Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Provodovice Kdy: 19. 08. 2017 13:00
Kontakt:   Pavel Příleský Telefon:  608 617 077
Začátek rezervace: 01. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 18. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Provodovice PRJiři Buzinis
22Prchalov NJJiři Buzinis
33Hrabůvka PRHonza
44TAG Zahnašovice KMJiři Buzinis
55Malhotice PRLuboš Lehnert
66Mladcová ZLOndra Struška
77Babice VSJiři Buzinis
88Olšovec PRFilip Staněk
99Pravčice KMMishi
1010Valšovice (Hranice VI) PRJiři Buzinis
1111Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1212Babice BVSJiři Buzinis
1313Rymice KMRadim Svěchota
1414Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
1515Špičky PRViktorie Polášková
1616Opatovice PRDalibor Vašíček
1717Hranice PRVítězslav Stratil
1818Hlinsko PRPetr Šromota
1919Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2020Kožušany OLPetr Zmeškal
2121Radkova Lhota PRJan Klimecký

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRLukáš
22TAG Zahnašovice KMJiři Buzinis
33Hlinsko PRPetr Šromota
44Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
55Pravčice BKMMishi
66Drahotuše (Hranice IV) PRTereza Borbélyová
77Rymice KMMagdaléna Hlavová
88Opatovice PRNikol Romanová
99Paršovice PRMichaela Mlčáková
1010Potštát PRVeronika Kocjanová
1111Kunovice VSMarkéta Gábová
1212Pravčice AKMJiří Možíš
1313Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 01. Dolní HradištěPS
10. 02. NevřeňPS
26. 05. LudslaviceKM
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
07. 07. VidiceDO
07. 07. LoukovKM
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
01. 09. Štítary - hřiště SDHDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.