Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Roudný Kdy: 19. 08. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Roudný Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 19. 08. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves LILukáš Pokorný
22Doubravička MBPetr Šifta
33Frýdštejn JNMartin Bušek
44Škodějov SMMartin Špidlen
55Karlinky LIFNC
66Janův Důl LIHonza Mašek
77Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
88Veselá SMEliška Novotná
99Březová LIMartina Šámalová
1010Hradčany LITomáš Marvan
1111Velké Hamry JNRoman Paldus
1212Jílové u Držkova JNTomáš Palme
1313Bechov MBMiloslav Tauchman
1414Chyjice JCDavid Hrdý
1515Pěnčín JNRoman Paldus
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1818Krásná Ves MBJan Macoun
1919Malá Skála JNAndrea Vavřichová
2020Příchovice JNJan Kupka
2121Košťálov SMTomáš Tulach

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
22Příchovice JNPetra Černá
33Březová LIMartina Šámalová
44Veselá SMEliška Novotná
55Košťálov SMTomáš Tulach
66Karlinky LISDH Karlinky
77Dolní Měcholupy ABVendula Vytinová
88Zlatá Olešnice JNPetra Černá
99Raspenava LILuboš Roušal
1010Ploukonice SMRadek Vytina
1111Jeřmanice LIJan Kühnel
1213Bratříkov JNZuzana Pfeiferová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCAles Rozum
22Karlinky LIFNC
33Nová Ves LILukáš Pokorný
44Doubravička MBPetr Šifta
55Dalešice JNDavid Beránek
66Škodějov SMMartin Špidlen
77Příchovice JNJan Kupka
88Janův Důl LIHonza Mašek
99Roztoky u Semil SMMartin Špidlen
1010Janov nad Nisou JNDavid Beránek
1111Záskalí LIhasici Bezaskovice
1212Hradčany LITomáš Marvan
1313Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1414Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1616Bechov MBMiloslav Tauchman
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1919Velké Hamry JNRoman Paldus
2020Smržovka JNMartin Briestenský
2121Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2222Rozstání LIAleš Korda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 08. TřebovleKO
26. 08. DolanyPT
26. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
26. 08. náměstí Míru, Rýmařov. 795 01BR
26. 08. BoroviceMB
26. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
26. 08. Bílý Potok -bývalé hřištěJE
26. 08. HlubočkyOL
26. 08. DolanyPT
26. 08. SmilovHB
26. 08. HamrJH
26. 08. VranínTR
26. 08. TučapyVY
26. 08. Heroltice, HřištěBO
26. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
26. 08. TroubeliceOL
26. 08. ŽirovnicePE
26. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
26. 08. Areál SDH PetroviceTR
26. 08. Svatá Maří ( noční )PT
26. 08. MyslibořiceTR
26. 08. KosořiceMB
27. 08. HuťJN
27. 08. Dolní ČermnáUO
27. 08. OlešnáHB
27. 08. TvarožnáBO
27. 08. KatovZR
27. 08. SychotínBK
01. 09. Vyhlášení - VacovPT
01. 09. Jezdkovice, fotbalové hřištěOP
01. 09. NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY KostníkyTR
01. 09. Areal Podhradní LhotaKM
02. 09. RateniceKO
02. 09. Březno, fotbalové hřištěMB
02. 09. Hřiště Dolní BukovskoCB
02. 09. JirkovJN
02. 09. StřezimířBN
02. 09. ŽákavaPJ
02. 09. ŠtítaryDO
02. 09. Bořetice, hřištěBV
02. 09. PravčiceKM
02. 09. HodějiceVY
02. 09. Chvalkovice TFCOL
02. 09. LhoticeTR
02. 09. MaršoviceZR
02. 09. RokytnicePR
02. 09. BohumilicePT
02. 09. Chvalovice, sportovní areálZN
02. 09. Zborovice, hřiště T.J. PilanaKM
02. 09. Jaroměřice nad / Rok StřelniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.