Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 05. 08. 2017 21:30
Kontakt:   Josef Polách Telefon:  723118573
Začátek rezervace: 22. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 05. 08. 2017 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prušánky HOMichal Matějíček
22Hovorany ŽenyHOJana Jetelinová
33Mistřín HOPetr Marada
44Kuželov HOMichal Matějíček
55Prušánky BHOMichal Matějíček
66Rohatec HOMichal Matějíček
77Skalica SchaefflerSIMichal Matějíček
88Hovorany HOPavel Šurýn
99Sudice BKMichal Matějíček
1010Vésky BUHMiroslav Machala
1111Vřesovice HODavid Šňupík
1212Mistřín BHOMichal Matějíček
1313Lipov HOMartina Šarová
1414Poštorná ŽenyBVMichal Matějíček
1515Velká nad Veličkou ŽenyHODavid Vodička
1616Svatobořice ŽenyHODavid Vodička
1717Svatobořice HODavid Vodička
1818Dubňany HOJosef Polách
1919Hodějice VYDenisa Kežlínková
2020Mistřín ŽenyHOJaroslav
2121Ratíškovice HOsdhratiskovice
2222Hodějice MuziVYDenisa Kežlínková
2323Lanžhot BVVít Kaňa
2424Letničie SIDHZ Letničie muži
2525Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
2626Hrušky BVTomáš Rajchman
2727Hrubá Vrbka HOMiroslav Lička
2828Dražovice VYKristýna Kachlíková
2929Dolní Bojanovice HOStanislav Rajchman
3030Šaratice PepaVYpetra Drabalkova
3131Tvrdonice ABVZdeněk Salajka
3232Hostěrádky-Rešov VYJosef Polách
3333Kuřim BOEva Doubková
3434Sudice ženyBKOndřej Špidlík
3535Hroznová Lhota ženyHOAdéla Pomajbíková
3636Tvrdonice BBVZdeněk Salajka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.