Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Radimovice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 19. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr Telefon:  +420 482 428 601
Začátek rezervace: 06. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 18. 08. 2017 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Prchalov, Nový Jičín Martin Ondra
2. Krasonice, Jihlava Lukáš Pivonka
3. Štrbice, Teplice ika
4. Trnava, Třebíč Pavel Hnízdil
5. Oponešice, Třebíč Josef Navrátil
6. Dolní Měcholupy, Rohovládova BěláHlavní město Praha Kuba Bažant
7. Košťálov, Semily Tomáš Tulach
8. Chrášťany, Litoměřice Honza Adamec
9. Velké Hoštice, Opava Honza Adamec
10. Trnov, Rychnov nad Kněžnou david rohlena
11. Pasohlávky, Břeclav Honza Adamec
12. Tatobity, Semily Jaroslav Kudrnáč
13. Jílové u Držkova, Jablonec nad Nisou Tomáš Tulach
14. Chářovice, Benešov Martin Ondra
15. Plumlov, Prostějov Honza Adamec
16. Letohrad, JeleniÚstí nad Orlicí Martin Ondra
17. Útušice, Plzeň-jih Zdeněk Dědek
18. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
19. Jinolice, RenmotorJičín Honza Adamec
20. Germany ( Německo ), Team Zella bez určení okresu Martínek z Dubence
21. Trnava, Třebíč Honza Adamec
22. Chotěmice, Tábor Honza Adamec
23. Bašnice, Jičín Honza Adamec
24. Lavičky, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
25. Krásná Ves, Mladá Boleslav Jan Macoun
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27. Obrubce, Mladá Boleslav Honza Adamec
28. Lhotky Sport, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
29. Zlatá Olešnice, Jablonec nad Nisou Honza Adamec
30. Mladoňovice, Třebíč Honza Adamec
31. Únětice, Plzeň-jih Honza Adamec
32. Hrobice, Pardubice Honza Adamec
33. Nevcehle, Jihlava Miroslav Jelínek
34. Louňovice pod Blaníkem, Benešov Honza Adamec
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36. Moravany, Pardubice Honza Adamec
37. Čikov, Třebíč Vašek Maderák
38. Zeměchy, Louny Leoš Matyáš
39. Mělník, BlataMělník Radek Svoboda
40. Lhenice, Teplice Lenka Vaicová
41. Břehy, Mladá Boleslav Petr Zavrtálek
42. Germany ( Německo ), Team Zella bez určení okresu Aleš Šrytr
43. Jeřmanice, Liberec Jan Kühnel
44. Novosedly, Strakonice Bohuslav Chval
45. Líchovy, Příbram Marek Janoušek
46. Jílové u Držkova, Jablonec nad Nisou Pavel Štěpán
47. Malá Skála, Jablonec nad Nisou Radek Havelka
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60. Pšánky, Hradec Králové Jakub Doskočil


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Košťálov, Semily Tomáš Tulach
2. Chrášťany, Litoměřice Honza Adamec
3. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
4. Libuň, Jičín Honza Adamec
5. Dvorce, Tábor Honza Adamec
6. Louňovice pod Blaníkem, Benešov Honza Adamec
7. Radíkov, Přerov Honza Adamec
8. Skrochovice, Opava Honza Adamec
9. Rokytno, Pardubice Martin Ondra
10. Benešov u Semil, Semily Honza Adamec
11. Sloup, Praha-západ Baďa
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13. Jeřmanice, Liberec Jan Kühnel
14. Holice, Pardubice Veronika Janusová
15. Bratříkov, Jablonec nad Nisou Zuzana Pfeiferová
16. Břehy, Mladá Boleslav Hana Prokurátová
17. Myštěves, Hradec Králové Veronika Borůvková
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27. Malá Skála, BéčkoJablonec nad Nisou Andrea Vavřichová
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. SKIAREÁL KAROLINKAVS
19. 08. Věžky, Vlčí DolyKM
19. 08. Velká LhotaVS
19. 08. Horní PoříčíST
19. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
19. 08. Blížkovice, sportovní areálZN
19. 08. BojkoviceUH
19. 08. Chudenice (KT)KT
19. 08. RadimoviceLI
19. 08. HerálecHB
19. 08. fotbalové hřiště ve StaňkověDO
19. 08. BačiceTR
19. 08. RapšachJH
19. 08. Bílý KámenJI
19. 08. ProvodovicePR
19. 08. Velký Týnec - TFCOL
19. 08. fotbalové hřištěKA
19. 08. LobodicePR
19. 08. TyloviceVS
19. 08. VícovPV
19. 08. Hřiště TJ SlaviaOP
19. 08. Vítonice - hřištěZN
19. 08. MěrotínOL
19. 08. Císařov - hasičská zbrojnicePR
19. 08. Staňkov fotbalové hřištěDO
19. 08. RoudnýJN
20. 08. PodsediceLT
20. 08. LešnáVS
20. 08. VítoniceKM
20. 08. RudiceBK
20. 08. StařečTR
20. 08. Výletiště VysokáPR
20. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
20. 08. Hrubá Vrbka - fotb. hřištěHO
20. 08. Staré MěstoUH
26. 08. TřebovleKO
26. 08. DolanyPT
26. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
26. 08. náměstí Míru, Rýmařov. 795 01BR
26. 08. BoroviceMB
26. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
26. 08. Bílý Potok -bývalé hřištěJE
26. 08. HlubočkyOL
26. 08. DolanyPT
26. 08. SmilovHB
26. 08. HamrJH
26. 08. VranínTR
26. 08. TučapyVY
26. 08. Heroltice, HřištěBO
26. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.