Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku Kdy: 28. 05. 2017 12:00
Kontakt:   Hans Kupka Telefon:  728615781
Začátek rezervace: 12. 05. 2017 17:00 Konec rezervace: 28. 05. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasohlávky BVJakub Sirbu
22Kamenná TRMilan Prochazka
33Oponešice TRMartin Mařík
44Kamenice JILukáš Fiala
55Krasonice JILukáš Pivonka
66Čikov TROndřej Lukeš
77Katov ZRIvo Urbánek
88Maršovice ZRJiri Mica
99Horní Lhotice TRRadek Staněk
1010Lavičky ZRJan Hejl
1111Trnava TRJakub Halouzka
1212Jasenice TRPavel Rosendorf
1313Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1415Lhotky Sport ZRLuboš Křehlík
1518Benetice BTRPetr Krejčí
1620Olešná HBPavel Kos
1725Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1826Netín CirkusZROndřej Pešek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Stará Říše JIKlára Pelejová
24Heroltice BOSoňa Vojtová
35Radostín nad Oslavou ZRMarie Cejnková
46Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
57Netín ZRKateřina Roušová
68Bohuňov SYBarbora Svojanovská
79Jasenice TRSimona Pavlíčková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Radostín nad Oslavou AZRMarie Cejnková
23Kouty PTRPetr Krejčí

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Velké Meziříčí ZRStanda Kratochvíl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.