Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Lobodice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hasičský areál Kdy: 19. 08. 2017 13:15
Kontakt:   Krátký Antonín Telefon:  antonin.kratky@cmste
Začátek rezervace: 05. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 17. 08. 2017 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Luboměř, Nový Jičín Tomáš Horák
2. Tršice, Olomouc Tomáš Hradil
3. Císařov, Přerov Luboš Zatloukal
4. Oplocany, BETAPřerov Jana Bitalová
5. Chropyně, Kroměříž Vladislav Sedlařík
6. Sobíšky, Přerov Honza Balint
7. Morkovice, Kroměříž Pavel Krejčí
8. Polkovice, Přerov Tomáš Mareček
9. Čechy, Přerov Martin Školoud
10. Křenovice, Přerov SDH Křenovice
11. Kokory, Přerov Tomáš Horák
12. Troubky, Přerov Admin Přerovská liga PÚ
13. Vrchoslavice, Prostějov Arnošt Matoušek
14. Oplocany, APřerov Monika Koutná
15. Ludslavice, Kroměříž Pavel Lužík
16. Rokytnice, Přerov Hana Lašáková
17. Doloplazy, Prostějov René Běhal
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Počenice, Kroměříž Pavel Kunčar
2. Trusovice, Olomouc Tomáš Hradil
3. Čechy, APřerov Martin Školoud
4. Oplocany, Přerov Jana Bitalová
5. Polkovice, Přerov Jana Zlámalová
6. Holešov, KroměřížKroměříž Blanka Janálová
7. Kojetín , Přerov Martina Partykova
8. Morkovice, Kroměříž Pavel Krejčí
9. Čechy, BPřerov Martin Školoud
10. Rokytnice, Přerov Hana Lašáková
11. Určice, Prostějov vaša mirvald
12. Holešov, KroměřížKroměříž Blanka Janálová
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. SKIAREÁL KAROLINKAVS
19. 08. Věžky, Vlčí DolyKM
19. 08. Velká LhotaVS
19. 08. Horní PoříčíST
19. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
19. 08. Blížkovice, sportovní areálZN
19. 08. BojkoviceUH
19. 08. Chudenice (KT)KT
19. 08. RadimoviceLI
19. 08. HerálecHB
19. 08. fotbalové hřiště ve StaňkověDO
19. 08. BačiceTR
19. 08. RapšachJH
19. 08. Bílý KámenJI
19. 08. ProvodovicePR
19. 08. Velký Týnec - TFCOL
19. 08. fotbalové hřištěKA
19. 08. LobodicePR
19. 08. TyloviceVS
19. 08. VícovPV
19. 08. Hřiště TJ SlaviaOP
19. 08. Vítonice - hřištěZN
19. 08. MěrotínOL
19. 08. Císařov - hasičská zbrojnicePR
19. 08. Staňkov fotbalové hřištěDO
19. 08. RoudnýJN
20. 08. PodsediceLT
20. 08. LešnáVS
20. 08. VítoniceKM
20. 08. RudiceBK
20. 08. StařečTR
20. 08. Výletiště VysokáPR
20. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
20. 08. Hrubá Vrbka - fotb. hřištěHO
20. 08. Staré MěstoUH
26. 08. TřebovleKO
26. 08. DolanyPT
26. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
26. 08. náměstí Míru, Rýmařov. 795 01BR
26. 08. BoroviceMB
26. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
26. 08. Bílý Potok -bývalé hřištěJE
26. 08. HlubočkyOL
26. 08. DolanyPT
26. 08. SmilovHB
26. 08. HamrJH
26. 08. VranínTR
26. 08. TučapyVY
26. 08. Heroltice, HřištěBO
26. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.