Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: pohár SDH Liptaň 2B Kdy: 26. 05. 2017 22:00
Kontakt:   Jan Čech Telefon:  724178732
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 13:00 Konec rezervace: 25. 05. 2017 16:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Liptaň mužiBRJan Čech
22Leskovec nad Moravicí ženyBRJan Čech
33Janovice BRJíří Skopal
44Břidličná BRJíří Skopal
55Moravský Beroun mužiBRJan Čech
66Karlovice ženyBRJan Čech
77Leskovec nad Moravicí mužiBRJan Čech
88Velké Kunětice JERoman Varga
99Karlovice mužiBRJan Čech
1010Janovice ženyBRSoňa Kadulová
1111Suchá Rudná mužiBRJan Čech
1212Stará Ves BRJíří Skopal
1313Bílý Potok MUŽI AJEJiří Urban
1414Velké Kunětice muži BJERoman Varga
1515Bílý Potok ženyJEJiří Urban
1616Široká Niva mužiBRErika Jelínková
1717Milotice nad Opavou Muži BRPavel Bartoník
1818Bílý Potok Muži BJEJiří Urban
1919Zátor Muži BRAlžběta Miturová
2020Vraclávek ženyBRJan Čech
2121Široká Niva ženyBRErika Jelínková
2222Široký Brod MUZI BJERoman Varga
2323Zátor Ženy BRAlžběta Miturová
2424Vraclávek mužiBRJan Čech
2525Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
2626Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
2727Vraclávek Muži BBRAndy Adamcová
2828Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
2929Bruntál Divči Hrad Michal ŠimčíkBRMichal Šimčík
3030Holčovice ženyBRDavid Sztyper
3131Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
3232Světlá BRDominika Mikulášková
3333Stará Červená Voda mužiJEJan Čech
3434Holčovice mužiBRDavid Sztyper
3535Široký Brod AJELibor Suchánec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
16. 12. Cvičiště KojatínTR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.