Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Stará Říše

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 29. 07. 2017 11:00
Kontakt:   David Müller Telefon:  722912118
Začátek rezervace: 16. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 28. 07. 2017 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Netín, CirkusŽďár nad Sázavou Ondřej Pešek
2. Dobřínsko, Znojmo Radim Herout
3. Radostín nad Oslavou, Žďár nad Sázavou Martin Ondra
4. Pasohlávky, Břeclav Martin Ondra
5. Oponešice, Třebíč Martin Ondra
6. Černín, Znojmo Jiří Veselý
7. Prchalov, Nový Jičín Honza Adamec
8. Babice, Vsetín Honza Adamec
9. Velké Hoštice, Opava Honza Adamec
10. Chrášťany, Litoměřice Honza Adamec
11. Čikov, Třebíč Martin Ondra
12. Bohdalín, Pelhřimov Honza Adamec
13. Jaronice, České Budějovice Josef Dráb
14. Chářovice, Benešov Martin Ondra
15. Plumlov, Prostějov Honza Adamec
16. Letohrad, JeleniÚstí nad Orlicí Martin Ondra
17. Olešná, Havlíčkův Brod Honza Adamec
18. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
19. Jinolice, RenmotorJičín Honza Adamec
20. Krasonice, Jihlava Martin Ondra
21. Trnava, Třebíč Honza Adamec
22. Chotěmice, Tábor Honza Adamec
23. Bašnice, Jičín Honza Adamec
24. Lavičky, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
25. TAG Zahnašovice, Kroměříž Honza Adamec
26. Police, Třebíč Aleš Coufal
27. Obrubce, Mladá Boleslav Honza Adamec
28. Lhotky Sport, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
29. Zlatá Olešnice, Jablonec nad Nisou Honza Adamec
30. Mladoňovice, Třebíč Honza Adamec
31. Únětice, Plzeň-jih Honza Adamec
32. Hrobice, Pardubice Honza Adamec
33. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
34. Louňovice pod Blaníkem, Benešov Honza Adamec
35. Nevcehle, Jihlava Miroslav Jelínek
36. Moravany, Pardubice Honza Adamec
37. Český Rudolec, Jindřichův Hradec Ondřej Huml
38. Mysletice, Jihlava Stanislav Dolský
39. Dolní Němčice, Jindřichův Hradec Mirek Havlík
40. Střížov, Jihlava Petr Kabátek
41. Čechtín, Třebíč Libor Tvarůžek
42. Hornice, Třebíč Aleš Bobu
43. Petrovice, Třebíč Martin Caha
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60. Pšánky, Hradec Králové Michaela Malá


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Stará Říše, Jihlava Martin Ondra
2. Chrášťany, Litoměřice Honza Adamec
3. TAG Zahnašovice, Kroměříž Martin Ondra
4. Libuň, Jičín Honza Adamec
5. Dvorce, Tábor Honza Adamec
6. Louňovice pod Blaníkem, Benešov Honza Adamec
7. Radíkov, Přerov Honza Adamec
8. Skrochovice, Opava Honza Adamec
9. Rokytno, Pardubice Martin Ondra
10. Benešov u Semil, Semily Honza Adamec
11. Petrůvky, Třebíč Pavla Pěnčová
12. Radonín, Třebíč Viktorie Vidláková
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. Střítež nad LudinouPR
22. 07. PodmokliceSM
22. 07. MachováZL
22. 07. Široký Brod areál u SokolovnyJE
22. 07. KunčiceUO
22. 07. Letohrad- KunčiceUO
22. 07. ŠumvaldOL
22. 07. VěžHB
22. 07. KrchlebyDO
22. 07. Hrušky, hřištěBV
22. 07. StříbřecJH
22. 07. KučerovVY
22. 07. ÚtušicePJ
22. 07. RychlovKM
22. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
22. 07. SlavošoviceCB
22. 07. cvičiště KojatínTR
22. 07. Medlov, hasičský areálOL
22. 07. TuřJC
22. 07. Hřiště KašavaZL
22. 07. Čelechovice na Hané - NOČNÍPV
23. 07. Letohrad - OrliceUO
23. 07. ValšovicePR
23. 07. SvésedliceOL
23. 07. Poděvousy, fotbalové hřištěDO
23. 07. BudišovTR
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.