Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: PKL Podmoklice Kdy: 22. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Marcel Bažant Telefon:  bazusmarcel@seznam.c
Začátek rezervace: 17. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Břehy ženyMBPetr Zavrtálek
22Košťálov ženy BSMTomáš Tulach
33Velké Hamry JNMAD Matthew
44Frýdštejn JNMartin Bušek
55Březová ženyLIJirka Havlík
66Malá Skála Béčko, ženyJNVeronika Kaprálková
77Břehy MBPetr Zavrtálek
88Malá Skála JNRadek Havelka
99Pěnčín JNMAD Matthew
1010Cetenov LIPetr Kováč
1111Březová LIJirka Havlík
1212Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1313Jirkov BJNMíra Berka
1414Smidary HKJaromír Rosůlek
1515Košťálov SMTomáš Tulach
1616Chyjice JCTomáš Mikolášek
1717Příšovice LIRomana Danišová
1818Veselá SMJaroslav Novotný
1919Tatobity SMMarek Bárta
2020Valdice JCTomáš Dubský
2121Hradčany LITomáš Marvan
2222Veselá ženySMJaroslav Novotný
2323Jirkov AJNMíra Berka
2426Příchovice JNJan Kupka
2527Bratříkov ŽenyJNZuzana Pfeiferová
2628Ploužnice SMHonza Novotný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.