Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sychrovský pohár Kdy: 23. 08. 2014 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr Telefon:  482428601
Začátek rezervace: 10. 08. 2014 20:00 Konec rezervace: 23. 08. 2014 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podůlší BJCJan Strnad
22Janův Důl LIAleš Šrytr
33Tatobity SMJosef Židů
44Břehy MBPetr Zavrtálek
55Bohdalín PELukáš Přibyl
66Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
77Benešov u Semil SMAleš Šrytr
89Kosmonosy MBAleš Šrytr
910Štrbice TPAleš Šrytr
1011Petrovice TRHonza Adamec
1112Libuň JCHonza Adamec
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1314Trnava TRHonza Adamec
1415Plumlov PVHonza Adamec
1516Trnov RKLukáš Žid
1617Stará Říše JIHonza Adamec
1718Letohrad - Kunčice CUOAleš Šrytr
1819Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
1920Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2021Žernovník BKHonza Adamec
2122Chrášťany LTMiloš Zeman
2223Sychotín BKHonza Adamec
2324Lavičky ZRHonza Adamec
2425Příšovice LInepřihlášen
2526Velký Třebešov NAHonza Adamec
2627Jirkov MužiJNKarel Bukvic
2728Pšánky HKnepřihlášen
2829Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
2930Myštěves HKJaromír Rosůlek
3031Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
3132Slavětín LNDaniel Peterka
3233Dvorce TAAdéla Brožková
3334Chotěmice TAAdéla Brožková
3436Čeperka NPALeoš Kříž
3537Malá Skála JNRadek Havelka
3638Tuř JCnepřihlášen
3739Sedlejovice LIMatěj Drešer
3843Slapy TAVeronika Kozlová
3944Žebnice PSMichal Bulín
4045Lhotky Sport ZRnepřihlášen
4146Jílové u Držkova JNnepřihlášen

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JILibor Mrozowski
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov OLHonza Adamec
44Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
55Benešov u Semil SMAleš Šrytr
66Sychotín BKHonza Adamec
77Radimovice LIAleš Šrytr
89Libuň JCVojtěch Kratochvíl
910Dvorce TAAdéla Brožková
1011Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1112Vitiněves JCMartina Panožková
1213Malá Skála BéčkoJNGabriela Prokopová
1314Myštěves HKVeronika Borůvková
1416Letohrad - Kunčice UOTereza
1518Bratříkov HuťJNPetra Šteyrová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
11. 02. NevřeňPS
22. 04. LhoticeTR
07. 05. MyštěvesHK
13. 05. SvijanyLI
20. 05. CetenovLI
20. 05. Loučany , hřištěOL
20. 05. Dubňany - has. areálHO
20. 05. ŠkodějovSM
27. 05. ÚněticePJ
27. 05. LudslaviceKM
28. 05. ÚhercePS
03. 06. ChvaloviceZN
03. 06. Blatnice - fotb. hřištěHO
03. 06. JeřmaniceLI
03. 06. JeřmaniceLI
04. 06. PasohlávkyBV
10. 06. PříšoviceLI
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. Ratíškovice - fotb. hřištěHO
10. 06. Velké HamryJN
11. 06. ŠtichovicePS
17. 06. LitenčiceKM
17. 06. FrýdštejnJN
18. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. Vesec p. KozákovemSM
24. 06. LoukovKM
01. 07. Babice, VSVS
01. 07. BrodeslavyPS
01. 07. Nová DědinaKM
01. 07. Petrov u koupalištěHO
02. 07. RadíkovPR
02. 07. BučíPS
08. 07. PlumlovPV
08. 07. RaspenavaLI
08. 07. ihrisko LetničieSI
09. 07. OlšovecPR
15. 07. KaleniceST
15. 07. RoštěníKM
15. 07. Rohatec u Kulturního domuHO
15. 07. Krásná VesMB
16. 07. NovosedlyST
16. 07. SmidaryHK
16. 07. ZahnašoviceKM
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. RychlovKM
22. 07. TuřJC
23. 07. Letohrad - OrliceUO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.