Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční Radíkov CUP 2017 Kdy: 27. 05. 2017 21:30
Kontakt:   Vlastimil Hynčica Telefon:  +420776133607
Začátek rezervace: 25. 04. 2017 18:00 Konec rezervace: 26. 05. 2017 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRDalibor Vašíček
22Lešná VSLucie Dreiseitlová
33Jasenice VSLucie Dreiseitlová
44Milotice nad Bečvou ženyPRLucie Dreiseitlová
55TAG Zahnašovice KMLucie Dreiseitlová
66Prchalov ANJLucie Dreiseitlová
77Radíkov ženyPRLucie Dreiseitlová
88Hranice PRLucie Dreiseitlová
99Milotice nad Bečvou PRLucie Dreiseitlová
1010TAG Zahnašovice ženyKMLucie Dreiseitlová
1111Tošovice NJLucie Dreiseitlová
1212Prchalov BNJLucie Dreiseitlová
1313Stachovice NJLucie Polášková
1414Střítež nad Ludinou MužiPRMichal Brázda
1515Louky MužiZLpeca
1616Hrabůvka PRHonza
1717Odry NJLucie Dreiseitlová
1818Velká Lhota VSJosef Sabo
1919Velké Hoštice OPLukáš Pluške
2020Opatovice ženyPRNikol Romanová
2121Loukov MužiKMLukáš Pecháček
2222Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
2323Šumvald OLBoB Kobylka
2424Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2525Loukov ženyKMmarta
2626Střítež nad Ludinou ŽenyPRMichal Brázda
2727Luboměř NJDaniel Peřina
2828Paršovice ženyPRTereza Růžičková
2930Brusné mužiKMVlastimil Hynčica
3031Čechy PRRoman Hynčica
3132Kožušany OLRoman Hynčica
3233Šumvald OLBoB Kobylka
3334Čechy ženyPRRoman Hynčica
3435Podolí PRBřeťa Koplík
3536Bělá mužíOPPatrik Holuša
3637Podolí MužiVSPavel Barbořák
3738Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
3839Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
3940Bělá ženyOPPatrik Holuša
4041Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
4142Vlčnov NJLucie Dreiseitlová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.