Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Služovice 2017 - O putovní pohár starosty obce+MSP Kdy: 22. 07. 2017 14:00
Kontakt:   777272156 Telefon:  David König
Začátek rezervace: 07. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 21. 07. 2017 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice OPDavid König
22Chlebičov OPVít Ciminga
33Bohuslavice OPDušan Baránek
44Jeseník JEPavel Lučan
55Svoboda OPPetr Balarin
66Bolatice OPLenka
77Velké Hoštice OPDušan Baránek
88Jamnice OPDominik
99Komárov OPJosef Kubesa
1010Vávrovice OPMichaela Trojanová
1111Milostovice OPJaromír Volný
1212Markvartovice OPPetr Glogar
1313Oldřišov OPJiří Bena
1414Prchalov NJDavid König
1515Rohov OPDavid König
1616Bělá Muži OPPatrik Holuša
1717Neplachovice OPDavid König
1818Hněvošice OPDavid Zlotý
1919Kravaře OPMichael Suffner

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice OPDavid König
22Markvartovice OPPetr Glogar
33Vávrovice OPMichaela Trojanová
44Malé Hoštice OPDominik
55Milostovice OPJaromír Volný
66Bolatice OPLenka
77Velké Hoštice OPKateřina Večerková
88Bělá Ženy OPPatrik Holuša
99Svoboda OPLucie Balarinová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Střítež nad LudinouPR
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. MachováZL
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. ŠumvaldOL
22. 07. VěžHB
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. StříbřecJH
22. 07. KučerovVY
22. 07. ÚtušicePJ
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. cvičiště KojatínTR
22. 07. Medlov, hasičský areálOL
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
22. 07. Čelechovice na Hané - NOČNÍPV
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.