Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Libora Válka - VIII. ročník, 2B Kdy: 22. 07. 2017 21:00
Kontakt:   SDH Medlov Telefon:  605926215
Začátek rezervace: 10. 07. 2017 17:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Medlov ženyOLMagdalena Břeňová
22Jeseník mužiJEMagdalena Břeňová
33Měrotín OLTomáš Hlavinka
44Janovice mužiBRpetrb boxan
55Nová Hradečná ŽenyOLSDH Nová Hradečná
66Hlubočky OLGabriela Krejčí
77Svésedlice ženyOLMagdalena Břeňová
88Hlubočky OLGabriela Krejčí
99Janovice ženyBRpetrb boxan
1010Medlov mužiOLMagdalena Břeňová
1111Nová Hradečná MužiOLSDH Nová Hradečná
1212Troubelice OLMagdalena Břeňová
1313Nová Dědina ženy OLEva Dušková
1414Dolní Libina ženySUAdéla Blažková
1515Střelice OLMagdalena Břeňová
1616Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1717Ráječek SUlallin
1818Nová Dědina OLEva Dušková
1919Kožušany OLPetr Zmeškal
2020Velká Bystřice ženyOLMagdalena Břeňová
2121Grygov OLštěpán dvorský
2222Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
2323Sobíšky PRJaroslav Hubka
2424Velká Bystřice mužiOLMagdalena Břeňová
2525Blatec ženyOLEva Sahligerová
2626Břidličná BRJíří Skopal
2727Dub nad Moravou mužiOLMarek Kopeček
2828Studená Loučka SUMagdalena Břeňová
2929Újezd ženyOLPetr Petr
3030Moravičany SUTomáš Horák
3131Podolí PRBřeťa Koplík
3240Ludéřov OLLukáš Navrátil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
16. 12. Cvičiště KojatínTR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.