Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: pohár SDH Liptaň 2B Kdy: 26. 05. 2017 22:00
Kontakt:   Jan Čech Telefon:  724178732
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 13:00 Konec rezervace: 25. 05. 2017 16:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Liptaň mužiBRJan Čech
22Leskovec nad Moravicí ženyBRJan Čech
33Janovice BRJíří Skopal
44Břidličná BRJíří Skopal
55Moravský Beroun mužiBRJan Čech
66Karlovice ženyBRJan Čech
77Leskovec nad Moravicí mužiBRJan Čech
88Velké Kunětice JERoman Varga
99Karlovice mužiBRJan Čech
1010Janovice ženyBRSoňa Kadulová
1111Suchá Rudná mužiBRJan Čech
1212Stará Ves BRJíří Skopal
1313Bílý Potok MUŽI AJEJiří Urban
1414Velké Kunětice muži BJERoman Varga
1515Bílý Potok ženyJEJiří Urban
1616Široká Niva mužiBRErika Jelínková
1717Milotice nad Opavou Muži BRPavel Bartoník
1818Bílý Potok Muži BJEJiří Urban
1919Zátor Muži BRAlžběta Miturová
2020Vraclávek ženyBRJan Čech
2121Široká Niva ženyBRErika Jelínková
2222Široký Brod MUZI BJERoman Varga
2323Zátor Ženy BRAlžběta Miturová
2424Vraclávek mužiBRJan Čech
2525Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
2626Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
2727Vraclávek Muži BBRAndy Adamcová
2828Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
2929Bruntál Divči Hrad Michal ŠimčíkBRMichal Šimčík
3030Holčovice ženyBRDavid Sztyper
3131Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
3232Světlá BRDominika Mikulášková
3333Stará Červená Voda mužiJEJan Čech
3434Holčovice mužiBRDavid Sztyper
3535Široký Brod AJELibor Suchánec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
29. 07. Futbalové ihriskoMT
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
06. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.