Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Ludslavice Kdy: 27. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Radomír Kojecký Telefon:  732 804 442
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 26. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mysločovice ZLMishi
22Roštění KMMishi
33Ludslavice KMMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Křenovice PRMishi
88Pravčice KMMishi
99Rymice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Luboměř NJMishi
1212Tučapy KMMishi
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Nová Dědina KMMishi
1516Nětčice KMMishi
1617Litenčice KMMishi
1718Prchalov NJMishi
1819Polkovice PRTomáš Mareček
1920Dětkovice VYMichal Hrabánek
2021Špičky PRpavel bohac
2122Prchalov BNJMishi
2223Brusné KMMartin Šťastný
2324Hlinsko PRPetr Šromota
2425Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2526Vrchoslavice PVRadim Janečka
2627Loukov KMLukáš Pecháček
2728Císařov PRLuboš Zatloukal
2829Sulimov KMSvatopluk Minařík
2930Babice VSPetr Korábečný
3031Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
3132Zdounky KMJiří Šauer
3233Chropyně KMVladislav Sedlařík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRMishi
22Rymice KMMishi
33TAG Zahnašovice KMMishi
44Radíkov PRMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Dětkovice VYMichal Hrabánek
88Hlinsko PRPetr Šromota
99Loukov KMLukáš Pecháček
1011Pravčice BKMMishi
1112Holešov KMBlanka Janálová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
29. 07. Klastor pod ZnievomMT
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
06. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.