Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Posvícenskou husu 2017 Kdy: 30. 09. 2017 14:00
Kontakt:   Jakub Roubíček Telefon:  rou.jak@seznam.cz
Začátek rezervace: 25. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 30. 09. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Cetenov LIPetr Kováč
22Malá Skála JNRadek Havelka
33Břehy MBPetr Zavrtálek
44Velké Hamry JNMAD Matthew
55Valdice JCRadek Drobný
66Košťálov ženy BSMJaromír Rosůlek
77Březová LIJirka Havlík
88Pěnčín JNMAD Matthew
99Smidary HKJaromír Rosůlek
1010Jeřmanice LIJan Kühnel
1111Tatobity SMMarek Bárta
1212Březová ženyLIJirka Havlík
1313Břehy ženyMBPetr Zavrtálek
1414Veselá SMEliška Novotná
1515Myštěves HKJaromír Rosůlek
1616Příšovice LIRomana Danišová
1717Frýdštejn JNVáclav Matura
1818Olešnice SMLukáš Marek
1919Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
2020Jeřmanice LIJan Kühnel
2121Malá Skála Béčko, ženyJNVeronika Kaprálková
2222Tuř JCTomaš Vích
2323Chyjice JCDavid Hrdý
2424Veselá ženySMEliška Novotná
2525Olešnice ženySMLukáš Marek
2626Sychrov MaminyMBMarkéta Koťátková
2727Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
2828Raspenava ženyLILuboš Roušal
2929Bratříkov ŽenyJNZuzana Pfeiferová
3030Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
3131Kacanovy SMJaroslav Kudrnáč
3232Malá Skála Áčko, ženyJNMarkéta Fajxová
3333Bratříkov B ženyJNZuzana Pfeiferová
3434Jinolice JCBojislav Senohrábek
3535Myštěves ženyHKVeronika Borůvková
3636Košťálov SMLenka Poloprutská
3737Dneboh MBOndřej Jirčák
3838Příšovice LIladislav kosek
3939Olešnice Ženy bSMLukáš Marek
4040Jirkov BJNMíra Berka
4141Loukov MBOndřej Flanderka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.