Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Tradiční pohárová soutěž v požárním útoku. Kdy: 19. 08. 2017 13:00
Kontakt:   Stanislavice Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 08. 2017 08:00 Konec rezervace: 18. 08. 2017 07:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stanislavice KAFranta Glombek
22Frýdek ženyFMFranta Glombek
33Pstruží ženyFMFranta Glombek
44Palkovice FMFranta Glombek
55Frýdek FMFranta Glombek
66Marklovice KAFranta Glombek
77Brušperk ženyFMFranta Glombek
88Fryčovice ženyFMFranta Glombek
99Mistřovice KAFranta Glombek
1010Brušperk AFMFranta Glombek
1111Fryčovice FMFranta Glombek
1212Mistřovice ženyKAFranta Glombek
1313Brušperk BFMFranta Glombek
1414Chotěbuz KAFranta Glombek
1515Vyšní Lhoty FMFranta Glombek
1616Horní Žukov KAFranta Glombek
1717Mosty KAFranta Glombek
1818Ropice ženyFMFranta Glombek
1919Skalice ženyFMFranta Glombek
2020Horní Žukov ženyKAFranta Glombek
2121Mosty ženyKAFranta Glombek
2222Bystré Janovice FMFranta Glombek
2323Skalice FMFranta Glombek
2424Hájov ženyNJFranta Glombek
2525Lubno FMFranta Glombek
2626Zpupná Lhota ženyKAFranta Glombek
2727Hájov NJFranta Glombek
2828Hukvaldy FMFranta Glombek
2929Malenovice FMFranta Glombek
3030Zpupná Lhota KAFranta Glombek
3131Závada KAFranta Glombek
3232Albrechtice ženyKAFranta Glombek
3333Hukvaldy ženyFMFranta Glombek
3434Závada ženyKAFranta Glombek
3535Stanislavice ženyKAFranta Glombek
3636Šunychl KAFranta Glombek
3737Vrbice KAFranta Glombek
3838Svinov OVFranta Glombek
3939Baška FMFranta Glombek
4042Svinov ženyOVFranta Glombek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 01. Dolní HradištěPS
10. 02. NevřeňPS
26. 05. LudslaviceKM
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
07. 07. VidiceDO
07. 07. LoukovKM
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
01. 09. Štítary - hřiště SDHDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.