Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční Radíkov CUP 2017 Kdy: 27. 05. 2017 21:30
Kontakt:   Vlastimil Hynčica Telefon:  +420776133607
Začátek rezervace: 25. 04. 2017 18:00 Konec rezervace: 26. 05. 2017 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRDalibor Vašíček
22Lešná VSLucie Dreiseitlová
33Jasenice VSLucie Dreiseitlová
44Milotice nad Bečvou ženyPRLucie Dreiseitlová
55Zahnašovice KMLucie Dreiseitlová
66Prchalov ANJLucie Dreiseitlová
77Radíkov ženyPRLucie Dreiseitlová
88Hranice PRLucie Dreiseitlová
99Milotice nad Bečvou PRLucie Dreiseitlová
1010Zahnašovice ženyKMLucie Dreiseitlová
1111Tošovice NJLucie Dreiseitlová
1212Prchalov BNJLucie Dreiseitlová
1313Stachovice NJLucie Polášková
1414Střítež nad Ludinou MužiPRMichal Brázda
1515Louky MužiZLpeca
1616Hrabůvka PRHonza
1717Odry NJLucie Dreiseitlová
1818Velká Lhota VSJosef Sabo
1919Velké Hoštice OPLukáš Pluške
2020Opatovice ženyPRNikol Romanová
2121Loukov MužiKMLukáš Pecháček
2222Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
2323Šumvald OLBoB Kobylka
2424Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2525Loukov ženyKMmarta
2626Střítež nad Ludinou ŽenyPRMichal Brázda
2727Luboměř NJDaniel Peřina
2828Paršovice ženyPRTereza Růžičková
2930Brusné mužiKMVlastimil Hynčica
3031Čechy PRRoman Hynčica
3132Kožušany OLRoman Hynčica
3233Šumvald OLBoB Kobylka
3334Čechy ženyPRRoman Hynčica
3435Podolí PRBřeťa Koplík
3536Bělá mužíOPPatrik Holuša
3637Podolí MužiVSPavel Barbořák
3738Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
3839Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
3940Bělá ženyOPPatrik Holuša
4041Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
4142Vlčnov NJLucie Dreiseitlová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 06. KvětinovHB
03. 06. Křížkový ÚjezdecPH
03. 06. ChvaloviceZN
03. 06. Český RudolecJH
03. 06. Chlum u TřeboněJH
03. 06. RadslaviceVY
03. 06. fotbalové hřištěBR
03. 06. PočeniceKM
03. 06. Blatnice - fotb. hřištěHO
03. 06. Čelechovice na HanéPV
03. 06. JeřmaniceLI
03. 06. JeřmaniceLI
04. 06. PasohlávkyBV
04. 06. BořitovBK
04. 06. VýčapyTR
04. 06. Obec ŠarovyZL
04. 06. Vrbka, u hasičské zbrojniceOP
09. 06. Leskovec,hřištěVS
09. 06. ProvodovicePR
10. 06. Hluboká, areál koupalištěDO
10. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
10. 06. PříšoviceLI
10. 06. DřešínST
10. 06. Janovice u RýmařovaBR
10. 06. Žižkovo PoleHB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. HonezovicePJ
10. 06. HeřmanečJH
10. 06. Paršovice ( ve Valšovicích)PR
10. 06. CísařovPR
10. 06. TrnovRK
10. 06. Ratíškovice - fotb. hřištěHO
10. 06. DešnáJH
10. 06. Velké HamryJN
10. 06. ZádveřiceZL
11. 06. ŠtichovicePS
11. 06. MyštěvesHK
11. 06. ČekyněPR
11. 06. Černín, U Bieglerova mlýnaZN
11. 06. ČikovTR
11. 06. HorkyTR
16. 06. VrchoslavicePV
17. 06. OvčáryKO
17. 06. Horní TřešňovecUO
17. 06. NišoviceST
17. 06. Měrotín - areálOL
17. 06. ŠtítaryDO
17. 06. MysleticeJI
17. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
17. 06. LitenčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.