Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Ludslavice Kdy: 27. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Radomír Kojecký Telefon:  732 804 442
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 26. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mysločovice ZLMishi
22Roštění KMMishi
33Ludslavice KMMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Křenovice PRMishi
88Pravčice KMMishi
99Rymice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Luboměř NJMishi
1212Tučapy KMMishi
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Nová Dědina KMMishi
1516Nětčice KMMishi
1617Litenčice KMMishi
1718Prchalov NJMishi
1819Polkovice PRTomáš Mareček
1920Dětkovice VYMichal Hrabánek
2021Špičky PRpavel bohac
2122Prchalov BNJMishi
2223Brusné KMMartin Šťastný
2324Hlinsko PRPetr Šromota
2425Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2526Vrchoslavice PVRadim Janečka
2627Loukov KMLukáš Pecháček
2728Císařov PRLuboš Zatloukal
2829Sulimov KMSvatopluk Minařík
2930Babice VSPetr Korábečný
3031Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
3132Zdounky KMJiří Šauer
3233Chropyně KMVladislav Sedlařík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRMishi
22Rymice KMMishi
33TAG Zahnašovice KMMishi
44Radíkov PRMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Dětkovice VYMichal Hrabánek
88Hlinsko PRPetr Šromota
99Loukov KMLukáš Pecháček
1011Pravčice BKMMishi
1112Holešov KMBlanka Janálová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
16. 12. Cvičiště KojatínTR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.