Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Pornice, požární útok 2B Kdy: 16. 09. 2017 09:30
Kontakt:   SDH Pornice Valouch Petr Telefon:  724030415
Začátek rezervace: 11. 09. 2017 09:30 Konec rezervace: 16. 09. 2017 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bařice Pornice ženyKMPetr
22Bařice Počenice mužiKMPetr
33Bařice Pačlavice mužiKMPetr
44Bařice Lhota ženyKMPetr
55Bařice Počenice ženyKMPetr
66Bařice Pačlavice ženyKMPetr
77Bařice Pornice mužiKMPetr
810Dětkovice VYMichal Hrabánek
911Chvalnov KMDaniel Šušlík
1012Morkovice KMPavel Krejčí
1113Hoštice MužiKMAntonín Novák
1214Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
1315Hoštice Drink Team veteránKMAntonín Novák
1416TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1518Hoštice ŽenyKMStanislav Župka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 03. Velká nad Veličkou - halaHO
31. 03. Zdešov, na návsiJH
31. 03. LitovanyTR
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
20. 05. RadimoviceLI
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. MoravanyPA
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. Výrovice, sportovní areálZN
17. 06. KřenovicePR
17. 06. ZderazCR
17. 06. Velké HamryJN
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
24. 06. RadíkovPR
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.