Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Loučany Kdy: 20. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 18:00 Konec rezervace: 20. 05. 2017 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Plinkout OLPavel Hlavinka
22Pavlov-výběr SUPavel Hlavinka
33Polkovice PRTomáš Mareček
44Ludéřov OLPavel Navrátil
55Hlubočky OLGabriela Krejčí
66Bílovice PVJan Krupa
77Haňovice OLJiří Novák
88Janovice BRpetrb boxan
99Nová Dědina OLEva Dušková
1010Kožušany OLPetr Zmeškal
1111Dětkovice PVLadislav Kořínek
1212Rozvadovice OLRostislav Navrátil
1313Nenakonice OLJiří Tomecek
1414Olešnice X-teamOLLukáš Navrátil
1515Břevenec OLJosef Šenk
1616Měrotín OLTomáš Hlavinka
1717Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1818Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1919Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
2020Domamyslice PVDavid Vykopal
2121Trusovice OLTomáš Hradil
2222Široký Brod JELibor Suchánec
2323Bělkovice-Lašťany OLBoB Kobylka
2424Šumvald OLBoB Kobylka
2525Tršice OLTomáš Hradil
2626Krasice PVKarolína Burešová
2727Nemile SUMartin Sitta
2830Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučany OLPavel Hlavinka
22Hlubočky OLGabriela Krejčí
33Krasice PVKarolína Burešová
44Bílovice BPVJan Krupa
55Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
66Nová Dědina OLEva Dušková
77Haňovice OLMafka Sobotová
88Pěnčín PVLenka Kopečná
99Dětkovice PVLadislav Kořínek
1010Nenakonice OLJiří Tomecek
1111Olešnice OLLukáš Navrátil
1212Medlov OLMagdalena Břeňová
1313Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1414Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
1515Svésedlice OLAleš Zavadil
1616Trusovice OLTomáš Hradil
1717Velký Týnec OLAnna Majerova
1818Přáslavice OLAleš Zavadil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.