Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hasičský areál Kdy: 19. 08. 2017 13:15
Kontakt:   Krátký Antonín Telefon:  antonin.kratky@cmste
Začátek rezervace: 05. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 17. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Luboměř NJTomáš Horák
22Tršice OLTomáš Hradil
33Císařov PRLuboš Zatloukal
44Oplocany BETAPRJana Bitalová
55Ludslavice KMVladislav Sedlařík
66Sobíšky PRHonza Balint
77Morkovice KMPavel Krejčí
88Polkovice PRTomáš Mareček
99Čechy PRMartin Školoud
1010Křenovice PRSDH Křenovice
1111Kokory PRTomáš Horák
1212Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
1313Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
1414Oplocany APRMonika Koutná
1515Chropyně KMVladislav Sedlařík
1616Rokytnice PRHana Lašáková
1717Doloplazy PVRené Běhal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Počenice KMPavel Kunčar
22Trusovice OLTomáš Hradil
33Čechy APRMartin Školoud
44Oplocany PRJana Bitalová
55Polkovice PRJana Zlámalová
66Holešov KroměřížKMBlanka Janálová
77Kojetín  PRMartina Partykova
88Morkovice KMPavel Krejčí
99Čechy BPRMartin Školoud
1010Rokytnice PRHana Lašáková
1111Určice PVvaša mirvald
1212Holešov KroměřížKMBlanka Janálová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
18. 11. Kulturní dům DržkovJN
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.