Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 28. 05. 2017 12:30
Kontakt:   roman.kofolak@seznam.cz Telefon:  606653527
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 12:30 Konec rezervace: 28. 05. 2017 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRosťa Neuwirth
22Bačice TRPetra Mezírková
33Chlum TRTomáš Trnka
44Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
55Příložany TRJarda Blatný
66Kostníky TRMartin Puchnar
77Černín ZNJiří Veselý
88Čechtín TRLibor Tvarůžek
99Nárameč TRPetr Pavlík
1010Radkovice u Hrotovic TRRoman Benda
1111Bransouze TRSDH Bransouze
1212Výčapy BTRVít Svoboda
1313Police TRAleš Coufal
1414Litovany TRPetra Mezírková
1515Příštpo TRVojtěch Tomšíček
1616Horní Dubňany ZNLibor Vondruška
1717Dešná BJHAleš Coufal
1818Petrovice BTRJakub Jeřábek
1919Dobřínsko ZNRadim Herout
2020Třebelovice TRJosef Bulíček
2121Radonín TRJakub Picmaus
2224Sedlatice BJIMartin Běhounek
2325Čikov TROndřej Lukeš
2427Mladoňovice TRAleš Daňhel
2528Oponešice TRJosef Navrátil
2629Hodov TRSDH Hodov
2730Kamenná TRMilan Prochazka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRosťa Neuwirth
22Radonín TRViktorie Vidláková
33Výčapy TRVít Svoboda
44Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
55Petrůvky TRPavla Pěnčová
66Nárameč TRPetr Pavlík
77Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
88Petrovice TREliška Novotná
99Čechtín TRLibor Tvarůžek
1010Vítonice ZNJana
1120Bačice TRPetra Mezírková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.