Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Obora

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Obora Kdy: 30. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Pavel Hyneš Telefon:  605065136
Začátek rezervace: 17. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 29. 07. 2017 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Žebnice, Plzeň-sever Honza Adamec
3. Mokrouše, Plzeň-jih Honza Adamec
4. Horní Lukavice, Plzeň-jih Honza Adamec
5. Obora, Plzeň-sever Honza Adamec
6. Kalenice, Strakonice Honza Adamec
7. Útušice, Plzeň-jih Honza Adamec
8. Dehtín, Klatovy Honza Adamec
9. Poděvousy, Domažlice Honza Adamec
10. Únětice, Plzeň-jih Honza Adamec
11. Horní Kamenice, Domažlice Vlastimil Žák
12. Chrást, Příbram Honza Adamec
13. Nevřeň, Plzeň-sever Jícháč
14. Úněšov, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
15. Úherce, Plzeň-sever Petr Štejr
16. Chotíkov, Plzeň-sever SDH Chotikov
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18. Novosedly, Strakonice Bohuslav Chval
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Příšov, Plzeň-sever Jitka Racková
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29. Štěnovický Borek, Plzeň-jih Michal Polívka
30. Štichovice, Plzeň-sever Richard Hlous


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Únětice, Plzeň-jih Honza Adamec
2. Štěnovický Borek, Plzeň-jih Michal Polívka
3. Horní Lukavice, Plzeň-jih Verča Hrubá
4. Hradec, Plzeň-jih Honza Adamec
5. Štichovice, Plzeň-sever Richard Hlous
6. Chotíkov, Plzeň-sever Monča
7. Mrtník, Plzeň-sever Anna Polcarová
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15. Poděvousy, Domažlice Anděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Střítež nad LudinouPR
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. MachováZL
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. ŠumvaldOL
22. 07. VěžHB
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. StříbřecJH
22. 07. KučerovVY
22. 07. ÚtušicePJ
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. cvičiště KojatínTR
22. 07. Medlov, hasičský areálOL
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
22. 07. Čelechovice na Hané - NOČNÍPV
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.