Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku Kdy: 28. 05. 2017 12:00
Kontakt:   Hans Kupka Telefon:  728615781
Začátek rezervace: 12. 05. 2017 17:00 Konec rezervace: 28. 05. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasohlávky BVJakub Sirbu
22Kamenná TRMilan Prochazka
33Oponešice TRMartin Mařík
44Kamenice JILukáš Fiala
55Krasonice JILukáš Pivonka
66Čikov TROndřej Lukeš
77Katov ZRIvo Urbánek
88Maršovice ZRJiri Mica
99Horní Lhotice TRRadek Staněk
1010Lavičky ZRJan Hejl
1111Trnava TRJakub Halouzka
1212Jasenice TRPavel Rosendorf
1313Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1415Lhotky Sport ZRLuboš Křehlík
1518Benetice BTRPetr Krejčí
1620Olešná HBPavel Kos
1725Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1826Netín CirkusZROndřej Pešek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Stará Říše JIKlára Pelejová
24Heroltice BOSoňa Vojtová
35Radostín nad Oslavou ZRMarie Cejnková
46Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
57Netín ZRKateřina Roušová
68Bohuňov SYBarbora Svojanovská
79Jasenice TRSimona Pavlíčková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Radostín nad Oslavou AZRMarie Cejnková
23Kouty PTRPetr Krejčí

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Velké Meziříčí ZRStanda Kratochvíl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
29. 07. Futbalové ihriskoMT
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
06. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.