Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Jirky Posledního Kdy: 23. 07. 2017 12:00
Kontakt:   Anděla Mašková Telefon:  723771037
Začátek rezervace: 30. 06. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poděvousy DOJan Vávra
22Srbice ženyDOKateřina Komancová
33Strýčkovice DOAnděla Mašková
44Neuměř DOVlastimil Žák
55Srbice Muži BDOJan Vávra
66Ves Touškov PJHerman Oppl
77Bolkov PJJana Pechová
88Strýčkovice DOAnděla Mašková
99Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1010Srbice muži ADOKateřina Komancová
1111Kvíčovice DOJan Vávra
1213Čelákovy mužiPJJiří Böhm
1330Poděvousy DOAnděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 03. Velká nad Veličkou - halaHO
31. 03. Zdešov, na návsiJH
31. 03. LitovanyTR
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
20. 05. RadimoviceLI
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. MoravanyPA
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. Výrovice, sportovní areálZN
17. 06. KřenovicePR
17. 06. ZderazCR
17. 06. Velké HamryJN
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
24. 06. RadíkovPR
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.