Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Putovní pohár starosty obce ,HL-Praděd Kdy: 16. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Michal Gajdoš - starosta SDH Telefon:  775417867
Začátek rezervace: 16. 08. 2017 19:20 Konec rezervace: 15. 09. 2017 03:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
23Jeseník JEMichal Straka
34Leskovec nad Moravicí BRErika Jelínková
45Vrbno pod Pradědem mužiBRMichal Gajdoš
56Milotice nad Opavou Muži BRPavel Bartoník
67Zátor MužiBRJaromír Wysoglad
78Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
89Bílý Potok muži AJEJiří Urban
910Velké Kunětice muzi AJERoman Varga
1011Janovice MužiBRSoňa Kadulová
1112Široký Brod JERoman Muzikant
1213Široká Niva BRŠárka Lýsková
1314Bílý Potok muži BJEJiří Urban
1415Velké Kunětice muži BJERoman Varga
1516Břidličná BRJíří Skopal
1617Stará Ves BRRadim Zobal
1718Karlovice BRDominika Mikulášková
1821Suchá Rudná BRDominika Mikulášková
1927Milotice nad Opavou MuziBRPavel Bartoník

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva BRŠárka Lýsková
22Zátor ŽenyBRJaromír Wysoglad
33Bílý Potok ženyJEJiří Urban
44Velké Kunětice JERoman Varga
55Leskovec nad Moravicí ženyBRErika Jelínková
66Janovice ŽenyBRSoňa Kadulová
77Karlovice BRDominika Mikulášková
88Světlá BRLenka Králová
99Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.