Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Němčice Kdy: 13. 08. 2017 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 27. 07. 2017 08:00 Konec rezervace: 12. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice BKAleš Havelka
22Sudice BKOndřej Špidlík
33Senetářov BKOndřej Špidlík
45Stražisko PVzdenek
56Šošůvka BKJaroslav Zouhar
67Žernovník BKMiroslav Sokol
78Petrovice SKBKRoman Skoták
89Jabloňany BKMarek Vlach
910Rudice BKPetr
1011Žďár BKMiroslav Vintr
1112Bořitov ABKFilip Páral
1213Buková PVVojtěch Pospíšil
1314Lipová Psi PVMartin Barták
1415Pamětice BKMichal Konečný
1516Malá Lhota BKEva Kotolanová
1617Okrouhlá BKJiří Horák
1718Bořitov BBKFilip Páral
1819Chrastavec SYJakub Šudoma
1920Černovice ABKAndrea Štarhová
2021Brodek u Konice PVMilan Burget
2122Kotvrdovice BKradek Doležel
2226Sychotín BKAleš Havelka
2327Černovice BBKAndrea Štarhová
2428Vážany BKMilan Veselý
2531Brumov BKJaroslav Culek
2632Sychotín BBKAleš Havelka
2733Obora BKJakub Alexa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice BKAleš Havelka
22Sudice BKOndřej Špidlík
33Senetářov BKOndřej Špidlík
44Žernovník BKLibuše Sychrová
55Černá Hora BKLibuše Sychrová
66Sebranice BKJan Špidlík
77Černovice ABKAndrea Štarhová
88Sychotín BKAleš Havelka
99Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
1010Malá Lhota BKEva Kotolanová
1111Žďár BKKateřina Štefková
1213Černovice BBKAndrea Štarhová
1314Senetářov BBKLuboš Šebela
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. SKIAREÁL KAROLINKAVS
19. 08. Věžky, Vlčí DolyKM
19. 08. Velká LhotaVS
19. 08. Horní PoříčíST
19. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
19. 08. Blížkovice, sportovní areálZN
19. 08. BojkoviceUH
19. 08. Chudenice (KT)KT
19. 08. RadimoviceLI
19. 08. HerálecHB
19. 08. fotbalové hřiště ve StaňkověDO
19. 08. BačiceTR
19. 08. RapšachJH
19. 08. Bílý KámenJI
19. 08. ProvodovicePR
19. 08. Velký Týnec - TFCOL
19. 08. fotbalové hřištěKA
19. 08. LobodicePR
19. 08. TyloviceVS
19. 08. VícovPV
19. 08. Hřiště TJ SlaviaOP
19. 08. Vítonice - hřištěZN
19. 08. MěrotínOL
19. 08. Císařov - hasičská zbrojnicePR
19. 08. Staňkov fotbalové hřištěDO
19. 08. RoudnýJN
20. 08. PodsediceLT
20. 08. LešnáVS
20. 08. VítoniceKM
20. 08. RudiceBK
20. 08. StařečTR
20. 08. Výletiště VysokáPR
20. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
20. 08. Hrubá Vrbka - fotb. hřištěHO
20. 08. Staré MěstoUH
26. 08. TřebovleKO
26. 08. DolanyPT
26. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
26. 08. náměstí Míru, Rýmařov. 795 01BR
26. 08. BoroviceMB
26. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
26. 08. Bílý Potok -bývalé hřištěJE
26. 08. HlubočkyOL
26. 08. DolanyPT
26. 08. SmilovHB
26. 08. HamrJH
26. 08. VranínTR
26. 08. TučapyVY
26. 08. Heroltice, HřištěBO
26. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.