem, Benešov Honza Adamec
7. Sloup, Praha-západ Baďa
8. Skrochovice, Opava Honza Adamec
9. Rokytno, Pardubice Martin Ondra
10. Benešov u Semil, Semily Honza Adamec
11. Nepomuky, Ústí nad Orlicí Kateřina Krudencová
12. Myštěves, Hradec Králové Veronika Borůvková
13. Letohrad - Orlice, Ústí nad Orlicí Romana Motlová
14. Dlouhá Ves, Rychnov nad Kněžnou Pepa Malý
15. Dolní Přím, Hradec Králové SDH Dolní Přím
16. Touchovice, Louny Lucie Hajmová
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18. Letohrad - Kunčice, BÚstí nad Orlicí Radka Pavelková
19. Hrobice, Pardubice jan pleskot
20. Holice, Pardubice Veronika Janusová
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Radíkov, Přerov Martin Ondra
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Střítež nad LudinouPR
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. MachováZL
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. ŠumvaldOL
22. 07. VěžHB
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. StříbřecJH
22. 07. KučerovVY
22. 07. ÚtušicePJ
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. cvičiště KojatínTR
22. 07. Medlov, hasičský areálOL
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
22. 07. Čelechovice na Hané - NOČNÍPV
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.