Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Služovice 2017 - O putovní pohár starosty obce+MSP Kdy: 22. 07. 2017 14:00
Kontakt:   777272156 Telefon:  David König
Začátek rezervace: 07. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 21. 07. 2017 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice OPDavid König
22Chlebičov OPVít Ciminga
33Bohuslavice OPDušan Baránek
44Jeseník JEPavel Lučan
55Svoboda OPPetr Balarin
66Bolatice OPLenka
77Velké Hoštice OPDušan Baránek
88Jamnice OPDominik
99Komárov OPJosef Kubesa
1010Vávrovice OPMichaela Trojanová
1111Milostovice OPJaromír Volný
1212Markvartovice OPPetr Glogar
1313Oldřišov OPJiří Bena
1414Prchalov NJDavid König
1515Rohov OPDavid König
1616Bělá Muži OPPatrik Holuša
1717Neplachovice OPDavid König
1818Hněvošice OPDavid Zlotý
1919Kravaře OPMichael Suffner

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice OPDavid König
22Markvartovice OPPetr Glogar
33Vávrovice OPMichaela Trojanová
44Malé Hoštice OPDominik
55Milostovice OPJaromír Volný
66Bolatice OPLenka
77Velké Hoštice OPKateřina Večerková
88Bělá Ženy OPPatrik Holuša
99Svoboda OPLucie Balarinová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 03. Velká nad Veličkou - halaHO
31. 03. Zdešov, na návsiJH
31. 03. LitovanyTR
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
20. 05. RadimoviceLI
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. MoravanyPA
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. Výrovice, sportovní areálZN
17. 06. KřenovicePR
17. 06. ZderazCR
17. 06. Velké HamryJN
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
24. 06. RadíkovPR
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.