Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Roudný Kdy: 19. 08. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Roudný Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 19. 08. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves LILukáš Pokorný
22Doubravička MBPetr Šifta
33Frýdštejn JNMartin Bušek
44Škodějov SMMartin Špidlen
55Karlinky LIFNC
66Janův Důl LIHonza Mašek
77Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
88Veselá SMEliška Novotná
99Březová LIMartina Šámalová
1010Hradčany LITomáš Marvan
1111Velké Hamry JNRoman Paldus
1212Jílové u Držkova JNTomáš Palme
1313Bechov MBMiloslav Tauchman
1414Chyjice JCDavid Hrdý
1515Pěnčín JNRoman Paldus
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1818Krásná Ves MBJan Macoun
1919Malá Skála JNAndrea Vavřichová
2020Příchovice JNJan Kupka
2121Košťálov SMTomáš Tulach

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
22Příchovice JNPetra Černá
33Březová LIMartina Šámalová
44Veselá SMEliška Novotná
55Košťálov SMTomáš Tulach
66Karlinky LISDH Karlinky
77Dolní Měcholupy ABVendula Vytinová
88Zlatá Olešnice JNPetra Černá
99Raspenava LILuboš Roušal
1010Ploukonice SMRadek Vytina
1111Jeřmanice LIJan Kühnel
1213Bratříkov JNZuzana Pfeiferová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCAles Rozum
22Karlinky LIFNC
33Nová Ves LILukáš Pokorný
44Doubravička MBPetr Šifta
55Dalešice JNDavid Beránek
66Škodějov SMMartin Špidlen
77Příchovice JNJan Kupka
88Janův Důl LIHonza Mašek
99Roztoky u Semil SMMartin Špidlen
1010Janov nad Nisou JNDavid Beránek
1111Záskalí LIhasici Bezaskovice
1212Hradčany LITomáš Marvan
1313Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1414Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1616Bechov MBMiloslav Tauchman
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1919Velké Hamry JNRoman Paldus
2020Smržovka JNMartin Briestenský
2121Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2222Rozstání LIAleš Korda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
18. 11. Kulturní dům DržkovJN
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.