Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 28. 05. 2017 12:30
Kontakt:   roman.kofolak@seznam.cz Telefon:  606653527
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 12:30 Konec rezervace: 28. 05. 2017 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRosťa Neuwirth
22Bačice TRPetra Mezírková
33Chlum TRTomáš Trnka
44Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
55Příložany TRJarda Blatný
66Kostníky TRMartin Puchnar
77Černín ZNJiří Veselý
88Čechtín TRLibor Tvarůžek
99Nárameč TRPetr Pavlík
1010Radkovice u Hrotovic TRRoman Benda
1111Bransouze TRSDH Bransouze
1212Výčapy BTRVít Svoboda
1313Police TRAleš Coufal
1414Litovany TRPetra Mezírková
1515Příštpo TRVojtěch Tomšíček
1616Horní Dubňany ZNLibor Vondruška
1717Dešná BJHAleš Coufal
1818Petrovice BTRJakub Jeřábek
1919Dobřínsko ZNRadim Herout
2020Třebelovice TRJosef Bulíček
2121Radonín TRJakub Picmaus
2224Sedlatice BJIMartin Běhounek
2325Čikov TROndřej Lukeš
2427Mladoňovice TRAleš Daňhel
2528Oponešice TRJosef Navrátil
2629Hodov TRSDH Hodov
2730Kamenná TRMilan Prochazka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRosťa Neuwirth
22Radonín TRViktorie Vidláková
33Výčapy TRVít Svoboda
44Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
55Petrůvky TRPavla Pěnčová
66Nárameč TRPetr Pavlík
77Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
88Petrovice TREliška Novotná
99Čechtín TRLibor Tvarůžek
1010Vítonice ZNJana
1120Bačice TRPetra Mezírková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.