Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B Kdy: 16. 09. 2017 20:00
Kontakt:   SDH Šaratice Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 15. 09. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šaratice MužiVYJan Jeřábek
22Hodějice ŽenyVYMartin Bezděk
33Miroslav ženy AZNLukáš Badin
44Mokrá BOJara
55Podolí MužiVSJan Jeřábek
66Jezeřany-Maršovice MužiZNJan Jeřábek
77Lesná Drůbeží lhota MužiZNJan Jeřábek
88Hodějice MužiVYMartin Bezděk
99Mělčany BOMartin H
1010Šaratice MužiVYJan Jeřábek
1111Hodějice Ženy,BVYMartin Bezděk
1212Mokrá BBOMiroslav Neveselý
1313Nesvačilka BBOJirka Fiala
1414Jezeřany-Maršovice B MužiZNJan Jeřábek
1515Silůvky ženyBOBroňa Fráňová
1616Tučapy AVYLukáš Machanec
1717Nesvačilka Old boysBOJirka Fiala
1818Radslavice ŽenyVYMonika Bonczkova
1919Kuřim ženyBOJan Jeřábek
2020Nesvačilka ABOJirka Fiala
2121Tučapy BVYLukáš Machanec
2222Ivanovice na Hané ženyVYJan Jeřábek
2323Slušovice ženyZLJan Jeřábek
2424Kuřim mužiBOJan Jeřábek
2525Radslavice VYLukin
2626Hostěrádky-Rešov VYJan Jeřábek
2727Šitbořice MužiBVTonda Karmasin
2828Slušovice mužiZLJan Jeřábek
2929Křenovice ženyVYJara Konečný
3030Milešovice DorostenciVYJan Florián
3131Habrovany mužiVYJan Jeřábek
3232Křenovice MužiVYJan Matula
3333Milešovice Dorostenky VYJan Florián
3435Ivanovice na Hané MužiVYKlára Urbánková
3536Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
3637Dražovice ženyVYKristýna Kachlíková
3738Hrušky HlenikyVYJara Konečný
3839Bratčice ženyBOBroňa Fráňová
3940Pustiměř DorostVYPetra Krejčiříková
4041Bratčice mužiBOBroňa Fráňová
4142Pustiměř ŽenyVYPetra Krejčiříková
4243Újezd u Brna MužiBOJan Jeřábek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.