Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 21. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Jan Klimecký Telefon:  778412806
Začátek rezervace: 21. 04. 2017 10:00 Konec rezervace: 20. 05. 2017 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
22Císařov PRAleš Pěkník
33Luboměř NJDaniel Peřina
44TAG Zahnašovice KMJan Klimecký
55Polkovice PRTomáš Mareček
66Hlinsko PRPetr Šromota
77Pravčice KMJan Klimecký
88Špičky PRViktorie Polášková
99Čechy PRMartin Školoud
1010Hranice PRJan Klimecký
1111Radkova Lhota PRJan Klimecký
1212Mladcová ZLLukáš Struška
1313Sobíšky PRJiří Kočař
1414Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
1515Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
1616Dětkovice PVLadislav Kořínek
1717Kokory PRTomáš Horák
1818Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1919Babice VSPetr Korábečný
2020Radkova Lhota "B"PRJan Klimecký
2121Velká Lhota VSJosef Sabo
2222Ludslavice KMPavel Lužík
2323Vrchoslavice PVRadim Janečka
2424Dřevohostice PRPatrik Josiek
2525Loučka VSOndřej
2626Podolí PRBřeťa Koplík
2727Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
2828Hrabůvka PRHonza

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRViktorie Polášková
22Pravčice KMJan Klimecký
33Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
44Hlinsko PRPetr Šromota
55Čechy PRMartin Školoud
66Pravčice ,,B"KMJan Klimecký
77Loukov KMmarta
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Opatovice PRNikol Romanová
1010Kokory PRTomáš Horák
1111TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1212Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mořice PVJirka
22Dřevohostice PRPatrik Josiek
33Radkova Lhota "V"PRJan Klimecký
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Městský stadion Horšovský TýnDO
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.